Absolwenci 2003-2004

KLASA 4A - wych. mgr JAN GIL


1. BRYJA ANNA
2. CZUBERNAT ANNA
3. DUDA PIOTR
4. FUS PIOTR
5. GIL PAWEŁ
6. GÓRECKI KAMIL
7. GRZĘDA ANNA
8. KIEDZIUCH DAWID
9. KLIMOWSKI WOJCIECH
10. KNAP JUSTYNA
11. KOCZY WAWRZYNIEC
12. KOWALCZYK JOANNA
13. KRZYWICKI KONRAD
14. KWIATEK GRZEGORZ
15. MAREK WOJCIECH
16. MATUSIAK ŁUKASZ
17. NENKO DOROTA
18. NIEMIEC HENRYK
19. OŻÓG MARCIN
20. PĘCAK SŁAWOMIR
21. PÓŁTORAK MATEUSZ
22. PRZYBYŁO ANNA
23. RUSIN BARTOSZ
24. SKRZYPEK MICHAŁ
25. STUDNIOWSKI ŁUKASZ
26. ŚWIEC MARCIN
27. WALKOSZ JADWIGA
28. WOJTASZEK KATARZYNA
29. ZAGATA LESZEK
30. ZIEMBA BARBARA


KLASA 4B - wych. mgr WANDA DOMAŁACNA-TEPER


1. CEBULSKA WERONIKA
2. CHARCZUK MARIA
3. CHUDEUSZ JAROSŁAW
4. DWORSKI MIROSŁAW
5. DZIOBOŃ NADIA
6. GŁODKIEWICZ MONIKA
7. GŁODZIAK GABRIELA
8. GUZIK URSZULA
9. HREŚKA MONIKA
10. JUREK DAGMARA
11. KNAPCZYK SYLWIA
12. KORDECKA ANNA
13. KOWALCZYK ALICJA
14. KRZYSIK ANNA
15. MASŁOWSKI KAMIL
16. MIKOWSKA KINGA
17. PIETRACHA DAMIAN
18. SAMOLEJ EWELINA
19. STOCH EWELINA
20. STRĄCZEK GRZEGORZ
21. ŚCISŁOWICZ MONIKA
22. ŚLADOWSKA AGATA
23. TARASEK SABINA
24. WILK MICHAŁ
26. WOLSKA JOANNA
26. ŻELAWSKI ALEKSANDER


KLASA 4C - wych. mgr JAGNA DZIEDZIC


1. AMBROŻ BEATA
2. BARTOSZEK SEBASTIAN
3. GACH AGNIESZKA
4. GOSPODARSKA DOROTA
5. GÓRZ MAGDALENA
6. GRABOWSKI KRZYSZTOF
7. JACHYMIAK MAŁGORZATA
8. KOWALCZYK AGNIESZKA
9. KOZUB MACIEJ
10. LIGĘZA MAŁGORZATA
11. MACIASZ GRZEGORZ
12. MACIĄŻEK EWA
13. MAGIERA STANISŁAW
14. MATYSEK KRZYSZTOF
15. MIŚKOWIEC MAŁGORZATA
16. NOWAK KAROLINA
17. PALENICA BEATA
18. POLAK JOANNA
19. POTOCZAK JUSTYNA
20. PTASZEK DOROTA
21. SOBCZAK MICHAŁ
22. SRAL MARTA
23. SZTOKFISZ MARCIN
24. ŚMIAŁKOWSKA SABINA
25. TEPER MARIA
26. UFIR ŁUKASZ
27. ZAJĄC ANETA


KLASA 4D - wych. mgr KONRAD NOWAK


1. BEDNARCZYK MAŁGORZATA
2. BOBROWSKI SZYMON
3. BOROWICZ IWONA
4. BRYJA MAGDALENA
5. BULANDA DAWID
6. CHEŁMECKI GRZEGORZ
7. DUDIN JOANNA
8. FILAS GRZEGORZ
9. GOTKIEWICZ BARTOSZ
10. GUŚPIEL HALINA
11. JAJEŚNICA ŁUKASZ
12. JANCZY MAGDALENA
13. KASIELSKA MONIKA
14. KRZYSTYNIAK KAROLINA
15. KUDASIK MATEUSZ
16. LITWIN IZABELA
17. MIERZYŃSKA IZABELA
18. MRUGAŁA PIOTR
19. RUBIŚ NATALIA
20. RYCHLIK SZYMON
21. SIWAK KONRAD
22. SŁOWAKIEWICZ IZABELA
23. SOWIŃSKA ANNA
24. SROKA AGATA
25. SZELIGA ILONA
26. SZUBA KATARZYNA
27. ŚWIERK WIOLETA
28. TOMASZ AGNIESZKA
29. URBANIAK MARCELINA
30. VOIT EMILIA
31. WARPECHA PAULINA
32. WIŚNIOWSKA BARBARA
33. WIŚNIOWSKA KATARZYNA
34. WRÓBEL KAROLINA
35. ŻABÓWKA MAGDALENA


KLASA 4E - wych. mgr DOROTA MOLEWICZ


1. BATOR KRYSTYNA
2. BEDNARCZYK ADAM
3. BOROŃ MICHAŁ
4. BRZYŻEK TOMASZ
5. CHMIELOWIEC JOANNA
6. CZYŻ MAGDALENA
7. GACH MACIEJ
8. GAŁECKA PATRYCJA
9. GLANOWSKI GRZEGORZ
10. GÓRKA ZUZANNA
11. JANDURA MONIKA
12. KASINIAK ŁUKASZ
13. KNAPCZYK MAREK
14. KOIS BARTŁOMIEJ
15. KOWALCZYK JAKUB
16. KOWALCZYK MAGDALENA
17. KOZDRAŚ JOANNA
18. KUCZAJ KAMILA
19. LEGIERSKA MARIA
20. LEJA ANNA
21. MAJCHEREK WIOLETTA
22. MILANIAK KATARZYNA
23. MORAWSKA NATALIA
24. MYŚLIWIEC JOLANTA
25. NIEMIEC DANUTA
26. NOWOTARSKA JUSTYNA
27. PAGACZ TOMASZ
28. SKIBIŃSKA JADWIGA
29. ŚMIAŁKOWSKA JOANNA
30. URBANIAK JOANNA
31. WAKSMUNDZKA ANETA
32. WARZECHA ILONA


KLASA 4F - wych. mgr WIESŁAW DWORSKI


1. BABIK WERONIKA
2. BIAŁOŃ AGNIESZKA
3. BŁAŻUSIAK KRZYSZTOF
4. BOROWICZ ROBERT
5. BUDZ MARIOLA
6. BUDZISZ PIOTR
7. CHMIEL GRZEGORZ
8. DROZD JOLANTA
9. GĄSIENICA PIOTR
10. GĄSIOR ZBIGNIEW
11. GRUDZIEŃ ANNA
12. GRYNIA ANETA
13. HOSIAWA JAKUB
14. JACHNA KAMILA
15. JANOWIAK EWA
16. KACZOREK MONIKA
17. KOSMACZEWSKI JACEK
18. KUBUSZEK IWONA
19. LIGAS NATALIA
20. MACIATA ANNA
21. NIEMCZYK JOANNA
22. OLSZEWSKI MAREK
23. PĘKSA DOMINIKA
24. PIERWOŁA MARCIN
25. PINKWART JOANNA
26. RADECKI WOJCIECH
27. RAPACZ AGNIESZKA
28. REMIASZ AGNIESZKA
29. SEKUŁOWICZ KATARZYNA
30. STECHURA MONIKA
31. WÓJCIAK DOMINIKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl