Absolwenci 1945-1946

Absolwenci Liceum im. S. Goszczyńskiego
wg programu przyrodniczego:


1. Dutka Henryk
2. Dziewolski Wiesław
3. Gołebiowska Józefa
4. Górz Andrzej
5. Jurkiewicz Barbara
6. Kietlińska Maria
7. Kietliński Stanisław
8. Koszyca Zofia
9. Leszczyński Andrzej
10. Leśniak Adam
11. Łachuta Irena
12. Marcinów Janusz
13. Mudroch Włodzimierz
14. Palarczyk Otylia
15. Pancerzyńska Jadwiga
16. Papużyński Zbigniew
17. Pawluśkiewicz Jerzy
18. Polaczyk Marian
19. Ptaszek Irena
20. Sienka Zofia
21. Urbańska Irena


 


wg programu humanistycznego:


1. Chadaj Janina
2. Dziewolska Irena
3. Jurczak Józef
4. Kowalczyk Franciszek
5. Machay Alojzy
6. Mech Władysław
7. Parylak Emilia
8. Świętek Karol


 


Absolwenci Liceum im. S. Goszczyńskiego
luty 1946 r. - wg programu humanistycznego:


1. Batkiewicz Stanisław
2. Borowicz Krystyna
3. Celuszak Franciszek
4. Dzioboń Maria
5. Eichler Kazimierz
6. Frankowicz Walenty
7. Gal Bronisław
8. Gawłowska Eleonora
9. Koczur Stefania
10. Kuraś Stanisław
11. Kwak Stanisław
12. Ludźmierska Anna
13. Michniewska Maria
14. Olcoń Jan
15. Orzechowska Irena
16. Palimąka Franciszek
17. Poznański Franciszek
18. Rąbała Maria
19. Rekucka Krystyna
20. Stefańska Zofia
21. Szandrowska Ludmiła
22. Szopińska Maria
23. Sztorc Lucylla
24. Zubek Zofia


 


luty 1946 r. - wg programu przyrodniczego A:


1. Augustyn Jan
2. Bełtowska Krystyna
3. Borowicz Czesława
4. Budyn Michał
5. Czubernat Barbara
6. Droździak Ryszard
7. Drużbacka Jadwiga
8. Dworzańska Irena
9. Jakubowski Michał
10. Jurkiewicz Jan
11. Karaszkiewicz Zbigniew
12. Kazimierczak Jerzy
13. Komperda Władysław
14. Kusiba Krystyna
15. Łucków Waleria
16. Nenko Mieczysław
17. Ogorzały Adam
18. Owsiak Mieczysława
19. Panczakiewicz Ryszard
20. Rajska Krystyna
21. Ruszar Jerzy
22. Starczowska Janina
23. Syrda Czesława
24. Szeligiewicz Edward
25. Wilczkiewicz Aleksandra
26. Wnęk Wanda


 


luty 1946 r. - wg programu przyrodniczego B:


1. Batkiewicz Władysław
2. Chudoba Zofia
3. Czerewko Aniela
4. Czubernat Stanisław
5. Drzystek Edward
6. Franta Janusz
7. Guzek Jerzy
8. Jaworski Kazimierz
9. Kaszycki Jerzy
10. Kuraś Stanisława
11. Kysiak Krystyna
12. Lewandowski Jerzy
13. Mech Maria
14. Pajdzik Sebastian
15. Różański Mieczysław
16. Skalska Izabella
17. Staszel Wiktor
18. Strzeboński Eugeniusz
19. Wnęk Marian


 


Absolwenci Gimnazjum im. S. Goszczyńskiego
styczeń 1946 r.


1. Borzęcki Mieczysław
2. Budzyk Marian
3. Cios Jan
4. Dworski Ludwik
5. Gustkowicz Stefan
6. Kalata Jan
7. Kotlarczyk Maria
8. Król Franciszek
9. Łopata Helena
10. Łukaszkiewicz Tadeusz
11. Mirek Walerian
12. Polaczyk Władysław
13. Rusnak Ludwik
14. Sieczka Władysław
15. Stanek Stanisław
16. Staszkiewicz Henryk
17. Szpak Zbigniew
18. Szperlak Kazimierz
19. Walek Jan
20. Zaliński Józef
1. Cięciel Jan
2. Dettloff Ryszard
3. Granat Eugeniusz
4. Krupiński Edward
5. Krupiński Tadeusz
6. Lorencowicz Olga
7. Niemiec Janina
8. Nowelli Ludwik
9. Seweryn Maria
10. Szeliga Zbigniew
11. Szpon Czesława
12. Wojnarowska Teresa
13. Zych Józef


 


czerwiec 1946 r.


1. Augustyn Tadeusz
2. Banaś Maria
3. Chmielak Maria
4. Frajs Czesław
5. Gabryś Michał
6. Haberuy Tadeusz
7. Jaskier Teresa
8. Karasiński Jacek
9. Karaś Aleksander
10. Kietlińska Janina
11. Kłaput Irena
12. Kochan Tadeusz
13. Król Stefan
14. Krupa Antonina
15. Luberdowicz Stanisława
16. Ludźmierski Stanisław
17. Łukaszczyk Józef
18. Michalik Maria
19. Mycoń Tadeusz
20. Palider Zofia
21. Rokita Jan
22. Samel Antoni
23. Sięka Zofia
24. Sobkowski Henryk
25. Strama Wojciech
26. Symczak Anna
27. Symczak Helena
28. Syrda Danuta
29. Wach Mieczysław

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl