Absolwenci 2005-2006

Klasa 3A
Wychowawca: Katarzyna Żmuda
1. Patrycja BUKAŃSKA
2. Natalia BYLINA
3. Aneta CHOWANIEC
4. Andrzej CHRUŚCIEL
5. Magdalena DZIOBOŃ
6. Piotr DŁUGI
7. Łucja FRYŹLEWICZ
8. Joanna GAWĘDA
9. Bartłomiej GĄSIENICA
10. Sylwia GENEJA
11. Joanna GOLENIOWSKI
12. Czesław GRYGLAK
13. Agnieszka JACHYMIAK
14. Anna JANDURA
15. Katarzyna JÓŹWIAKOWSKA
16. Natalia KACICA
17. Patrycja KLOCEK
18. Marcin LEŚNICKI
19. Sylwia LUBERDA
20. Dorota ŁAJKA
21. Tomasz ŁAPKA
22. Paulina NOWAK
23. Jan PALUCH
24. Przemysław PIELA
25. Anna PLEWA
26. Judyta PLUCIŃSKA
27. Wojciech SABAK
28. Małgorzata SKAŁUBIŃSKA
29. Daniel SMARDUCH
30. Karolina SMOSZNA
31. Weronika SZOPIŃSKA
32. Renata WAKSMUNDZKA
33. Katarzyna WALUŚ
34. Małgorzata ZIĘBA



Klasa 3B
Wychowawca: Barbara Wcisło
1. Mateusz CHOWANIEC
2. Mateusz FILAS
3. Krzysztof FILIPIAK
4. Marta GAWOREK
5. Lidia GOŁĘBIOWSKA
6. Monika GRECZEK
7. Kinga GURBIEL
8. Sylwia HARMUŁOWICZ
9. Zbigniew HORNIK
10. Magdalena HORNIK
11. Magdalena KITA
12. Dorota KLOCEK
13. Justyna KOLASA
14. Natalia KOSMACZEWSKA
15. Kinga KULMAN
16. Kinga KUSPER
17. Susanne KUSTWAN
18. Małgorzata MAREK
19. Marek MIERZWA
20. Justyna PIERWOŁA
21. Natalia PORĘBA
22. Monika PROSZEK
23. Anna ROZMUS
24. Katarzyna SŁOWAKIEWICZ
25. Ewelina SMĘTEK
26. Monika SUKTA
27. Kamila SZATKO
28. Kinga TARŁOWSKA
29. Marek TOPÓR
30. Krystyna WITEK
31. Iwona WRZEŚNIAK



Klasa 3C
Wychowawca: Barbara Zapiórkowska
1. Marcin AUGUSTYN
2. Paulina BACZYŃSKA
3. Natalia BŁONIARZ
4. Aneta CHROBAK
5. Kamila FLOREK
6. Magdalena FOLWARSKA
7. Agnieszka GŁODEK
8. Małgorzata GOZDYRA
9. Justyna GRZYBEK
10. Julia IWASZKO
11. Paulina KUMELA
12. Magdalena KWAK
13. Monika NOWOROLSKA
14. Justyna PAWLICA
15. Joanna POCIECHA
16. Ewa POLAK
17. Kinga RAFACZ
18. Magdalena STEFANIAK
19. Magdalena STYPUŁA
20. Liliana ŚMIETANA
21. Magdalena TALAGA
22. Magdalena WOLSKA
23. Magdalena WROCŁAWIAK
24. Kamil ZARĘBCZAN



Klasa 3D
Wychowawca: Marek Dewera
1. Katarzyna AUGUSTYN
2. Michał BACHULSKI
3. Bartosz BAKALARZ
4. Urszula BARAN
5. Piotr BOCHEŃCZAK
6. Robert BOCZEK
7. Paweł BRYNIARSKI
8. Sylwester CYRWUS
9. Katarzyna FILAS
10. Barbara GABOR
11. Michał GAŁECKI
12. Agnieszka GĄSIOROWSKA
13. Piotr GIEMZA
14. Maciej GÓRECKI
15. Beata JANCZY
16. Tomasz KANCLERSKI
17. Joanna MOJKOWICZ
18. Agnieszka MATOGA
19. Łukasz NIKONIUK
20. Justyna SKIBA
21. Krzysztof SZAŁWIA
22. Maria TRYBUŁA
23. Mateusz TYRYBON
24. Krzysztof WACH
25. Przemysław WALSKI
26. Kinga ZBOREK
27. Wojciech ŻMUDA



Klasa 3E
Wychowawca: Zbigniew Kopeć
1. Dawid BOGACZ
2. Andrzej BRYJA
3. Karolina BRYJA
4. Marcin BRYNICZKA
5. Jarosław BUDZYK
6. Adrian FOLWARSKI
7. Piotr GAL
8. Marcin GALAROWICZ
9. Halina GAŁ
10. Krzysztof GAŁ
11. Szczepan GŁODZIAK
12. Łukasz GÓRAS
13. Mateusz HANUSIAK
14. Tomasz KOPEĆ
15. Mateusz KUBUSZEK
16. Paweł LITWIN
17. Natalia MATUSZEK
18. Jacek MŁYNARCZYK
19. Katarzyna NOWOBILSKA
20. Justyna NYKAZA
21. Paulina PIEKARCZYK
22. Aleksandra PRZESŁAWSKA
23. Paweł REGIEC
24. Łukasz SOLANA
25. Paweł TYLCZAK
26. Karolina ZUBEK
27. Barbara ŻAK



Klasa 3F
Wychowawca: Marta Domalik
1. Ewelina BARAN
2. Teresa BODZIUCH
3. Aneta CHOWANIEC
4. Magdalena GACEK
5. Dominika GIL
6. Justyna GORZKOWSKA
7. Jan GRELA
8. Amelia HEŁDAK
9. Joanna JANCZY
10. Kinga JURGOWIAN
11. Lech KOPEĆ
12. Anna KOŚCIÓŁEK
13. Dorota KRAM
14. Piotr KRZEPOWSKI
15. Łukasz KRZYSTYNIAK
16. Janusz LISIECKI
17. Alicja MOZDYNIEWICZ
18. Paulina PÓŁTORAK
19. Judyta SOBCZAK
20. Mateusz STAWOWIAK
21. Krzysztof SZOPIŃSKI
22. Mateusz SZPÓRNÓG
23. Adrian ŚLIMAK
24. Łukasz WAKSMUNDZKI
25. Artur ZIĘBA



Klasa 3G
Wychowawca: Bożena Szlembarska
1. Karolina BĄKOWSKA
2. Łukasz DZIWISZ
3. Edyta FILAS
4. Jacek GARULA
5. Paulina GĄSIOR
6. Joanna JANDURA
7. Magdalena JANDURA
8. Dominika JĘKNER
9. Dorota KLIMOWSKA
10. Anna KOMPERDA
11. Małgorzata KONOPKA
12. Andrzej KOPEĆ
13. Anna KOWAL
14. Justyna KOWALCZYK
15. Kamila KOWALCZYK
16. Zofia KOWALCZYK
17. Katarzyna LEGUTKO
18. Marzena LENART
19. Joanna ŁAGODZKA
20. Agnieszka MASTALSKA
21. Agnieszka MAZUR
22. Aneta MROSZCZAK
23. Dominika PAWLIKOWSKA
24. Joanna RAFACZ
25. Agata SAWINA
26. Karol SOBULA
27. Michał STANIK
28. Tomasz SZOŁTYSEK
29. Marianna TEMECKA
30. Ewelina WAKSMUNDZKA
31. Marta WOJTUSIAK
32. Artur ZABORSKI
33. Katarzyna ZAJĄC



Klasa 3H
Wychowawca: Bogdana Kumela
1. Weronika BIAŁOŃ
2. Beata BRYNIARSKA
3. Marta CHROBAK
4. Małgorzata CIĘCIEL
5. Anna CUDZICH
6. Piotr CUDZICH
7. Barbara DĘBSKA
8. Anna DOBRZYŃSKA
9. Magdalena DYNOWSKA
10. Aneta FURCA
11. Anna GÓRECKA
12. Dominika GUZIK
13. Kamila HAJNOS
14. Emilia KRAUZOWICZ
15. Barbara LAMBRECHT
16. Michał ŁAPSA
17. Sylwia ŁOJEK
18. Szymon OLEJARZ
19. Michał PIERWOŁA
20. Grzegorz PROSZOWSKI
21. Mariola RATUŁOWSKA
22. Amelia RUBIŚ
23. Katarzyna SŁOWIK
24. Renata SZOSTAK
25. Elżbieta WALKOSZ-KLETA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl