Absolwenci 1967-1968

Klasa XI A:

1. Barańska Maria
2. Borkowska Helena
3. Brynczka Walenty
4. Brynczka Zofia
5. Budz Helena
6. Cepak Maria
7. Cesacz Józef
8. Chowaniec Emilia
9. Czaja Stanisław
10. Dzedzyk Kazimiera
11. Gabryś Andrzej
12. Galarowicz Leon
13. Głodkiewicz Andrzej
14. Gromada Ryszard
15. Hadowska Maria
16. Hajnos Józef
17. Kałafut Henryk
18. Kowalczyk Aniela
19. Luberda Jan
20. Martyka Zdzisława
21. Mozdyniewicz Tadeusz
22. Obrzut Janina
23. Orawiec Jan
24. Palenik Wiesława
25. Paluch Teresa
26. Skalna Bogusława
27. Skibińska Helena
28. Skotnicki Jan
29. Sowińska Stanisława
30. Szewczyk Danuta
31. Wąchała Tadeusz
32. Wielgus Zdzisław
33. Wojdyła Jolanta


Klasa XI B:


1. Bafia Józef
2. Bednarczyk Krystyna
3. Bielecka Alicja
4. Bigos Maria
5. Bilik Adam
6. Błażkiewicz Krystyna
7. Borzęcki Jan
8. Bryja Krystyna
9. Burkiet Krystyna
10. Feldman Konrad
11. Giełczyńska Maria
12. Głąbińska Irena
13. Gombos Danuta
14. Haber Franciszek
15. Huzior Teresa
16. Jachymiak Rozalia
17. Jadamiec Irena
18. Jarończyk Maria
19. Jurzec Jolanta
20. Kamiński Wojciech
21. Komperda Józef
22. Lorek Władysława
23. Morawa Stanisław
24. Pajerski Tadeusz
25. Pawluśkiewicz Urszula
26. Sikora Anna
27. Sukiennik Paweł
28. Szumal Stanisław
29. Waksmundzka Halina
30. Waksmundzki Władysław
31. Zaliński Wojciech
32. Zoń Stefania
33. Zwijacz Władysław


Klasa XI C:


1. Bartulica Helena
2. Batkiewicz Zofia
3. Batkiewicz Zofia Elżbieta
4. Groblicki Władysław
5. Janczy Jadwiga
6. Janowska Elżbieta
7. Jasiński Ryszard
8. Jaskierski Kazimierz
9. Koszyk Witold
10. Kurecka Izabela
11. Luberda Helena
12. Łopuszniak Maria
13. Łuszczek Jan
14. Nowak Anna
15. Nowakowski Andrzej
16. Nykaza Jadwiga
17. Pajerska Maria
18. Pawlik Emilia
19. Pawlikowska Alina
20. Rafacz Michalina
21. Ratułowska Maria
22. Rayska Barbara
23. Skoda Małgorzata
24. Starzak Urszula
25. Stasiowski Jacek
26. Szepelak Jan
27. Wójcik Józefa
28. Zagórski Stanisław
29. Znaniec Henryk
30. Znaniec Henryk


Klasa XI D:


1. Albinowska Danuta
2. Batkiewicz Maria
3. Cybulska Małgorzata
4. Czupta Irena
5. Dąbrowska Eugenia
6. Domalik Wacław
7. Domański Marek
8. Gałczyńska Janina
9. Głabińska Małgorzata
10. Hoły Janusz
11. Hyrczyk Jan
12. Jung Ewa
13. Knot Barbara
14. Kołodziejski Wieńczysław
15. Kostela Barbara
16. Łowisz Zofia
17. Łukaszewska Urszula
18. Markowicz Tadeusz
19. Mazurek Teresa
20. Panczakiewicz Anna
21. Pawski Jacek
22. Piątek Halina
23. Smitkowska Bogna
24. Szczygieł Małgorzata
25. Warmuz Elżbieta
26. Wolska Anna
27. Zaborowska Teresa

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl