Absolwenci 2001-2002

KLASA 4A - wych. mgr Zofia STOPKA


1. BAŁA PAWEŁ
2. BOCZEK SABINA
3. BORGOSZ SZYMON
4. CACHRO JAKUB
5. CHLIPAŁA ZENON
6. CYREK MICHAŁ
7. DRĄG JUSTYNA
8. GACEK PAWEŁ
9. GIELATA ARTUR
10. GUROŚ MICHAŁ
11. JANCZY OSKAR
12. JARKIEWICZ JACEK
13. JASKIERSKI PAWEŁ
14. JURZEC SŁAWOMIR
15. KĘCKI TOMASZ
16. KOBRZYŃSKI MATEUSZ
17. KOLASA MATEUSZ
18. KUBIŃSKA URSZULA
19. LIGAS MAŁGORZATA
20. MACIATA ANNA
21. MACIATA MICHAŁ
22. NIEMIEC NATALIA
23. NOWAK PAWEŁ
24. PIETRZAK JOANNA
25. PISZCZEK MARCIN
26. RĄCZKIEWICZ KATARZYNA
27. RZADKOSZ SZYMON
28. SUROWIAK TERESA
29. SZYMAŃSKA ANGELIKA
30. ŚWIĄTKOWSKI MICHAŁ
31. TISOŃCZYK PAWEŁ
32. TOMIK SZYMON
33. TRZOP PAWEŁ
34. WALCZAK BARTŁOMIEJ


KLASA 4B - wych. mgr Krystyna JANCZURA


1. BAKALARZ SEBASTIAN
2. BĄKOWSKI ZYGMUNT
3. BERNAKIEWICZ MICHAŁ
4. BIELAŃSKA BARBARA
5. BODYZIAK ŁUKASZ
6. BORZĘCKA JOANNA
7. BOTKO KATARZYNA
8. BROŹNA BALBINA
9. CHOWANIEC OLGA
10. DZIURKA RAFAŁ
11. GUŚPIEL ADAM
12. JAGIEŁA AGNIESZKA
13. KOLASA MAŁGORZATA
14. KRÓL MAGDALENA
15. MACIKOWSKA KATARZYNA
16. MOZDYNIEWICZ ANETA
17. MUCHA BARBARA
18. OPOZDA DOROTA
19. PIERWOŁA WANDA
20. RAJSKA ELŻBIETA
21. REGIEC STANISŁAW
22. STANIK WOJCIECH
23. SZYMCZYK AGNIESZKA
24. ŚLEMP AGNIESZKA
25. ŚWIEC MAGDALENA
26. TOMASZKIEWICZ KAROLINA
27. ZAGATA HALINA


KLASA 4C - wych. mgr Jadwiga LEJA


1. AMBROŻ MAREK
2. BEKAS KAROLINA
3. CEBULSKA ANNA
4. CHOWANIEC DANUTA
5. CHROBAK PATRYCJA
6. FIGIEL MIKOŁAJ
7. GÓRZ AGATA
8. GRUCHACZ MAŁGORZATA
9. GRYGLAK MAKSYM
10. GUZIK JOANNA
11. JACHYMIAK WERONIKA
12. KLAMERUS BEATA
13. KLOCEK PATRYCJA
14. KSIĄŻKIEWICZ MAGDALENA
15. MAZUR TOMASZ
16. MĄKA ANNA
17. MIGACZ AURELIA
18. MRÓZEK RENATA
19. RAMSKI JACEK
20. SARNA AGATA
21. SIĘKA MARCIN
22. SKOWYRA MARZENA
23. SOŁTYS KINGA
24. STALA BEATA
25. STERKOWICZ MAKSYMILIAN
26. STUDZIŃSKI TOMASZ
27. SUTOR KATARZYNA
28. ŚWIĘTEK PATRYCJA
29. TEPER WOJCIECH
30. WATYCHA REGINA
31. WOJAS BARBARA
32. WOLAK MONIKA


KLASA 4D - wych. mgr Katarzyna PUCHOMIRSKA-PLEWA


1. BATKIEWICZ ELŻBIETA
2. BOBROWSKA URSZULA
3. BRYNIARSKA AGNIESZKA
4. BUDZ DARIUSZ
5. CHOWANIEC ELŻBIETA
6. CHRYC KATARZYNA
7. FRYŹLEWICZ ANNA
8. FUNKET PAULINA
9. FUS MAŁGORZATA
10. GAŁECKI ADAM
11. GRZEGORCZYK GRZEGORZ
12. KILANOWICZ KATARZYNA
13. KRZAK MAGDALENA
14. KRZYŻANOWSKA ANNA
15. LEŚNICKA KATARZYNA
16. MLECZKO WAWRZYNIEC
17. NOWOBILSKA ALEKSANDRA
18. NOWOTARSKA JUSTYNA
19. OSTACHOWSKA KATARZYNA
20. PAJĄK ROMAN
21. REGIEC AGNIESZKA
22. RYCHLIK MAGDALENA
23. RYMARCZYK AGNIESZKA
24. SAMOLEJ SZYMON
25. SIAŚKIEWICZ JAN
26. SIĘKA JAKUB
27. STAWIARSKA KATARZYNA
28. STYBLIŃSKA MARTA
29. STYPUŁA DOMINIK
30. SZEWCZYK PAWEŁ
31. SZPÓRNÓG EWA
32. ŚCISŁOWICZ JUSTYNA
33. URBANIAK ANNA
34. WÓJCIK ANNA
35. ZUBEK MICHAŁ


KLASA 4E - wych. mgr Teresa PAŚKO


1. BIZUB KATARZYNA
2. BUDZ ANNA
3. BUKAŃSKA ANETA
4. BUŁA IWONA
5. CZAPIŃSKA SANDRA
6. CZUBERNAT MONIKA
7. DRABIK DOROTA
8. GĄSIOR AGNIESZKA
9. GOŁYŚ PIOTR
10. GOZDYRA ANNA
11. HUZIOR ANNA
12. JARÓG LUCYNA
13. JĘDRYSKO ANNA
14. KOCAŃDA IZABELA
15. KUMMER ANNA
16. ŁOPATA MAŁGORZATA
17. MAGIEROWSKA ALEKSANDRA
18. MOGILSKI TOMASZ
19. MRÓZ BARBARA
20. MRUGAŁA AGNIESZKA
21. PLEWA URSZULA
22. PLEWA MAŁGORZATA
23. POHREBNY SZYMON
24. SIĘKA JAN
25. SWATKOWSKA EWA
26. SZCZEPAŃCZYK JUSTYNA
27. ŚLĘZAK JOANNA
28. WORWA ADAM
29. WRÓBEL ALICJA
30. WRÓBLEWSKA ELŻBIETA
31. ZOŃ ANETA
32. ŻELAZNY ANNA


KLASA 4F - wych. mgr Aneta BORKOWSKA


1. BANDYK BOGUSŁAWA
2. BEDNARCZYK PAWEŁ
3. BIELARCZYK EWELINA
4. BIZUB MAGDALENA
5. BOROWICZ MICHAŁ
6. BUDNA EWA
7. CZUBERNAT KINGA
8. DŁUGOPOLSKA KATARZYNA
9. FURCA JACEK
10. GALICA KAROLINA
11. GRECZEK BERNADETA
12. JACHYMIAK AGNIESZKA
13. JANOS MARIUSZ
14. KACZMARCZYK CZESŁAW
15. KACZMARCZYK ANNA
16. KIEŁTYKA GABRIELA
17. KOCAŃDA MARIA
18. KOMPERDA EWA
19. KONDRATOWICZ KAROLINA
20. KRAUZOWICZ ALEKSANDRA
21. KRZYSZTOFIAK BOŻENA
22. ŁAPKA DOMINIKA
23. ŁAŚ PIOTR
24. PIETRZAK ZUZANNA
25. POLACZEK DOROTA
26. PRZYBYLSKA MAGDALENA
27. REMIASZ ANNA
28. SAŁEK MATEUSZ
29. SPYRA KATARZYNA
30. SROKA DARIUSZ
31. SZYMALA RAFAŁ
32. WOJTAS WERONIKA
33. WOLSKI PIOTR
34. WRÓBEL BOŻENA
35. ZAJĄC ŁUKASZ


KLASA 4G - wych. mgr Dariusz SOCHACKI


1. ANTOLEC AGNIESZKA
2. CIOCH ADRIANA
3. CZUBERNAT DANUTA
4. GAWRON JOANNA
5. GIEŁDOŃ IZABELA
6. JARÓG RENATA
7. JAWORSKI ANTONI
8. KRÓL EWA
9. KRYJ PIOTR
10. KUCHTA TOMASZ
11. ŁABUDA ZUZANNA
12. ŁAŚ PIOTR
13. MAJERCZAK PATRYK
14. MATEJA DOMINIKA
15. MĄKA KATARZYNA
16. MĄKA IZABELA
17. MILLER JOANNA
18. NOWAK ZOFIA
19. PĘKSA JUSTYNA
20. STRZĘP MARIA
21. SZCZYPTA BEATA
22. TIMEK MATEUSZ
23. TYLKA DOROTA
24. WALKOSZ MAŁGORZATA
25. WRÓBEL DAWID
26. ZAGATA KINGA
27. ZAJĄC MAGDALENA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl