Absolwenci 2006-2007

Klasa 3A
Wychowawca: Konrad Nowak
1. Marta BABIARZ
2. Natalia BUDNA
3. Bernadetta BUDZ
4. Zofia BURIAN
5. Katarzyna CECHA
6. Lesław CHOWANIEC
7. Monika CHOWANIEC
8. Dominik CZAPLA
9. Katarzyna DUDEK
10. Urszula DWORSKA
11. Magdalena DZIADKOWIEC
12. Bożena GAL
13. Zuzanna GĄSIOR
14. Barbara GENEJA
15. Joanna KOSEK
16. Karolina KOWALCZYK
17. Patrycja KRĘŻELEWSKA
18. Michał KUBIK
19. Wojciech KULAWIAK
20. Jan KURUC
21. Marzena MAREK
22. Aleksandra PAWLUŚKIEWICZ
23. Maria PIERWOŁA
24. Natalia SAWINA
25. Karol SKIBA
26. Kinga TRUTA
27. Beata TRZOP
28. Justyna TRZOP
29. Michał ZAMORSKI


Klasa 3B
Wychowawca: Dorota Molewicz
1. Magdalena BUDZ
2. Karolina CHAŁUPKA
3. Iwona CHMIELAK
4. Jakub CZERNIK
5. Aleksandra GIL
6. Małgorzata GOŁĄB
7. Jan GÓRECKI
8. Izabela HREŚKA
9. Michał HREŚKA
10. Natalia JANOWICZ
11. Renata KOZIEŁ
12. Anna KRAM
13. Kinga KRUPA
14. Karolina LUDWICZAK
15. Joanna LUDZIA
16. Eleonora MAGIEROWSKA
17. Gabriela NIEMIEC
18. Agnieszka NIEZGODA
19. Liliana NOWAK
20. Wojciech NOWAK
21. Jakub OCHMAŃSKI
22. Magdalena PAŃSZCZYK
23. Liliana RÓŻ
24. Joanna STACHURA
25. Sylwia SZYSZKA
26. Justyna ŚWIEC
27. Anna ŚWIERCZEK
28. Katarzyna TREBUNIA
29. Paulina WOJTANEK


Klasa 3C
Wychowawca: Jan Gil
1. Justyna BARNAŚ
2. Piotr BLACHARCZYK
3. Natalia CHUDEUSZ
4. Paulina CZARNECKA
5. Natalia DOBRZYŃSKA
6. Beata FĄFROWICZ
7. Michał GARBULIŃSKI
8. Iwona HORNIK
9. Krzysztof JAGIELSKI
10. Kaja JUREK
11. Katarzyna KONOPKA
12. Katarzyna KRÓL
13. Paulina LENART
14. Jadwiga ŁOJAS
15. Małgorzata MILANIAK
16. Joanna NYKAZA
17. Aleksandra PROŚNIAK
18. Roman STACHNIW
19. Agnieszka SOŁTYS
20. Karolina SROKA
21. Damian SZYMCZAK
22. Paulina TULIK
23. Elżbieta WADOWSKA
24. Kinga WAKSMUNDZKA
25. Łukasz WARAS
26. Dawid WOŹNICA


Klasa 3D
Wychowawca: Wiesław Dworski
1. Katarzyna BEDNARCZYK
2. Dagmara BIL
3. Alan DEWERA
4. Michał DZIADKOWIEC
5. Łukasz FABER
6. Joanna GACH
7. Łukasz GARB
8. Jarosław GIBLAK
9. Jakub KUBOWICZ
10. Ewelina LITWIN
11. Adam MĄKA
12. Joanna MONIAK
13. Michał MROŻEK
14. Wojciech MROŻEK
15. Leszek PARA
16. Krzysztof POROSŁO
17. Anna RZEPKA
18. Łukasz SANEK
19. Jacek SŁOWIK
20. Mateusz SMARDUCH
21. Katarzyna SZAL
22. Julia TOPOLNICKA
23. Maciej WYBRANIEC


Klasa 3E
Wychowawca: Marek Pałys
1. Daniel BIELAŃSKI
2. Renata BŁAZOSZEK
3. Joanna BRYJA
4. Monika CHOWANIEC
5. Adam CZUBERNAT
6. Tomasz DANIEC
7. Marcela DŁUGA
8. Honorata FILIPOWICZ
9. Iwona GRYGLAK
10. Jerzy GRYGLAK
11. Bartosz HORNIK
12. Katarzyna KANCLERSKA
13. Kamil KLOCEK
14. Katarzyna KOZIEŁ
15. Paweł KOZIEŁ
16. Marta LICHAJ
17. Jakub ŁUKASIK
18. Andrzej MODŁA
19. Bartłomiej POHREBNY
20. Damian REGIEC
21. Ewelina ROMAŃSKA
22. Bartosz SIECZKA
23. Krzysztof STOPKA
24. Katarzyna ŚLIWA
25. Michał WĄSOWICZ
26. Mateusz WOJTASZEK
27. Jakub ZIĘBA
28. Grzegorz ŹÓŁTEK


Klasa 3F
Wychowawca: Agnieszka Klocek
1. Krzysztof BAFIA
2. Dominik BIZUB
3. Kamil BIZUB
4. Piotr BOBAK
5. Tomasz CYRWUS
6. Małgorzata DOMALIK
7. Grzegorz FURCZOŃ
8. Artur GAZDA
9. Paweł GOŁDA
10. Piotr KACZMARCZYK
11. Anna KARPIEL
12. Michał KNIOTEK
13. Dorota KONOPKA
14. Paulina KOWALCZYK
15. Krzysztof KOWALCZYK
16. Mateusz LIPKOWSKI
17. Beata ŁAPSA
18. Piotr MIŚKOWICZ
19. Natalia MURZYN
20. Paweł PAŃSZCZYK
21. Joanna PARZYGNAT
22. Tomasz RZADKOSZ
23. Tomasz STACHURA
24. Jakub TYBOR
25. Marek WĘGLARZ
26. Tomasz WILCZEK
27. Bartosz ZELEK


Klasa 3G
Wychowawca: Jagna Dziedzic
1. Kinga BOCHNIAK
2. Kinga BOMBA
3. Karolina BORZĘCKA
4. Joanna BRZEGOWSKA
5. Aleksandra BURIAN
6. Zbyszko CHOWANIEC
7. Jadwiga CHRACA
8. Karolina DĄBROWSKA
9. Patrycja DOMALIK
10. Joanna DYRCZ
11. Ewelina GŁODASIK
12. Krzysztof GÓRSKI
13. Magdalena GUŃSKA
14. Dominika HAGOWSKA
15. Wioletta JANDURA
16. Ryszard JURKOWSKI
17. Karolina KOLASA
18. Ewelina KOLUSZ
19. Michał KOWAL
20. Tomasz KRZYSTYNIAK
21. Mateusz LEJA
22. Ewa PAŃSZCZYK
23. Iwona RAFACZ
24. Paulina RAPACZ
25. Elżbieta REGIEC
26. Maciej RZEPISZCZAK
27. Natalia SĄDELSKA
28. Elżbieta SKRZYPEK
29. Anna STASZEL
30. Maria SZCZECHOWICZ
31. Paulina WĘDZEL
32. Hanna WIŚNIEWSKA
33. Agnieszka WÓJCIAK
34. Karolina WÓJCIAK
35. Patrycja ZAGATA
36. Maria ŻMUDA


Klasa 3H
Wychowawca: Wanda Domałacna-Teper
1. Renata ANTOLEC
2. Aleksander APOSTOŁ
3. Anna BEDNARCZYK
4. Magdalena BIAŁOŃ
5. Jakub BRYJA
6. Sebastian CZARNIK
7. Natalia CZEPIEL
8. Justyna DZIOBOŃ
9. Jacek FELDMAN
10. Justyna FRYŹLEWICZ
11. Magdalena GAŁDYN
12. Michał GŁOWIŃSKI
13. Ewelina HAJDUK
14. Andrzej KLAMERUS
15. Anna KOBRZYŃSKA
16. Mateusz KONICA
17. Jarosław KRZYSZTOFIAK
18. Natalia KUBIŃSKA
19. Dariusz LEŚNICKI
20. Damian ŁĘTOWSKI
21. Monika ŁOJAS
22. Łukasz MARKIETA
23. Aleksandra MOŻDŻEŃ
24. Jadwiga NIEDZIELSKA
25. Piotr OGÓREK
26. Anna PAPIERZ
27. Grażyna POLACZYK
28. Monika POSMYK
29. Magdalena SŁOWIK
30. Joanna STOŁOWSKA
31. Mateusz SZCZĘCH
32. Karolina SZOBLIK
33. Monika TOKARCZYK
34. Magdalena WANAT
35. Katarzyna ZABAWA
36. Marta ZABOROWSKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl