Absolwenci 1995-1996

KLASA 4A - wych. mgr Stefania BULAS


1. BARNOWSKA ANETA
2. BIELSKI PRZEMYSŁAW
3. BIERNACKA MAŁGORZATA
4. BIERNAWSKI PIOTR
5. BISKUP WOJCIECH
6. BOBEK BARTŁOMIEJ
7. BUŃDA PIOTR
8. CHLEBEK JOANNA
9. DZIURDZIK MICHAŁ
10. FĄFROWICZ SŁAWOMIRA
11. GARBACZ BARTŁOMIEJ
12. GROBLICKI MARCIN
13. JAROSZ PRZEMYSŁAW
14. KOSTELA KINGA
15. LESKI MACIEJ
16. LUBERDA ROBERT
17. MIKA PIOTR
18. RAJSKI WOJCIECH
19. SIWIECKI MARCIN
20. SOBOLEWSKA KATARZYNA
21. SRAL TOMASZ
22. SWALARZ SŁAWOMIR
23. SZCZEPAŃCZYK ILONA
24. ZBIŃSKI GRZEGORZ


KLASA 4B - wych. mgr Wiesław DWORSKI


1. BIAŁOŃSKA AGATA
2. BOBAK AGNIESZKA
3. CHOWANIEC JUSTYNA
4. CYRWUS KATARZYNA
5. DZIADKOWIEC GRZEGORZ
6. GACEK MARCIN
7. GUZIAK PAWEŁ
8. JAGIEŁA KATARZYNA
9. JANIK SEBASTIAN
10. JĘDROL KINGA
11. KALĘBA MARCIN
12. KOLASKA KAROLINA
13. KOWALKIEWICZ SYLWIA
14. KUBIT MAGDALENA
15. KUCZYŃSKI MACIEJ
16. ŁAŚ ANNA
17. MARKO KAROLINA
18. MIŚKOWIEC AGNIESZKA
19. PLATA ANITA
20. PRZĘDZIK AGATA
21. RZEPECKI GRZEGORZ
22. STRAMA MAGDALENA
23. SZYSZKA RENATA
24. TEMECKA ANNA
25. TOKARSKA EWA
26. ŻÓŁTEK AGATA


KLASA 4C - wych. mgr Danuta OCHOŃSKA


1. ARCZYŃSKA MARTA
2. BACHLEDA-WALA AGNIESZKA
3. BIAŁOŃSKA ELŻBIETA
4. CZAJKA JOANNA
5. CZUBERNAT RENATA
6. DYL ŁUKASZ
7. FRYŹLEWICZ JUSTYNA
8. GŁOWACZ MAŁGORZATA
9. GRĄDALSKA LIDIA
10. HANULA URSZULA
11. KOIS KATARZYNA
12. KORCZAK DOMINIKA
13. LICHOSYT ADAM
14. ŁAŚ PATRYCJA
15. MAJKOWSKA JOANNA
16. MATANYJ EWA
17. MAZUR KATARZYNA
18. MICHALIK KINGA
19. MYŚLICKI ADAM
20. PALIDER WERONIKA
21. POLAK MARCIN
22. PYZOWSKA AGNIESZKA
23. SOPIARZ JOANNA
24. SZUL MARZENA
25. ŚWIST ŁUKASZ
26. TOPÓR-MĄDRY MONIKA
27. TRZASKOWSKA RENATA
28. TUREK AGNIESZKA
29. WRÓBEL URSZULA
30. ZAJĄC URSZULA
31. ZIEMBA IZABELA


KLASA 4D - wych. mgr Wanda DOMAŁACNA - TEPER


1. BACHULSKA MONIKA
2. BATKIEWICZ JOANNA
3. BIZUB MARCIN
4. BRYNIARSKA BARBARA
5. BRYNIARSKA SYLWIA
6. CIĘŻOBKA MAŁGORZATA
7. CISZEK KRYSTYNA
8. FRYC ALICJA
9. GOBER JANINA
10. GUZDA MAGDALENA
11. JANDURA BOŻENA
12. JASKIERSKA SYLWIA
13. JUNG KATARZYNA
14. KORBEL MONIKA
15. KOWAL ALICJA
16. KOWALCZYK ANNA
17. OLEJARZ BARBARA
18. POLCZAK ANETA
19. SIPIORA IZABELA
20. SOŁTYS ANNA
21. TRUTA ANNA
22. TYLKA TADEUSZ
23. WARADZYN EDYTA
24. WOJCIESZCZAK AGATA
25. WOJTASZEK MAREK
26. ZYGMOND EWA


KLASA 4E - wych. mgr Zofia STOPKA


1. BRYNIARSKI MARCIN
2. CYRWUS AGNIESZKA
3. DWORSKA EWA
4. GAL KATARZYNA
5. GARB MARCIN
6. GLIŃSKA HANNA
7. GŁĄBIŃSKA ANNA
8. HABURA DANIEL
9. JASKIERSKA AGNIESZKA
10. KIELIAN ANDRZEJ
11. KNAPCZYK EDYTA
12. KOZAK MAGDALENA
13. KULEC BARTOSZ
14. KUŚNIERZ BARBARA
15. LANG IRENA
16. LOREK ANETA
17. ŁAŚ MARIA
18. ŁOSINIECKA MARTA
19. MAŁECKA DOMINIKA
20. MIWA NOBU
21. PIĄTEK ŁUKASZ
22. PIĄTY ANDRZEJ
23. REISINGER AGNIESZKA
24. SARNECKA MAGDALENA
25. SZCZUREK MAGDALENA
26. TARGOSZ PAWEŁ
27. VOIT AGNIESZKA
28. WĄCHAŁA MAŁGORZATA
29. WĘGRZYN ELŻBIETA
30. WOŹNIAK IGOR
31. ZIPPER AGNIESZKA


KLASA 4F - wych. mgr Piotr JABŁOŃSKI


1. CHLEBEK MARIA
2. CHOWANIEC MARCIN
3. DZIADKOWIEC MARCIN
4. FUTRO ANNA
5. GANCARCZYK JUSTYNA
6. JANCZAK ŁUKASZ
7. KARKOSZKA AGNIESZKA
8. KASOWSKA MARTA
9. LEŻAŃSKA JOLANTA
10. ŁOSINIECKA IZABELA
11. ŁUCKA DOROTA
12. PAWLIKOWSKA KATARZYNA
13. PISZCZEK MAŁGORZATA
14. RAPACZ BARBARA
15. RÓG ANETA
16. SKRĘTKOWSKA AGNIESZKA
17. SOLARCZYK HALINA
18. SOŁTYS MAŁGORZATA
19. STACHULAK ANNA
20. SZWARC SABINA
21. TRUTA MAGDALENA
22. WALKOSZ MONIKA
23. ŻMUDA PAWEŁ

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl