Absolwenci 1997-1998

KLASA 4A - wych. Konrad NOWAK


1. BIAŁOŃSKI FILIP
2. CEBULA SZYMON
3. CYRWUS BARTŁOMIEJ
4. DEWERA MATEUSZ
5. DOLIŃSKI JAN
6. DUDA ALEKSANDRA
7. FĄFROWICZ ADAM
8. GACEK ŁUKASZ
9. GAWRON ANNA
10. GÓRNIAK TOMASZ
11. GRZEGORCZYK MIROSŁAW
12. JACHYMIAK STANISŁAW
13. KAŁAFUT HENRYK
14. ŁAPSA MATEUSZ
15. MAMAK RAFAŁ
16. OLEJARZ PIOTR
17. PAPROCKI BARTŁOMIEJ
18. PIÓRO MARIUSZ
19. PYZOWSKA AGNIESZKA
20. RAJSKI MACIEJ
21. ROL KRZYSZTOF
22. SMOROŃ KAMIL
23. SZATKO SZYMON
24. WATYCHA TADEUSZ
25. WAWRZON DOMINIKA
26. WĄCHAŁA ANDRZEJ
27. WEGNER PATRYK
28. WIDA DANIEL
29. WINNICKI SŁAWOMIR
30. WOJDYŁA AGATA


KLASA 4B - wych. mgr Krystyna JANCZURA


1. ADAMASZEK DOROTA
2. BUDZ SYLWIA
3. DIAK ALICJA
4. GLONEK MICHAŁ
5. HASNY DOROTA
6. JANCZY URSZULA
7. KALATA WITOLD
8. KLIMOWSKA DOROTA
9. KLUCZ WOJCIECH
10. KNUROWSKI ŁUKASZ
11. KOŁATEK ARLETA
12. KRZYSTYNIAK DIANA
13. KWAK ANNA
14. ŁUKASZKA GRZEGORZ
15. MITORAJ MARIUSZ
16. MRUGAŁA STANISŁAW
17. NIŻAŃSKA DOMINIKA
18. PAJERSKA AGNIESZKA
19. PAŚKO PAWEŁ
20. PISZCZEK KATARZYNA
21. SABAŁA JOANNA
22. SIĘKA SEBASTIAN
23. SŁOWAKIEWICZ IZABELLA
24. STOCHMAL MICHAŁ
25. TEPER KATARZYNA
26. WAKSMUNDZKA KATARZYNA
27. WIERZBOWSKA PAMELIA
28. WORWA ŁUKASZ
29. WÓJCIAK MARCIN
30. ZAMOJSKA ALEKSANDRA


KLASA 4C - wych. mgr Anna ROSAK


1. BIZUB JOANNA
2. BUDZYK KRZYSZTOF
3. CHROBAK KRYSTYNA
4. CIĘŻOBKA LESZEK
5. CYRWUS MARIA
6. DUDZIK MACIEJ
7. FILIPOWICZ KATARZYNA
8. FRĄCZEK EWA
9. FRĄCZEK TOMASZ
10. GABOR ANNA
11. GAWRON SABINA
12. GIL GRZEGORZ
13. KACZMARCZYK GRAŻYNA
14. KLAG GRZEGORZ
15. KUREK JOANNA
16. MALCZYŃSKI MACIEJ
17. MROŻEK GABRIELA
18. NIŻNIK EWELINA
19. PAWLAK KATARZYNA
20. PIĄTEK PAULINA
21. PISZCZ ROBERT
22. POCZKAJSKI JERZY
23. ROIK IWONA
24. RYBICKA SYLWIA
25. SKIBIŃSKI MATEUSZ
26. SMOTER MICHAŁ
27. STĘPIEŃ KONRAD
28. SZCZĘCH ANDRZEJ
29. WOJAS JOANNA
30. WOJTASZEK KATARZYNA
31. WOŹNIAK AGNIESZKA
32. ŻELAZNY MAGDALENA


KLASA 4D - wych. mgr Teresa PAŚKO


1. BĄCAL TADEUSZ
2. BUGARA JAN
3. CHLIPAŁA BOGUSŁAWA
4. CZERWIŃSKI BARTŁOMIEJ
5. DZIUBECKI SZYMON
6. FEDAS MAŁGORZATA
7. FIEDOR AGNIESZKA
8. GAL KRYSTYNA
9. GAWRON KATARZYNA
10. JANKOWSKI JAN
11. KAŁAFUT DARIUSZ
12. KAPCIA EWA
13. KOMPERDA DAGMARA
14. LENART BARBARA
15. LORENC AGNIESZKA
16. ŁAPSA URSZULA
17. ŁUKASZCZYK MAŁGORZATA
18. MALINOWSKA ELŻBIETA
19. MĘDOŃ MICHAŁ
20. MŁYNARCZYK KATARZYNA
21. MROŻEK MAGDALENA
22. NOWAK BIANKA
23. PĘPEK AGNIESZKA
24. PIERWOŁA SZYMON
25. POLACZEK ZOFIA
26. REINFUSS RAFAŁ
27. SRAL MAGDALENA
28. TISCHNER MARIA
29. TISOŃCZYK AGNIESZKA
30. URBAŚ MAŁGORZATA
31. WAKSMUNDZKA AGNIESZKA
32. WAKSMUNDZKA KATARZYNA
33. WALENTA SZYMON
34. WĘGLARCZYK KATARZYNA


KLASA 4E - wych. mgr Katarzyna PLEWA


1. ADAMCZUK JUSTYNA
2. BARNOWSKA JUSTYNA
3. BURKAT AGNIESZKA
4. DENDYS MARIUSZ
5. DOBRZYŃSKI ROBERT
6. DOMIN MICHAŁ
7. HOLEK ELIZA
8. IWAN MONIKA
9. KATANA HALINA
10. KNUTELSKA ANNA
11. KOŁODZIEJ MICHAŁ
12. KUMMER PAWEŁ
13. LEWICKA AGNIESZKA
14. MAJ KINGA
15. MAJCHRZAK GERARD
16. MAJERSKA JOANNA
17. MENDYKA ANNA
18. MŁODAWSKA DOROTA
19. MOŻDŻEŃ ALICJA
20. NOWOROLNIK MAGDALENA
21. OLEJARZ ANNA
22. PIAZDECKA JOANNA
23. PIOTROWSKI ŁUKASZ
24. RAJSKA ESTERA
25. SIDEŁKO DAWID
26. STANACH GRZEGORZ
27. SZYMCZAKOWSKADOMINIKA
28. SZYMUSIAK MICHAŁ
29. ŚWIERCZEK ALEKSANDRA
30. TUREK AGNIESZKA
31. UDZIELA KATARZYNA
32. WATYCHOWICZ ANNA
33. WRÓBEL PAWEŁ

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl