Absolwenci 1947-1948

Absolwenci Liceum im. S. Goszczyńskiego


1. Dettloff Ryszard
2. Granat Eugeniusz
3. Krupiński Tadeusz
4. Lorencowicz Olga
5. Magierski Witold
6. Niemiec Janina
7. Nowelli Ludwik
8. Seweryn Maria
9. Szeliga Zbigniew
10. Szpon Czesława
11. Wojnarowska Teresa


 


wg programu humanistycznego - marzec 1948 r.


1. Bieda Aniela
2. Bocheński Kazimierz
3. Fryźlewicz Franciszek
4. Guzik Józef
5. Jachymiak Wiktoria
6. Kasperek Józef
7. Kasprzycki Edward
8. Marek Józef
9. Słowik Władysław
10. Targosz Zbigniew


 


wg programu przyrodniczego - marzec 1948 r.


1. Bajorek Zdzisław
2. Bełtowski Karol
3. Dobrzański Sabba Jerzy
4. Drużbacka Maria
5. Gazda Tadeusz
6. Giełczyński Marian
7. Król Mieczysław
8. Kulak Józef
9. Kuraś Franciszek
10. Panczakiewicz Danuta
11. Szopiński Stanisław


 


wg programu humanistycznego lipiec 1948 r.


1. Banaś Czesław
2. Czerkas Lesław
3. Faliński Stanisław
4. Gryguś Wojciech
5. Guc Leokadia
6. Koziełł Jan
7. Leśnicka Helena
8. Tomczyk Marianna
9. Wróbel Stefania


 


wg programu przyrodniczego lipiec 1948 r.


1. Batkiewicz Stanisław
2. Behounek Zbigniew
3. Bigos Jakub
4. Błachut Stanisław
5. Bocheński Ludwik
6. Borowski Feliks
7. Kruk Zbigniew
8. Kubiak Marian
9. Maciaszek Wiesław
10. Marek Franciszek
11. Pustówka Lucjan
12. Sierhart Józef
13. Sięka Mieczysław
14. Sięka Władysław
15. Słowakiewicz Stanisław
16. Spieszny Józef
17. Wędzychowicz Roman
18. Wlazło Olga
19. Wnęk Krystyna
20. Żelawski Andrzej


 


Absolwenci Gimnazjum im. S. Goszczyńskiego
Klasa III A:


1. Batkiewicz Stanisława
2. Bogdanowicz Barbara
3. Borowicz Zofia
4. Chlebek Helena
5. Dąbrowska Maria
6. Fryźlewicz Stanisława
7. Głodek Michalina
8. Iskrzycka Maria
9. Jękner Zofia
10. Kicińska Janina
11. Kosowicz Helena
12. Łukaszczyk Krystyna
13. Maludy Irena
14. Motowska Danuta
15. Nowicka Eugenia
16. Pawluśkiewicz Helena
17. Pelczarska Jadwiga
18. Polczyk Maria
19. Rayska Hanna
20. Rużyczka Anna
21. Siemek Maria
22. Smarduch Helena
23. Staszel Antonina
24. Strzebońska Helena
25. Watychowicz Maria
26. Zborowska Zofia


 


Klasa III B:


1. Barbachen Stanisław
2. Dettloff Bogdan
3. Duda Leon
4. Dziech Mieczysław
5. Dziurdzik Julian
6. Fryźlewicz Władysław
7. Głut Jan
8. Gonciarczyk Stefan
9. Gonet Eugeniusz
10. Jachymiak Jan
11. Klocek Stanisław
12. Kłaput Edward
13. Koczur Aleksander
14. Krauzowicz Stanisław
15. Król Władysław
16. Kubowicz Stanisław
17. Kudasik Mieczysław
18. Kwaśny Henryk
19. Leśnicki Bolesław
20. Łaś Władysław
21. Łopata Jacek
22. Majerczak Bolesław
23. Razowski Józef
24. Sopiarz Stanisław
25. Śmiałkowski Henryk
26. Taborski Stanisław
27. Wach Jan
28. Zięba Stanisław


 


Klasa III C:


1. Bogdał Czesław
2. Bryniarska Kazimiera
3. Dekański Jerzy
4. Długosz Paweł
5. Garbacz Kazimierz
6. Gątkiewicz Andrzej
7. Górecki Franciszek
8. Karabuła Stefania
9. Kieta Bronisław
10. Kirstein Marian
11. Kolasa Kazimiera
12. Kudasik Zygmunt
13. Ligęza Władysław
14. Nikiel Krystyna
15. Ozorowski Bolesław
16. Pajerski Kazimierz
17. Snopek Stanisław
18. Syrda Mieczysława
19. Ścisłowicz Roman
20. Urbański Kazimierz
21. Wach Bolesława
22. Watychowicz Stefan
23. Węglarczyk Franciszek
24. Widełko Maria
25. Zapiórkowska Maria
26. Zołkiewicz Danuta
27. Zych Aleksander

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl