Absolwenci 1994-1995

KLASA 4A - wych. mgr Marek DEWERA


1. Bańka Magdalena
2. Bekas Marcin
3. Cetera Paweł
4. Dendys Izabela
5. Gągała Joanna
6. Godawski Wojciech
7. Grzegorczyk Jarosław
8. Kalata Tomasz
9. Kościelniak Tomasz
10. Łapsa Krzysztof
11. Łapsa Magdalena
12. Nowak Paweł
13. Persz Michał
14. Plebankiewicz Bartosz
15. Plewa Agata
16. Sięka Bartłomiej
17. Szatko Marcin
18. Szyca Monika
19. Ślemp Robert
20. Tylecki Marcin
21. Waberski Marek
22. Wąchała Witold
23. Wiatr Andrzej
24. Wideł Sebastian
25. Wszołek Bartosz
26. Zając Aleksandra
27. Zając Piotr


KLASA 4B - wych. mgr Bożena Szlembarska


1. Arendarczyk Elżbieta
2. Bukowska Bogumiła
3. Bulanda Konrad
4. Choroba - Starczowski Mariusz
5. Florczyk Danuta
6. Furca Renata
7. Jachowicz Izabela
8. Karwacka Aneta
9. Korczyk Ewa
10. Kret Anna
11. Krupa Małgorzata
12. Łapczyński Maciej
13. Matusiak Katarzyna
14. Mazur Anna
15. Miąsik Agnieszka
16. Mrowca Anna
17. Niemiec Edyta
18. Pluta Paweł
19. Raducki Piotr
20. Szczurek Marcin
21. Szopiński Grzegorz
22. Watycha Wojciech
23. Wielkiewicz Henryk
24. Wojtaszek Danuta


KLASA 4C - wych. mgr Teresa Gil


1. Batkiewicz Klaudia
2. Bigos Bartłomiej
3. Bittmar Magdalena
4. Chrobak Rafał
5. Ciotkowska Anna
6. Frączek Maciej
7. Fryźlewicz Elżbieta
8. Golonka Sylwia
9. Gumny Wojciech
10. Haber Jarosław
11. Hadowska Katarzyna
12. Janczy Małgorzata
13. Kokot Aleksandra
14. Kryj Barbara
15. Majchrzak Dorota
16. Malinowski Piotr
17. Michalik Daria
18. Pańszczyk Paweł
19. Piszczek Jolanta
20. Zubek Ewa
21. Żygadło Katarzyna


KLASA 4D - wych. mgr Bogdana Kumela


1. Bachulska Alicja
2. Bobak Joanna
3. Bogaczyk Agata
4. Chmielak Joanna
5. Chudoba Agnieszka
6. Frączek Krystyna
7. Fudala Magdalena
8. Gałysa Anna
9. Gebel Grzegorz
10. Jarząbek Dorota
11. Jędrol Dorota
12. Karkula Joanna
13. Kustwan Agnieszka
14. Lesiewicz Monika
15. Młodawska Magdalena
16. Plewa Katarzyna
17. Podkanowicz Monika
18. Pyzowski Marcin
19. Skalski Łukasz
20. Sowińska Kinga
21. Stoch Krystyna
22. Strzęp Marzena
23. Szeliga Elżbieta
24. Trojan Anna
25. Wypych Ewa
26. Zacher Anna
27. Zubek Katarzyna
28. Zygmuntowicz Maria


KLASA 4E - wych. mgr Jan Gil


1. Batkiewicz Damian
2. Bugara Beata
3. Bukała Joanna
4. Chodacki Jacek
5. Chowaniec Rafał
6. Drążek Magdalena
7. Faron Mirosław
8. Fąfrowicz Stanisław
9. Golec Barbara
10. Kamoń Ewa
11. Kłosowski Bartłomiej
12. Kłosowski Rafał
13. Kosakowski Roman
14. Lubieńska Magdalena
15. Łach Katarzyna
16. Łapsa Katarzyna
17. Łapsa Krzysztof
18. Przesławska Anna
19. Rayska Ewa
20. Siaśkiewicz Anna
21. Stołowska Joanna
22. Szkaradziński Rafał
23. Tylka Agnieszka
24. Zabrzeska Anna

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl