Absolwenci 2002-2003

KLASA 4A - wych. mgr MAREK DEWERA


1. BEBAK JAKUB
2. BRZEZIŃSKI BARTOSZ
3. CHOWANIEC PATRYCJA
4. FILIPOWICZ BARTOSZ
5. FIREK WIESŁAW
6. GIELATA MARTA
7. GÓRECKI ANDRZEJ
8. JARZĄBEK JAKUB
9. KORCZYK NORBERT
10. KOWALCZYK MICHAŁ
11. KRÓŻEL ELŻBIETA
12. KRZYSTOŃ KONRAD
13. KUMELA SZYMON
14. LEJA MACIEJ
15. LEŚNICKI MICHAŁ
16. ŁAPSA PIOTR
17. MAREK JAKUB
18. NOWAK JAKUB
19. ORAWIEC TOMASZ
20. POLAŃSKA EWA
21. RAJSKA NATALIA
22. RUCHAŁA IWONA
23. RYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW
24. SKRZYPEK JANINA
25. STUDNIOWSKI KONRAD
26. SZOPIŃSKI MATEUSZ
27. ŚWIERCZYŃSKA ZUZANNA
28. UFIR KRZYSZTOF
29. VERMESSY-GRUBER JULIA


KLASA 4B - wych. mgr BOŻENA SZLEMBARSKA


1. BOROWICZ KATARZYNA
2. BROŻEK BERNADETTA
3. BULANDA MARCELINA
4. DĄBROWSKA ANTONINA
5. GABOR EWELINA
6. GRECZEK ŁUKASZ
7. GUBAŁA KATARZYNA
8. HARMUŁOWICZ SABINA
9. HOROSZKO AGNIESZKA
10. KABAT MAGDALENA
11. KRZYSTYNIAK JOANNA
12. KURUC BEATA
13. LATOŃ MAŁGORZATA
14. ŁABUZIŃSKA KATARZYNA
15. PAJERSKA JOANNA
16. PAŹDZIOR KATARZYNA
17. PLATA EWELINA
18. PLEWA KINGA
19. RYBICKA MAŁGORZATA
20. SENDOR PATRYCJA
21. STACHOŃ ANNA
22. SZWARC JOLANTA
23. ŚCISŁOWICZ WOJCIECH
24. TULIK KAROLINA
25. WĘGLARZ BARBARA
26. ZAPIÓRKOWSKA EWA


KLASA 4C - wych. mgr BARBARA ZAPIÓRKOWSKA


1. APOSTOŁ JOANNA
2. BARANIAK DOMINIKA
3. BATKIEWICZ MAŁGORZATA
4. BUDZ KAROLINA
5. CHOWANIEC ANETA
6. CUKIER KATARZYNA
7. FOLWARSKA KAMILA
8. GAŁ JOLANTA
9. GANDERA ANDZEJ
10. GRELA URSZULA
11. INGLOT LUCYNA
12. JANKOWSKA MARIA
13. KLAMERUS ALICJA
14. KRAUZOWICZ JOANNA
15. KUREK MAGDALENA
16. LIGAS KINGA
17. LIGĘZA MAGDALENA
18. MAGIERA MARIA
19. MIKOWSKA JUSTYNA
20. MORAWSKA ELŻBIETA
21. NENKO MACIEJ
22. NYCZ KAMIL
23. ORŁOWSKA ADRIANNA
24. PITOŃ ANNA
25. REGIEC MARTA
26. SARNA MAGDALENA
27. STRYCHARSKA LUCYNA
28. SZYMCZAK AGNIESZKA
29. WAKSMUNDZKA GRAŻYNA
30. WOJTUSIAK IZABELA


KLASA 4D - wych. mgr ZBIGNIEW KOPEĆ


1. BIZUB FILIP
2. BUDZYK ANETA
3. BUKAŃSKI TYMOTEUSZ
4. BYRCZEK SZYMON
5. CIĘŻOBKA MARIA
6. CIĘŻOBKA URSZULA
7. FIGIEL LILA
8. FIREK IZABELA
9. GĄSIENICA KATARZYNA
10. GOGOLA MAGDALENA
11. GUZIK KATARZYNA
12. HANUSIAK ELŻBIETA
13. JAMRYCH GRZEGORZ
14. KLAMERUS WIOLETA
15. KOMPERDA MARTA
16. KRAUSE KAROLINA
17. KRAUSZOWSKA KATARZYNA
18. KURNAT BARBARA
19. MIERZEJEWSKA MARTA
20. OBROCHTA ZBIGNIEW
21. RUSIN JUSTYNA
22. SEMCZUK DOROTA
23. STANEK BEATA
24. ŚLAGA ANNA
25. WĄSOWICZ KRZYSZTOF
26. ZAJĄC AGATA
27. ZAREMBA ZOFIA


KLASA 4E - wych. mgr RAFAŁ ZWINCZAK


1. BRYNIARSKA AGNIESZKA
2. BEDNARCZYK ANETA
3. BOCHEŃSKA OLIWIA
4. BRYNIARSKA ELŻBIETA
5. CUDZICH KAMIL
6. DEMICHOWICZ IZABELA
7. DOBRZYŃSKI PAWEŁ
8. GALICA KRZYSZTOF
9. GUROŚ MAGDALENA
10. HUDOMIĘT MARTA
11. JANAS MAGDALENA
12. KOLASKA JUSTYNA
13. KOMOROWSKI BARTOSZ
14. KOZIOŁ KAROLINA
15. KUBUSZEK JUSTYNA
16. KUZA TERESA
17. LAMBRECHT ANNA
18. LEŚNIAKIEWICZ RENATA
19. MAJ JAKUB
20. NIEMIEC EDYTA
21. PAJERSKA JOLANTA
22. PŁONKA JOANNA
23. PROSZOWSKA IWONA
24. RZECZKOWSKA MAGDALENA
25. SAWICKA AGNIESZKA
26. SILCZUK WERONIKA
27. SKÓBEL ANNA
28. TOPÓR JANUSZ
29. WEPSIĘĆ URSZULA
30. WIDA MONIKA
31. WIELKIEWICZ MAGDALENA
32. ZABRZESKA MARTA


KLASA 4F - wych. mgr BOGDANA KUMELA


1. BACHLEDA AGNIESZKA
2. BURIAN NATALIA
3. CZAPLA KAJETAN
4. GABRYŚ WOJCIECH
5. GATTNER ANNA
6. GĄSIOREK BARBARA
7. GRUCA AGNIESZKA
8. JAKOBISZYN KRZYSZTOF
9. JANISZEWSKI LESZEK
10. JARZĄBEK JUSTYNA
11. KACZMARCZYK MAREK
12. KOWALCZYK JUSTYNA
13. KUKULSKI JAROSŁAW
14. LIPTAK BARBARA
15. LUTROSIŃSKA PATRYCJA
16. ŁAKOMIK PIOTR
17. ŁOJAS JAKUB
18. MACIASZ JUSTYNA
19. NOWOROLNIK ELŻBIETA
20. PĘCAK JOANNA
21. SZOPIŃSKI PIOTR
22. SZYMUSIAK ELŻBIETA
23. TOKARZ MAGDALENA
24. UDZIELA ADAM
25. WIELKIEWICZ ANETA
26. ZEMBOL BARBARA
27. ŻAK ARTUR
28. ŻMUDZIŃSKA PATRYCJA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl