Absolwenci 1996-1997

KLASA 4A - wych. mgr Jacek WAKSMUNDZKI


1. BATKIEWICZ BEATA
2. BŁOTNICKA MAŁGORZATA
3. CHRABĄSZCZ EDYTA
4. GACH KATARZYNA
5. JĘDRZEJCZYK DAWID
6. KOŚĆ KAROLINA
7. LEWIŃSKI MICHAŁ
8. MAŚLANKA AGNIESZKA
9. MOŻDŻEŃ BERNARD
10. MROWCA JAN
11. MRUGAŁA DOMINIKA
12. RUSNAK MAGDALENA
13. STRAMA PIOTR
14. TOMAS MARIA
15. WATYCHOWICZ JAN
16. WOJTOWICZ PATRYCJA
17. WRÓBEL SYLWIA
18. ŻARNECKA AGNIESZKA


KLASA 4B - wych. mgr Halina SZYMUSIAK


1. BACHULSKI WIESŁAW
2. BIGOS ELŻBIETA
3. BLAŃDA SABINA
4. CYRWUS MARCIN
5. DEMUCHA AGNIESZKA
6. DWORSKA JOANNA
7. FUDALA MARCIN
8. GARALOWSKI RAFAŁ
9. GROCHAL ANNA
10. JANCZURA JOANNA
11. JAWORSKA MARTA
12. JEZIERSKI TOMASZ
13. KACZMARCZYK KRYSTYNA
14. KLAG ARKADIUSZ
15. KLAMERUS ANNA
16. KOWALKIEWICZ ANNA
17. LEGUTKO IZABELA
18. MAJERSKI PATRYK
19. MALACINA WOJCIECH
20. MIERZEJEWSKA EWA
21. OSTAPIUK MAGDALENA
22. PAJERSKA ANNA
23. PAJERSKI JAKUB
24. PIECHOWSKA KATARZYNA
25. PLEWA PRZEMYSŁAW
26. RAJSKA EWA
27. RATUŁOWSKI PIOTR
28. SIECZKA WERONIKA
28. SKRABA ADAM
30. SZCZUREK PAWEŁ


KLASA 4C - wych. mgr Jadwiga LEJA


1. BEDNARCZYK MARTA
2. BUSZYŃSKA BARBARA
3. CHWAŁKOWSKA JUSTYNA
4. CZERWIŃSKA KATARZYNA
5. CZYSZCZOŃ JADWIGA
6. DĘBSKA URSZULA
7. DYRCZ MICHAŁ
8. JACHYMIAK AGNIESZKA
9. KARWACKA JOANNA
10. KOWAL ANNA
11. MŁYNARCZYK EWA
12. PLEWA ANETA
13. ROKICKA MAGDALENA
14. SCHLEGEL AGNIESZKA
15. SOWA JOANNA
16. STACHOWIEC FILIP


KLASA 4D - wych. mgr Ludmiła FIGIEL


1. ADAMCZAK ANNA
2. ANTOLAK ALEKSANDRA
3. BOCHEŃSKI MICHAŁ
4. GARB MIROSŁAW
5. GŁODKIEWICZ MAGDALENA
6. HUZIOR EWA
7. ISKRZYCKA JOANNA
8. JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA
9. KARPIEL BEATA
10. KLOCEK ELŻBIETA
11. KNUROWSKA ANNA
12. KRÓL HALINA
13. KULCZYK KRZYSZTOF
14. KUTYŁA BEATA
15. ŁAŚ BEATA
16. MAGDIJ KRZYSZTOF
17. MOŻDŻEŃ MICHAŁ
18. OLEKSA MARTA
19. PASEK AGNIESZKA
20. PAWLAK ROBERT
21. PERCHAŁ ADAM
22. PIERWOŁA JUSTYNA
23. PLEWA KINGA
24. RUSIN BARTOSZ
25. RUSIN GRZEGORZ
26. STARMACH GRZEGORZ
27. ŚLUSARSKA JOANNA
28. ŚWIERCZEK MONIKA
29. ZABOREK EDYTA
30. ZIENTARA PAWEŁ


KLASA 4E - wych. mgr Katarzyna ŻMUDA


1. BIGOSZEWSKA KATARZYNA
2. BOROWICZ AGNIESZKA
3. BRYJA KATARZYNA
4. BUBISZ JOANNA
5. CHLEBEK MONIKA
6. GROJEC EWA
7. GUZIK BEATA
8. GUZIK MAGDALENA
9. HOŁYST JOANNA
10. IWULSKA EWA
11. JANCZY GRZEGORZ
12. JASIURA PAULINA
13. KACZOR AGATA
14. KACZOR MAŁGORZATA
15. KASPRZAK BARBARA
16. KLOCEK JOLANTA
17. KOLASA BEATA
18. KOLASKA PAULINA
19. KOZAK MAŁGORZATA
20. KRZYSIK BARBARA
21. KUCIEL URSZULA
22. LEWIŃSKA JOANNA
23. LITWIN MAGDALENA
24. MROŻEK AGNIESZKA
25. OTRĘBA MAŁGORZATA
26. PAWLIKOWSKA MARIA
27. ROIK BEATA
28. SUDER AGNIESZKA
28. ŚCISŁOWICZ HONORATA
30. WIERCIOCH BARBARA
31. WOŹNIAK ALEKSANDER
32. ZACHARA DOROTA
33. ZIPPER RADOSŁAW

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl