Absolwenci 1946-1947

Absolwenci Gimnazjum im. S. Goszczyńskiego
luty 1947 r.


1. Bachulska Janina
2. Bełtowski Karol
3. Bieda Aniela
4. Bisaga Janina
5. Bukowski Aleksander
6. Choroba Helena
7. Delorm Alina
8. Drużbacka Maria
9. Giełczyński Marian
10. Guzik Józef
11. Jachymiak Wiktoria
12. Kasperek Józef
13. Klocek Kazimiera
14. Koziełł Jan
15. Kuraś Franciszek
16. Marek Józef
17. Molitoris Jan
18. Panczakiewicz Danuta
19. Szopiński Stanisław
20. Targosz Zbigniew
21. Wilczek Stanisław
22. Wlazło Olga
23. Wnęk Krystyna
1. Bajorek Zdzisław
2. Bocheński Kazimierz
3. Dębski Stefan
4. Dobrzański Jerzy
5. Fryźlewicz Franciszek
6. Gawłowski Tadeusz
7. Gazda Tadeusz
8. Greczek Albin
9. Kostur Marian
10. Koziełł Stefan
11. Król Jan
12. Król Mieczysław
13. Kulak Józef
14. Kulejowski Ryszard
15. Magierski Witold
16. Pudzisz Tadeusz
17. Sięka Mieczysław
18. Skupiński Jan
19. Słowik Władysław
20. Sztorc Ryszard


 


Absolwenci Liceum im. S. Goszczyńskiego
luty 1947 r. - wg programu humanistycznego:


1. Budzyk Marian
2. Cios Jan
3. Cwynar Stanisław
4. Kotlarczyk Maria
5. Łopata Helena
6. Rekucka Janina
7. Rusnak Ludwik
8. Sieczka Władysław
9. Strzęp Anna
10. Szpak Zbigniew
11. Walek Jan
12. Zaliński Józef


 


wg programu przyrodniczego:


1. Apostoł Józef
2. Polaczyk Władysław
3. Sadek Tadeusz
4. Stanek Stanisław
5. Staszkiewicz Henryk
6. Szperlak Kazimierz


 


Absolwenci Gimnazjum im. S. Goszczyńskiego
czerwiec 1947 r.


1. Banaś Czesław
2. Batkiewicz Stanisław
3. Biernat Bolesław
4. Błachut Stanisław
5. Błachut Stanisława
6. Bobak Stefan
7. Bochaczyk Ferdynand
8. Chmielak Aniela
9. Cisarz Zbigniew
10. Czerniszewska Henryka
11. Ćwiżewicz Zbigniew
12. Figura Władysław
13. Fukś Helena
14. Gołębiowski Franciszek
15. Gryguś Wojciech
16. Guc Leokadia
17. Helegda Ignacy
18. Hyjek Lesław
19. Kieta Jan
20. Knapczyk Czesława
21. Koziełł Czesława
22. Kruk Zbigniew
23. Kruszelnicka Zofia
24. Kubasik Zofia
25. Kubiak Marian
26. Leśnicka Helena
27. Łatek Stanisław
28. Magierska Janina
29. Marek Franciszek
30. Maśnica Maria
31. Mazurkiewicz Barbara
32. Miętus Mieczysław
33. Mrożek Władysław
34. Mrugała Władysław
35. Orzechowski Juliusz
36. Para Maria
37. Pitek Andrzej
38. Plinkiewicz Edmund
39. Sierhart Józef
40. Słowakiewicz Stanisław
41. Sołtys Wendelin
42. Spanier Wilhelm
43. Szwajnos Władysław
44. Wagner Krzysztof
45. Walkosz Andrzej
46. Wędrychowicz Roman
47. Wójcik Otylia
48. Wróbel Stefania
49. Kościelniak Piotr


 


Absolwenci Liceum im. S. Goszczyńskiego
lipiec 1947 r. - wg programu humanistycznego:


1. Banaś Maria
2. Chmielak Maria
3. Dworski Ludwik
4. Gabryś Michał
5. Kłaput Irena
6. Luberdowicz Stanisława
7. Mach Jan
8. Małysa Józef
9. Michalik Maria
10. Palider Zofia
11. Rokita Jan
12. Syrda Danuta


 


lipiec 1947 r. - wg programu matematyczno-fizycznego:


1. Charków Leona
2. Frajs Czesław
3. Haberny Tadeusz
4. Jodłowski Wincenty
5. Karasiński Jacek
6. Kochan Tadeusz
7. Wach Mieczysław

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl