Absolwenci 1950-1951

Klasa XI A:
1. Barbachen Tadeusz
2. Barnowski Tadeusz
3. Bogdał Mieczysław
4. Borowicz Edward
5. Borowicz Józef
6. Borowicz Krystyna
7. Christ Bolesław
8. Cyrwus Stanisław
9. Czubernat Józef
10. Dzioboń Roman
11. Fryźlewicz Józef
12. Haber Wendelin
13. Harbut Jan
14. Jaromin Henryk
15. Jaskierski Józef
16. Kolasa Franciszek
17. Kopeć Bolesława
18. Kowal Józef
19. Leja Stanisław
20. Lipkowski Józef
21. Łuka Józef
22. Mozdyniewicz Stanisław
23. Nędza Stanisław
24. Pęksa Andrzej
25. Podolska Helena
26. Subisiak Józef
27. Szaflarski Edward
28. Waresiak Wendelin
29. Wiśniewski Sławomir
30. Zając Emil


Klasa XI B:
1. Barycka Danuta
2. Bednarz Aleksander
3. Bliźniak Zofia
4. Chowaniec Zofia
5. Chudoba Jan
6. Czajka Stanisław
7. Duda Leon
8. Głuc Jan
9. Haniaczyk Józef
10. Jachymiak Jan
11. Jurkiewicz Danuta
12. Kaszycki Lucjan
13. Kolasa Antoni
14. Kozaczka Janina
15. Kuchta Jan
16. Kuchta Tadeusz
17. Kurdziel Stanisław
18. Kusper Jan
19. Łaś Józefa
20. Mrowca Feliks
21. Pawluśkiewicz Helena
22. Polaczyk Tadeusz
23. Pyzowski Józef
24. Romanowski Krzysztof
25. Sojka Józef
26. Solarczyk Mieczysław
27. Sopiarz Stanisław
28. Wiśniewski Andrzej


Klasa XI C:
1. Baka Maria
2. Bibro Zbigniew
3. Bryja Andrzej
4. Bucikiewicz Wojciech
5. Chmielak Marianna
6. Chorążak Stanisław
7. Czaja Albina
8. Czubernat Tadeusz
9. Daniec Ryszard
10. Fryźlewicz Maria
11. Iskrzycki Kazimierz
12. Janik Władysław
13. Klinger Maria
14. Kubowicz Franciszek
15. Kudasik Zygmunt
16. Lak Maria
17. Mierwa Aniela
18. Palka Jerzy
19. Pyzowska Krystyna
20. Racławska Janina
21. Rajska Halina
22. Romańska Maria
23. Rostkowski Jan
24. Staszel Józef
25. Stępień Jan
26. Strama Władysław
27. Szczęch Franciszek
28. Szczęch Genowefa
29. Tętnowski Bolesław
30. Wilczek Andrzej
31. Zoń Maria
32. Zwinczak Andrzej


Klasa XI D:
1. Balara Janina
2. Bryjak Aleksandra
3. Bryniarski Wojciech
4. Cebula Ewa
5. Cyrwus Stanisław
6. Dębska Kazimiera
7. Gaczoł Zdzisław
8. Gałdyn Stanisław
9. Kacik Józef
10. Klamerus Genowefa
11. Klamerus Maria
12. Król Władysław
13. Krupa Stefania
14. Krzystyniak Tadeusz
15. Kubasik Bronisława
16. Leśnicka Czesława
17. Luberda Tadeusz
18. Palider Władysław
19. Pawliczek Jadwiga
20. Piotrowska Helena
21. Różański Józef
22. Sołtys Dominik
23. Szczypta Józef
24. Tomala Władysław
25. Truty Kazimierz
26. Wacławiak Zofia
27. Winiarska Maria


Klasa XI E:
1. Binder Jerzy
2. Chowaniec Wienczysława
3. Dekański Jerzy
4. Fudalewicz Maria
5. Jabłoński Ignacy
6. Jachimek Mieczysław
7. Kiedziuch Władysław
8. Kuczaj Stanisław
9. Kudasik Mieczysław
10. Lassak Ludwina
11. Madeja Andrzej
12. Magierski Wojciech
13. Pawlikowski Franciszek
14. Pędzimąż Stanisław
15. Pierchała Jan
16. Pieróg Józef
17. Podolski Leszek
18. Rafacz Tadeusz
19. Rusek Józefa
20. Szczechura Józef
21. Szymusiak Edward
22. Trochimiak Remigiusz
23. Wiatr Józef
24. Wilgocka Maria
25. Wraga Stanisław
26. Wurm Wiktor
27. Zelkowski Jacek
28. Zięba Stanisław

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl