Absolwenci 1999-2000

KLASA 4A - wych. Konrad NOWAK


1. BACZYŃSKA KINGA
2. BUDZYK IZABELA
3. CHOWANIEC BARBARA
4. DUDA MONIKA
5. GACEK ANDRZEJ
6. GIELATA ANDRZEJ
7. GIEŁCZYŃSKI KRZYSZTOF
8. JANDURA RAFAŁ
9. JÓZEFCZYK HUBERT
10. KUZA JAKUB
11. LEŚNICKA ELŻBIETA
12. ŁATEK MACIEJ
13. MACIEJEWSKA ANNA
14. MACZEWSKI PRZEMYSŁAW
15. MARCZYK ARKADIUSZ
16. MAREK ANNA
17. MIKLER MACIEJ
18. NENKO JOANNA
19. OZOROWSKI MICHAŁ
20. POLAŃSKI SZYMON
21. STAWIARSKI JAKUB
22. SZLAGA TOMASZ
23. SZYMSAJ BEATA
24. WĘGLARZ TOMASZ
25. ZAMARLIK ŁUKASZ


KLASA 4B - wych. mgr Dorota MOLEWICZ


1. ANTOLAK ALICJA
2. CHROBAK IZABELA
3. DŁUGOPOLSKA MONIKA
4. FRYŹLEWICZ NATALIA
5. GARBACZ KATARZYNA
6. GLONEK PAULINA
7. GRUCA MAGDALENA
8. GRUDZIEŃ ALEKSANDRA
9. GRZYWNOWICZ SYLWIA
10. HASNY MAGDALENA
11. KOWAL ANNA
12. KRZYSTYNIAK ANNA
13. LENART KATARZYNA
14. LIGĘZA GABRIELA
15. MAJER ANGELIKA
16. MOZDYNIEWICZ MAREK
17. PAJERSKI PIOTR
18. PRZYGODZKA ANNA
19. RAMSKA JOANNA
20. RATUŁOWSKA ELŻBIETA
21. SABAŁA EDYTA
22. SAMOLEJ PAULINA
23. SIĘKA SABINA
24. SZEJA MAGDALENA
25. TISOŃCZYK JOANNA
26. URBANIAK GABRIELA
27. WOJAS KATARZYNA
28. WÓJCIAK IZABELA
29. WRĘŹLEWICZ ELŻBIETA
30. ŻÓŁTEK AGNIESZKA


KLASA 4C - wych. mgr Wanda DOMAŁACNA-TEPER


1. ANTOSZ MAGDALENA
2. BIZUB MARTA
3. BOBEK GRZEGORZ
4. BOCHEŃSKI ŁUKASZ
5. CZUBERNAT MONIKA
6. FILAS RAFAŁ
7. GACEK ANNA
8. GŁOWIŃSKA ANNA
9. GOLAK IWONA
10. GRUSZKA MARTA
11. HADOWSKI WOJCIECH
12. KALATA ANNA
13. KLIMAS KATARZYNA
14. KNAPCZYK MATEUSZ
15. KOSTELA KRZYSZTOF
16. KULEC KINGA
17. LEJA ŁUCJA
18. ŁOJAS ANNA
19. OWSIANKA KINGA
20. PIERWOŁA KATARZYNA
21. PIŁAT MONIKA
22. POLAK ELŻBIETA
23. RYŁKO ANNA
24. SKIBA GRZEGORZ
25. SUROWIAK BARTŁOMIEJ
26. TARŁOWSKA AGNIESZKA
27. TRZNADEL SEBASTIAN
28. WIŚNIOWSKA MAGDALENA
29. WOŁOSZCZUK EDYTA
30. ZAPIÓRKOWSKA ANNA
31. ZAREMBA MONIKA


KLASA 4D - wych. mgr Jagna DZIEDZIC


1. BRYNIARSKA MAŁGORZATA
2. BUCIOR MAŁGORZATA
3. BUKAŃSKI SEBASTIAN
4. CEBULSKA MAŁGORZATA
5. CHMIELOWSKI IRENEUSZ
6. CICHORSKI ŁUKASZ
7. CZAJKOWSKI MARCIN
8. GĄSIOR JOANNA
9. HARBUT ELŻBIETA
10. JEDYNAK EWELINA
11. KOKOT ADAM
12. KUBIŃSKA MAGDALENA
13. KURAŚ ŁUKASZ
14. LIGAS MARIA
15. MACIASZ BARBARA
16. MĄKA ANNA
17. MROSZCZAK MONIKA
18. NOWOBILSKA KINGA
19. PIERWOŁA KINGA
20. PLEWA TOMASZ
21. POLAK PIOTR
22. PÓŁTORAK IRENEUSZ
23. RAFACZ MONIKA
24. SERAFIN KRZYSZTOF
25. SKIBIŃSKA JOANNA
26. SZCZUROWSKA MAGDALENA
27. SZOPIŃSKA ANNA
28. TOKARSKA MAŁGORZATA
29. TURKIEWICZ MARTA
30. WĄSOWICZ ŁUKASZ
31. WIERZBIŃSKI MACIEJ
32. WINGERT MIROSŁAW
33. WOLSKI MARCIN


KLASA 4E - wych. mgr Marek PAŁYS


1. AUGUSTYNIAK ANNA
2. BEDNARCZYK HALINA
3. BRYNIARSKA MAGDALENA
4. CUDZICH MATEUSZ
5. GIL MARIA
6. GRUCHACZ MACIEJ
7. JABŁOŃSKA JULITA
8. JAKUBIEC AGNIESZKA
9. KOZAK ROZALIA
10. KRAUZOWICZ PATRYCJA
11. KUDASIK BARTŁOMIEJ
12. ŁOJAS MARIA
13. MAGIERA ELŻBIETA
14. MAJCHRZAK DANUTA
15. MODŁA ALICJA
16. MOZDYNIEWICZ AGNIESZKA
17. MROWCA BARBARA
18. NOWOTARSKA GABRIELA
19. PALUCH BARBARA
20. PAWLICA BOGUMIŁA
21. PODGÓRSKA ROKSANA
22. PTAŚ WERONIKA
23. SZAFLARSKI MARCIN
24. SZYMUSIAK HENRYK
25. ŚWIERCZEK ALICJA
26. TOKARZ MACIEJ
27. TOPA KATARZYNA
28. TUREK BARBARA
29. WSZOŁEK AGATA
30. ZBOROWSKA ANETA
31. ZUBEK MONIKA


KLASA 4F - wych. mgr Rafał ZWINCZAK


1. BATKIEWICZ WOJCIECH
2. BOROWICZ WAWRZYNIEC
3. CEBULA ELŻBIETA
4. CHMIELOWSKA ANNA
5. GUZIK ALEKSY
6. ISKRZYCKA KINGA
7. JANAS JAKUB
8. JANOS JADWIGA
9. KONICA PATRYCJA
10. LEWIŃSKA DOROTA
11. LICHOSYT ANNA
12. MISINIEC ANNA
13. MOZDYNIEWICZ KATARZYNA
14. MOZDYNIEWICZ MAGDALENA
15. MOZDYNIEWICZ WOJCIECH
16. MROŻEK AGATA
17. MRUGAŁA DARIUSZ
18. OSSOWSKI LESŁAW
19. POTOCZAK JOANNA
20. SERAFIN GRZEGORZ
21. SOPATA KATARZYNA
22. STANIK BARTŁOMIEJ
23. SZEWCZYK BARTOSZ
24. TYLECKI WOJCIECH
25. ZIEMKA JAN
26. ZIENTARA ANNA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl