Absolwenci 2004-2005

Klasa 3A
Wychowawca: Aneta Borkowska
1. Natalia BERNAKIEWICZ
2. Katarzyna DANIEC
3. Aneta DRĄG
4. Weronika GĄSIENICA
5. Katarzyna GUT
6. Monika GUT
7. Magdalena HABER
8. Joanna HOCHOROWSKA
9. Daniel HUZIOR
10. Barbara KAŁAFUT
11. Barbara KOŁTAŚ
12. Krystian KOWALCZYK
13. Agnieszka KOZIEŁ
14. Krzysztof KUDELA
15. Andżelika KUŁACH
16. Dawid LESZCZAK
17. Andrzej LICHOSYT
18. Paulina ŁAŚ
19. Monika PATUREJ
20. Joanna PAWŁOWSKA
21. Marta PTAŚ
22. Justyna RYNKIEWICZ
23. Joanna SAWINA
24. Urszula SKIBA
25. Beata SOLARCZYK
26. Anna SOWIŃSKA
27. Damian SUKIENNIK
28. Ewelina SZOPIŃSKA
29. Małgorzata TOPÓR
30. Paweł WAKSMUNDZKI
31. Jan ŻMUDA
32. Alicja ŻÓŁTEK


Klasa 3B
Wychowawca: Jadwiga Leja
1. Anna BATKIEWICZ
2. Alicja BŁACHUT
3. Joanna BUCIOR
4. Dominika CHROMIK
5. Sylwia DEWERA
6. Monika FIC
7. Aneta GACH
8. Jadwiga GĄSIOREK
9. Joanna GORLICKA
10. Paulina HABAS
11. Joanna JAGODA
12. Kinga KABAT
13. Ewelina KLOCEK
14. Katarzyna KNAP
15. Agnieszka KOPEĆ
16. Marcelina KRAUSE
17. Patrycja KRÓLCZYK
18. Zofia ŁOJAS
19. Paulina MATYKA
20. Renata MIĘTUS
21. Małgorzata MORDARSKA
22. Gabriela MROŻEK
23. Małgorzata NIEMIEC
24. Aneta PAWLIKOWSKA
25. Sabina PTAŚ
26. Marta RĄCZKA
27. Urszula SZUMAL
28. Katarzyna WARMUZ
29. Agnieszka ZAJĄC
30. Alicja ZATORSKA
31. Anna ŻAK


Klasa 3C
Wychowawca: Paweł Rozmus
1. Joanna BARANIAK
2. Joanna BAŚCIK
3. Edyta BĄK
4. Paweł BEDNAR
5. Krzysztof BUBISZ
6. Katarzyna CHOWANIEC
7. Edyta CYRWUS
8. Katarzyna DUDZIK
9. Krystyna DUL
10. Magdalena DZIWISZ
11. Paulina GACH
12. Katarzyna GĄSIOR
13. Marcelina GIELATA
14. Kinga GRYWALSKA
15. Anna HEŁDAK
16. Artur JURKOWSKI
17. Natalia KACIK
18. Joanna KITA
19. Paweł KOLANKOWSKI
20. Magdalena KOWAL
21. Monika KRÓLCZYK
22. Ewa KRZYSTYNIAK
23. Ewelina LEŚNICKA
24. Joanna ŁUKASZKA
25. Małgorzata MOSZ
26. Anna PIERWOŁA
27. Katarzyna RATAJ
28. Joanna SKWIRA
29. Joanna SULKA
30. Katarzyna TYLKA
31. Sylwia WÓJCIAK
32. Regina ŻELAWSKA
33. Aneta ŻÓŁTEK


Klasa 3D
Wychowawca: Teresa Paśko
1. Magdalena BARNAŚ
2. Marcela BATKIEWICZ
3. Jakub CEGLARZ
4. Aneta FURCZOŃ
5. Marek GOŁĘBIOWSKI
6. Tadeusz GWIAZDOŃ
7. Małgorzata HAZA
8. Julia IGLAR
9. Lech JANISZEWSKI
10. Grzegorz KILANOWICZ
11. Marcin KLOCEK
12. Piotr ŁADANOWSKI
13. Małgorzata ŁAGODZKA
14. Ewa MĘDOŃ
15. Jakub MRUGAŁA
16. Grzegorz NIEMCZYK
17. Ryszard PIESTRZYŃSKI
18. Krzysztof POTOCZAK
19. Anna STOCH
20. Anna SZYMUSIAK
21. Katarzyna TRUTA
22. Marcela ŻELAZKO


Klasa 3E
Wychowawca: Halina Szymusiak
1. Mateusz BARAN
2. Robert BIELAŃSKI
3. Łukasz BLICHARSKI
4. Dawid CEBULA
5. Piotr CHOWANIEC
6. Jakub GRECZEK
7. Kamil JAMRÓZ
8. Mateusz JANCZY
9. Grzegorz KACZMARCZYK
10. Tomasz KOWALKIEWICZ
11. Tomasz KUDASIK
12. Natalia LENART
13. Łukasz LISIECKI
14. Stanisław MACIATA
15. Lucyna MONIAK
16. Grzegorz NIEDZIELSKI
17. Kinga PŁACHTA
18. Mariusz POLACZEK
19. Magdalena RAFACZ
20. Mariola RAPACZ
21. Maria REGIEC
22. Rafał RÓŻAŃSKI
23. Michał SŁAWIŃSKI
24. Dariusz SOŁTYS
25. Tomasz ŚLIWA
26. Krzysztof Michał TRZOP


Klasa 3F
Wychowawca: Agnieszka Paprocka-Maciaś
1. Kamil ANYŻ
2. Krzysztof BEDNARCZYK
3. Sylwia BURDYL
4. Daniel DOMAGAŁA
5. Tomasz DROZD
6. Iwona DYDA
7. Monika GIEMZIK
8. Tomasz HANUSIAK
9. Tomasz JARZĄBEK
10. Józef KAPUŚCIARZ
11. Bartłomiej KOLASA
12. Tomasz KOSZAREK
13. Tomasz KRASOWSKI
14. Anna KUBACKA
15. Sebastian KULASIAK
16. Mariusz KWIATKOWSKI
17. Daniel LUBERDA
18. Joanna MACIEJEWSKA
19. Agata MAGIERA
20. Robert MIKOŁAJSKI
21. Krystyna PAJERSKA
22. Karolina PIEKARCZYK
23. Barbara PISZCZEK
24. Katarzyna POROSŁO
25. Szczepan POTONIEC
26. Maciej SALWIERZ
27. Magdalena SŁOTA
28. Piotr ŚWIĄTKOWSKI
29. Damian UFIR
30. Marcin UJWARY


Klasa 3G
Wychowawca: Krystyna Janczura
1. Natalia BROŹNA
2. Katarzyna BUDZISZ
3. Agnieszka BUŁA
4. Edyta CHARYASZ
5. Edyta DŁUGA
6. Agnieszka DOMIN
7. Natalia DZIWISZ
8. Tomasz KLAMERUS
9. Sabina KNAPCZYK
10. Paweł KRÓL
11. Anna KUREK
12. Maria KURUC
13. Bogumiła KWAK
14. Katarzyna LIGAS
15. Piotr MAZUR
16. Tomasz MOZDYNIEWICZ
17. Edyta PALARCZYK
18. Stanisława PŁONKA
19. Anna REKUCKA
20. Joanna SOJKA
21. Jakub STOPKA-STUDENCKI
22. Marta SZCZECHOWICZ
23. Justyna SZYMCZAK
24. Ewelina ŚWIERK
25. Paweł TYLKA
26. Sylwia WAKSMUNDZKA
27. Anna WROŃSKA
28. Elżbieta ZALIŃSKA
29. Patrycja ZAPIÓRKOWSKA
30. Adam ZIEMKA


Klasa 3H
Wychowawca: Bogusława Szewczyk
1. Łukasz BARANIAK
2. Magdalena BIELARCZYK
3. Mirosława BRYJA
4. Anna BUDZ
5. Urszula GŁODEK
6. Joanna JACHYMIAK
7. Piotr JANKOWSKI
8. Anna KIEDZIUCH
9. Karol KOTERBA
10. Anna LUBERDA
11. Paweł ŁATEK
12. Sylwia MROSZCZAK
13. Anna OLBRYCHTOWICZ
14. Helena PAWLIKOWSKA
15. Fabian PICHNIARCZYK
16. Iwona POSMYK
17. Sabina PÓŁTORAK
18. Magdalena RZYMOWSKA
19. Wioletta SARNA
20. Paulina STOCH
21. Dominika STRAMA
22. Marcin TOPÓR
23. Aneta TWARÓG
24. Paweł UFIR

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl