Absolwenci 2000-2001

KLASA 4A - wych. mgr Dorota MOLEWICZ


1. CEGLARZ MARIA
2. CIĘŻOBKA MAREK
3. DYBA TADEUSZ
4. FILIPOWICZ ANETA
5. GRZĘDA MARCIN
6. GUROŚ GRAŻYNA
7. KILANOWICZ JOANNA
8. ŁAPSA JAKUB
9. ŁUCKI MICHAŁ
10. MACH ŁUKASZ
11. MROŻEK KATARZYNA
12. PAWLIKOWSKI PAWEŁ
13. REPA ELŻBIETA
14. ROZMUS ANDRZEJ
15. ŚLIMAK JAN
16. WOJDYŁA TOMASZ


KLASA 4B - wych. mgr Halina SZYMUSIAK


1. BIZUB ANNA
2. BOCHNAK KAROLINA
3. BURAK KATARZYNA
4. CHODOROWSKA MAŁGORZATA
5. CHRAMIEC TERESA
6. DEMBOWSKA MARTA
7. DŁUGI ŁUKASZ
8. DZIOBOŃ ALEKSANDRA
9. FUDALEWICZ KAROLINA
10. GAWEŁ DOMINIKA
11. GĘZA GRAŻYNA
12. KACZOREK JUSTYNA
13. KLIMOWSKA MONIKA
14. KRZYŚCIAK PAWEŁ
15. LIGĘZA MONIKA
16. MILON IWONA
17. PODKANOWICZ AGNIESZKA
18. PRZYSTAŁ ANDRZEJ
19. RAJDA KAZIMIERZ
20. RUSIN URSZULA
21. SIĘKA DOMINIKA
22. STOŁOWSKA AGNIESZKA
23. WADOWSKA JADWIGA
24. WIKTOR PAWEŁ


KLASA 4C - wych. mgr Aneta BORKOWSKA


1. BAJER MAREK
2. BATKIEWICZ AGNIESZKA
3. BIEGUN ANETA
4. BRYCZEK ANNA
5. CIERNIAK KINGA
6. CZAJA IZABELA
7. FILAS ELŻBIETA
8. GABOR MAŁGORZATA
9. HADOWSKA KRYSTYNA
10. HANDZEL JOANNA
11. HREŚKA MAŁGORZATA
12. JANKOWSKI STANISŁAW
13. KOMPERDA AGATA
14. KORCZAK DĄBRÓWKA
15. KOSTUR KATARZYNA
16. KRAUSZOWSKA MAGDALENA
17. KRAUZOWICZ SABINA
18. MAZUR ROBERT
19. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
20. PACH AGNIESZKA
21. POLAK BARBARA
22. SMOROŃ JOANNA
23. SROKA MAGDALENA
24. STASZAK WERONIKA
25. STOCHMAL SYLWIA
26. SZYMCZAKOWSKA MAGDALENA
27. TRZÓPEK MARTA
28. TURKOSZ KATARZYNA
29. WAKSMUNDZKA ANNA
30. WIDA ILONA
31. WRÓBEL BARTŁOMIEJ
32. ZUBEK MACIEJ


KLASA 4D - wych. mgr Katarzyna ŻMUDA


1. BŁĘKA KRZYSZTOF
2. BRODZIŃSKA IWONA
3. CHOWANIEC NATALIA
4. DĄBEK PATRYCJA
5. DEWERA ARTUR
6. DŁUBACZ KINGA
7. DZIADKOWIEC MARIA
8. FRYŹLEWICZ MARCELINA
9. FUKŚ KAROLINA
10. GÓRNIAK MARTA
11. GRYNIA BEATA
12. GRZYŚKA KAROLINA
13. JĘDRZEJCZYK RADOSŁAW
14. KAPAŁKA EDYTA
15. LEŚNIOWSKA MAGDALENA
16. MAŁECKI MATEUSZ
17. MORAJKO SZYMON
18. MRUGAŁA ANTONI
19. OBROCHTA PIOTR
20. OBSZAŃSKA KATARZYNA
21. OSIAK VIOLETTA
22. PAPROCKI MARCIN
23. PASEK ŁUKASZ
24. RĄCZKIEWICZ MACIEJ
25. RYT PIOTR
26. SKALSKA ANNA
27. SKOWROŃSKA MARTA
28. SOKALSKI KRZYSZTOF
29. SULKA MARCIN
30. SZAFLARSKI MACIEJ
31. SZOPIŃSKA MONIKA
32. WATYCHA MATEUSZ
33. WĄCHAŁA JOLANTA
34. ZUBEK MARCIN


KLASA 4E - wych. mgr Ludmiła FIGIEL


1. BOCHEŃSKA MONIKA
2. CHORĄŻY EWA
3. CHOWANIEC MARTA
4. FUŁAT ANNA
5. GACH BARBARA
6. GALIK URSZULA
7. GRYGLAK ELŻBIETA
8. JACHNA WERONIKA
9. KARP KATARZYNA
10. KOLASA MARIA
11. KOMOROWSKA KAROLINA
12. KOWALCZYK SABINA
13. KRÓL RAFAŁ
14. KRZYSIK MAGDALENA
15. LEGIERSKI JACEK
16. MRUGAŁA MAGDALENA
17. NACHMAN ANNA
18. PIESTRAK DOMINIKA
19. PIŁAT BARTOSZ
20. PUSTÓWKA ARTUR
21. RATAJ AGNIESZKA
22. RÓŻAŃSKI GRZEGORZ
23. SOLARCZYK KATARZYNA
24. SZUL JOLANTA
25. SZWARC PAULINA
26. WCISŁO ŁUCJA
27. WORWA EWA
28. WYROBEK KATARZYNA
29. ZAGATA KATARZYNA
30. ZAMOJSKA MARTA


KLASA 4F - wych. mgr Dorota ŻMUDA


1. BABIAK PIOTR
2. BLAK PIOTR
3. BOTKO MAGDALENA
4. BUDZ ANDRZEJ
5. DUDA DOMINIKA
6. DZIADKOWIEC MARZENA
7. FURCZOŃ SABINA
8. GOMBOS MAŁGORZATA
9. GÓRECKI WOJCIECH
10. JACHYMIAK HALINA
11. JANICZAK JOLANTA
12. KASIELSKA ANETA
13. KRAUZOWICZ AMALIA
14. KURNAT KATARZYNA
15. KURNAT KRZYSZTOF
16. LEJA ANNA
17. LEŚNIAK AGNIESZKA
18. MARUSARZ BERNADETA
19. PIERWOŁA KAROL
20. ROL MARIA
21. RYMARCZYK JOANNA
22. RZEPKA MONIKA
23. SARNECKA ANETA
24. SPYRA AGNIESZKA
25. SZCZĘCH MARIA
26. TARGOSZ ANNA
27. WARZECHA ANETA
28. WIŚNIOWSKI PAWEŁ
29. WOJSŁAWSKI ŁUKASZ
30. ZACHARA AGNIESZKA
31. ZAJĄC KINGA


KLASA 4G - wych. mgr Bogusława SZEWCZYK


1. BOBAK MACIEJ
2. BOCHEŃSKA BEATA
3. BOROWICZ DARIUSZ
4. BRYNIARSKA ALINA
5. CAŁUSIŃSKA EWA
6. DOMIN ANETA
7. GĄSIOR KATARZYNA
8. GOGOLA NINA
9. JACHNA ANNA
10. KAMOŃ ALICJA
11. KLOCEK MAREK
12. KOSTELA TOMASZ
13. KOWAL KRZYSZTOF
14. KOWALCZYK IWONA
15. KRAUZOWICZ SABINA
16. LEWIŃSKA KAMILA
17. MIRGA RENATA
18. OLKUSKA ALICJA
19. OWSIAK PIOTR
20. PANCZAKIEWIECZ ARTUR
21. POLACZYK TADEUSZ
22. PRZESŁAWSKA MARIA
23. RABIAŃSKI TOMASZ
24. RABIASZ KATARZYNA
25. STERKOWICZ DOMINIKA
26. STRAMA ANNA
27. SZCZYPTA MIROSŁAW
28. ZAGÓRSKA ANETA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl