Absolwenci 1998-1999

KLASA 4A - wych. mgr Zbigniew KOPEĆ


1. AUGUSTYN DARIUSZ
2. BOBAK MAŁGORZATA
3. BUŁA EUGENIUSZ
4. BYRCZEK BARTŁOMIEJ
5. HANULA KRZYSZTOF
6. JANAS MAŁGORZATA
7. KAŁAFUT KATARZYNA
8. KOLASA KRZYSZTOF
9. KOMPERDA KLEMENS
10. KOS PAWEŁ
11. KOWALCZYK ALEKSANDRA
12. KRAUZOWICZ MICHAŁ
13. MARKOWICZ JÓZEF
14. MASŁOWSKI SEBASTIAN
15. MAŚLERZ ELŻBIETA
16. MOZDYNIEWICZ TOMASZ
17. NIŻNIK KATARZYNA
18. PISZCZEK KRZYSZTOF
19. PORSCHKE ANNA
20. SIĘKA BARTŁOMIEJ
21. SOBOLEWSKA KRYSTYNA
22. SOLARCZYK BARTOSZ
23. TRZOP MATEUSZ
24. WĘGRZYN KRYSTIAN
25. WOJTUSIAK PIOTR


KLASA 4B - wych. mgr Bożena SZLEMBARSKA


1. BAJER MAGDALENA
2. BATKIEWICZ ŁUKASZ
3. BENEDYK MONIKA
4. BURKAT RENATA
5. DZIURKA MICHAŁ
6. FILIPIAK GRAŻYNA
7. FILIPIUK ELŻBIETA
8. GABOR DOMINIKA
9. JANGROT ALICJA
10. KLAG TOMASZ
11. KLOCEK MONIKA
12. KNAP JOANNA
13. KRAUSZOWSKA MARIA
14. LISOWSKA EDYTA
15. ŁASOCHA BARTŁOMIEJ
16. ŁOJAS KRZYSZTOF
17. ŁYSA TERESA
18. NYCZ MICHAŁ
19. PAWLIKOWSKI WOJCIECH
20. PODGÓRNA AGNIESZKA
21. RABIAŃSKA MONIKA
22. REKA MARTA
23. RZADKOSZ PAULINA
24. SOŁTYS REGINA
25. SPERKA GRAŻYNA
26. SZOPIŃSKA AGNIESZKA
27. TRUTA MONIKA
28. WAKSMUNDZKI PIOTR
29. WARMUS ARTUR
30. WOJTAS MARTA
31. WSZOŁEK ANNA
32. ZIĘBA JADWIGA
33. ZMARZLIŃSKA MONIKA


KLASA 4C - wych. mgr Lucyna HAŁOŃ


1. BOROWICZ BARTOSZ
2. CZARNIK SŁAWOMIR
3. DZIEDZIC ANNA
4. GOGOLA JOANNA
5. GWIŻDŻ RENATA
6. HREŚKA ANNA
7. JAMRÓZ JULIA
8. JARZĄBEK MAŁGORZATA
9. KAMOŃ MICHAŁ
10. KĘPA IZABELA
11. KOŁODZIEJ ANITA
12. KOMPERDA KLAUDIA
13. KOWALCZYK MARCIN
14. KUBIN JAKUB
15. KUNICKA ELŻBIETA
16. LEŚNIAKIEWICZ MAŁGORZATA
17. LISOWICZ TOMASZ
18. RADOŃ SYLWIA
19. SARNA ADAM
20. SOWA ANNA
21. SZCZĘCH CECYLIA
22. SZYMCZYK ARKADIUSZ
23. TYLKA MAŁGORZATA
24. WALERY ANNA
25. WIELKIEWICZ ANNA
26. ŻOŁĄDEK SEBASTIAN


KLASA 4D - wych. mgr Jan GIL


1. ADAMCZUK PRZEMYSŁAW
2. BUDZ TOMASZ
3. CHOWANIEC JUSTYNA
4. CHROBAK MARTA
5. CYRWUS MAGDALENA
6. CZAJKA DOROTA
7. DĄBROWSKI HUBERT
8. GAWLAK AGNIESZKA
9. GĄSIENICA JACEK
10. GŁĄBIŃSKI PAWEŁ
11. GOŁYŚ JOLANTA
12. JĘKNER PAULINA
13. KLOCEK DANUTA
14. KUPCZYK RENATA
15. LEŚNICKI WOJCIECH
16. LUDZIA PAWEŁ
17. ŁOJEK MONIKA
18. PAŁUCHA DOMINIKA
19. PAWLIKOWSKA MARZENA
20. PYZOWSKI PAWEŁ
21. RAPACZ GRZEGORZ
22. RĄCZKOWSKA ANNA
23. SADOWA MARTA
24. TRZCIŃSKI ŁUKASZ
25. WOŹNIAK MACIEJ
26. WÓJCIK MAGDALENA
27. ZAJĄCZKOWSKA DARIA


KLASA 4E - wych. mgr Bogdana KUMELA


1. ADAMOWSKI SZYMON
2. CHOWANIEC AGNIESZKA
3. DOBRZYŃSKA MARTA
4. FRYŹLEWICZ MACIEJ
5. GĄSIOR PAULINA
6. GŁUC MARIA
7. GODZIEK SABINA
8. HAJNOS RENATA
9. KACZMARCZYK GRAŻYNA
10. KLIMEK BARBARA
11. KŁAPACZ EWELINA
12. KUŚ ANNA
13. LEWIŃSKA KONSTANCJA
14. LIGAS ŁUKASZ
15. ŁAŚ EWA
16. MALCZYŃSKI MICHAŁ
17. MROSZCZAK RENATA
18. MRZYGŁÓD KATARZYNA
19. OBARSKA MAGDALENA
20. OHDE TOMASZ
21. PAGACZ DARIUSZ
22. PAPROCKA AGNIESZKA
23. PAWLIKOWSKI ŁUKASZ
24. SIĘKA GABRIELA
25. SKARŻYŃSKA BARBARA
26. SMACIARZ MAREK
27. STANEK WOJCIECH
28. STOPKA KINGA
29. SUKIENNIK MARIA
30. ŚCISŁOWICZ DOROTA
31. TYLKA JOANNA
32. URBANIAK ŁUKASZ
33. WAKSMUNDZKA KATARZYNA
34. WAŚ HALINA


KLASA 4F - wych. mgr Barbara ZAPIÓRKOWSKA


1. BARANIAK ANETA
2. BATKIEWICZ MAREK
3. DŁUGI TOMASZ
4. JACHYMIAK DAWID
5. JARÓG TERESA
6. KLICH DARIUSZ
7. KOLASA MARCIN
8. KONOPKA AGATA
9. KOSZELA KATARZYNA
10. KOŚCIELAK ANETA
11. KRZYSICA EWA
12. KRZYSZTOFEK BEATA
13. KUCZYŃSKI MARCIN
14. LASSAK KRZYSZTOF
15. LENART MONIKA
16. NIEMIEC JAKUB
17. OWSIANKA ANETA
18. PARA JOANNA
19. PAWLICA MAREK
20. PIERWOŁA ANNA
21. REGIEC MAGDALENA
22. SŁOTA TOMASZ
23. SWATKOWSKA ANNA
24. SZELIGA BARBARA
25. ZUBEK KATARZYNA
26. ZWOLIŃSKA MAŁGORZATA
27. ŻEGLEŃ KINGA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl