Absolwenci 1968-1969

Klasa XI A:


1. Banaś Antoni
2. Borkowska Anna
3. Borzęcka Zofia
4. Bryja Bronisław
5. Ciszek Anna
6. Czarniak Stanisław
7. Dewera Jan
8. Fryźlewicz Anna
9. Gałdyn Maria
10. Gałdyn Maria
11. Gawrońska Danuta
12. Jamróz Józef
13. Janczura Helena
14. Jaróg Krystyna
15. Jarząbek Stanisława
16. Jolanta Gebel
17. Kiełbasa Alicja
18. Kmiecik Urszula
19. Kolasa Zofia
20. Kolusz Halina
21. Konieczna Grażyna
22. Krzysztofek Emilia
23. Kudasik Jadwiga
24. Lis Małgorzata
25. Łapsa Andrzej
26. Mrożek Zofia
27. Mrówka Tadeusz
28. Olszewski Jan
29. Palica Maria
30. Piestrak Maria
31. Pietraszek Anna
32. Polaczyk Ewa
33. Radecki Stanisław
34. Rogal Stanisława
35. Rzadkosz Józef
36. Staszczak Krystyna
37. Szczęch Maria
38. Talaga Elżbieta
39. Tętnowska Władysława
40. Wawruszko Marek
41. Worwa Helena
42. Zązel Anna


Klasa XI B:


1. Adamuszek Urszula
2. Bryja Ludwika
3. Domałacna Wanda
4. Dorula Maria
5. Dubiel Barbara
6. Dudzik Stanisław
7. Dzielska Anna
8. Dziurdzik Władysława
9. Firlit Halina
10. Florkowska Alina
11. Galarowicz Helena
12. Gąsienica Stanisława
13. Guzda Halina
14. Hebda Stanisława
15. Jędrol Bogusław
16. Klocek Małgorzata
17. Krawontka Józef
18. Krupczyńska Maria
19. Kułach Stanisława
20. Lorek Genowefa
21. Ludwin Katarzyna
22. Łapsa Jakub
23. Maryniarczyk Michał
24. Mglej Halina
25. Miętus Stanisława
26. Myrda Jadwiga
27. Obłażna Maria
28. Obłożna Janina
29. PapugaTeresa
30. Pysz Halina
31. Romanowska Halina
32. Sieczka Kazimierz
33. Sułkońska Urszula
34. Szczepaniak Ludmiła
35. Tynus Helena
36. Walkosz Stanisław
37. Watychowicz Stanisław
38. Wojtasiak Maria
39. Zielińska Ewa
40. Zwijacz Kazimierz


Klasa XI C:


1. Batkiewicz Andrzej
2. Bebak Lidia
3. Ceglarz Jan
4. Czyż Krzysztof
5. Fryźlewicz Zofia
6. Guziak Tadeusz
7. Heim Włodzimierz
8. Kamińska Irena
9. Kolbrecki Andrzej
10. Kożlakowski Mirosław
11. Kubas Zofia
12. Kuczaj Maria
13. Lebiedzka Renata
14. Mosz Irena
15. Mulica Tadeusz
16. Niemczyk Wojciech
17. Paś Małgorzata
18. Perchał Jadwiga
19. Ptaszek Janina
20. Pyzowska Małgorzata
21. Rajski Adam
22. Rapacz Wojciech
23. Rayska Grażyna
24. Serafin Anna
25. Sowa Piotr
26. Sowiński Jan
27. Szwarc Cecylia
28. Topa Barbara
29. Ustianowska Halina
30. Walkosz Marian
31. Wiśniewski Eugeniusz
32. Włodarczyk Jadwiga
33. Zając Maria
34. Zubek Bogusław


Klasa XI D:


1. Biel Jan
2. Body Grażyna
3. Bogunia Andrzej
4. Bryniczka Bogusława
5. Grabowska Lidia
6. Huzior Barbara
7. Janeczek Grażyna
8. Klich Anna
9. Kostela Andrzej
10. Kościelniak Lucyna
11. Kranc Krystyna
12. Lak Teresa
13. Leja Andrzej
14. Luberda Czesława
15. Łojas Jan
16. Mroszczak Anna
17. Nawrot Krystyna
18. Pająk Stanisława
19. Papierz Józef
20. Pietrzykowska Marta
21. Poznański Włodzimierz
22. Różański Jacek
23. Satoła Barbara
24. Stalmach Władysława
25. Starczowska Maria
26. Stękała Stanisława
27. Temecki Andrzej
28. Tokarz Wiesław
29. Voit Krzysztof
30. Wapiennik Teresa
31. Zborowska Krystyna
32. Zych Andrzej
33. Żarnecki Zbigniew
34. Fudala Andrzej
35. Leja Władysława

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl