Absolwenci 2007-2008

Klasa 3A
Wychowawca: Aneta Borkowska
1. Justyna BIZUB
2. Emilia BROŹNA
3. Tomasz CHROBAK
4. Patrycja DĄBEK
5. Monika DZIUBAS
6. Joanna FIEDOR
7. Katarzyna FIEDOR
8. Jakub FRYŹLEWICZ
9. Elżbieta GĄSIENICA
10. Maciej HUZIOR
11. Wioletta JACHIMCZYK
12. Paulina JANIAK
13. Piotr JANISZEWSKI
14. Maksymilian KACPRZAK
15. Bartłomiej KNIOTEK
16. Agnieszka KOWALCZYK
17. Natalia KOWALCZYK
18. Jan LINKOWSKI
19. Barbara MOŚ
20. Anna MRUGAŁA
21. Kaja MRUGAŁA
22. Aleksandra MURZYDŁO
23. Joanna OGÓREK
24. Aleksandra OPOZDA
25. Wiktoria OSTACHOWSKA
26. Zofia RADECKA
27. Adrianna RAPACKA
28. Anna RUBIŚ
29. Dorota RUBIŚ
30. Maria STYCHNO
31. Mateusz SZADO
32. Aneta WOJTAS
33. Magdalena WOJTAS
34. Agata ZABRZESKA


Klasa 3B
Wychowawca: Grzegorz Klag
1. Bartłomiej BOBROWSKI
2. Teresa BOSAK
3. Anna CHMIEL
4. Katarzyna CHOLEWA
5. Katarzyna CYGLER
6. Natalia CZAJKA
7. Alicja CZUBERNAT
8. Dorota DYDA
9. Barbara FIEDOR
10. Zuzanna FLORCZAK
11. Michał GOŁĘBIOWSKI
12. Katarzyna JANDURA
13. Izabela KOŁODZIEJ
14. Agnieszka KUBACKA
15. Marcela KURUC
16. Marcela MOGILSKA
17. Adam NOWAK
18. Magdalena POSPIESZAŁOWSKA
19. Iwona SAK
20. Jowita SKRZYPASZEK
21. Magdalena STAWIARSKA
22. Kamil SZMID
23. Joanna TRZNADEL
24. Elżbieta TRZOP
25. Beata WIERZBA
26. Magdalena WSZOŁEK
27. Marlena ZAJĄC
28. Małgorzata ZAPLETAL
29. Justyna ŻÓŁTEK


Klasa 3C
Wychowawca: Agnieszka Paprocka-Maciaś
1. Natalia ANTOLAK
2. Anna BARTOSZEK
3. Kinga BATKIEWICZ
4. Kamila BRYNIARSKA
5. Renata BUŁA
6. Barbara DRĄG
7. Magdalena JANAS
8. Katarzyna KOŁAT
9. Barbara KOWAL
10. Łukasz KOWALCZYK
11. Michał LASAK
12. Joanna ŁOJEK
13. Karolina MATUSZEK
14. Dorota MIŚKOWICZ
15. Katarzyna RUSNARCZYK
16. Anna SIĘKA
17. Dorota SOŁTYS
18. Natalia SZOPIŃSKA
19. Ewa SZYMSAJ
20. Marzena TOMAŚKO
21. Joanna TOPOLSKA
22. Jolanta WĘGRZYNIAK
23. Piotr WORWA
24. Agnieszka WRZASZCZAK


Klasa 3D
Wychowawca: Teresa Paśko
1. Agnieszka BATKIEWICZ
2. Karolina BATKIEWICZ
3. Maksym BRYNIARSKI
4. Radosław BRYŚ
5. Paulina DUDA
6. Marcin GIBLAK
7. Janusz GIL
8. Aleksandra HREHOROWICZ
9. Marta IGLAR
10. Michał JAHN
11. Mateusz JAKUBIEC
12. Piotr KALATA
13. Sylwester KOWALCZYK
14. Jakub ŁUKASZCZYK
15. Jakub MEDOŃ
16. Maciej MIKULSKI
17. Bartłomiej OSTACHOWSKI
18. Agata PAJERSKA
19. Łukasz PAWLUŚKIEWICZ
20. Joanna RAJSKA
21. Michał SZEWCZYK
22. Mateusz WACH
23. Dawid WORWA
24. Mariusz WOŹNIAK
25. Joanna WÓJCIAK
26. Jakub ZAREMBA


Klasa 3E
Wychowawca: Joanna Trybuła
1. Mateusz BARAN
2. Błażej BEDNARSKI
3. Bartłomiej BEDNARZ
4. Bartłomiej BUDZ
5. Marcin BUGAJ
6. Mateusz CHORÓBSKI
7. Janusz CUDZICH
8. Jan DŁUGI
9. Katarzyna DOMALIK
10. Mateusz GĄSIENICA
11. Maciej GÓRKA
12. Bartłomiej GRYWALSKI
13. Renata HODOROWICZ
14. Andrzej JARZĄBEK
15. Michał JASIURA
16. Patryk JENDRUŚ
17. Angelika LENART
18. Andrzej ŁAŚ
19. Marek MAGDIJ
20. Piotr MARTYNOWICZ
21. Michał MIERNIKOWSKI
22. Halina MRUGAŁA
23. Joanna PAWLAK
24. Joanna PUKALSKA
25. Iwona RAPACZ
26. Wojciech RZADKOSZ
27. Szymon SKALSKI
28. Konrad SZEJDEWIK
29. Łukasz ŚWIDER
30. Katarzyna ŚWIĘTY
31. Sebastian TYLKA
32. Tomasz WALKOSZ
33. Karol WIDEŁ
34. Natalia ZYSKO


Klasa 3F
Wychowawca: Krystyna Janczura
1. Agnieszka ADAMCZYK
2. Andrzej ANTOŁ
3. Szczepan BARNAŚ
4. Laura BEDNARSKA
5. Bogusława BIELA
6. Jadwiga BUBLIK
7. Iwona CHMIELARCZYK
8. Dawid CHOWANIEC
9. Przemysław DYRCZOŃ
10. Jan FUDALEWICZ
11. Mateusz JURKOWSKI
12. Kamila KAPUŚCIAK
13. Maria KAPUŚCIARZ
14. Aleksandra KIEŁTYKA
15. Bartosz KIEŁTYKA
16. Joanna KOSEK
17. Magdalena KOZIOŁ
18. Zofia KUBACKA
19. Anna LENART
20. Angelika ŁĘTOWSKA
21. Jolanta MAJCHRZAK
22. Renata MORAWSKA
23. Mateusz NOWAK
24. Joanna OKLEJ
25. Zuzanna RAFACZ
26. Joanna ROKICKA
27. Marcin SIEDLARCZYK
28. Ewa SOJKA
29. Wojciech STOLARCZYK
30. Katarzyna STOPKA-STUDENCKA
31. Joanna TOPÓR
32. Klaudia TYNUS
33. Lucyna WALKOWICZ
34. Jacek WESÓŁ
35. Monika WILCZEK
36. Anna WIŚNIEWSKA
37. Anna WÓJCIK
38. Joanna WÓR
39. Natalia ZAPIÓRKOWSKA


Klasa 3G
Wychowawca: Katarzyna Jarząbek
1. Hubert BRYJA
2. Szymon DUDZIK
3. Tomasz GABRYŚ
4. Anna GAŁ
5. Izabela GAŁDYN
6. Angelika GARB
7. Dominika GÓRECKA
8. Dawid GRELA
9. Mateusz HAZA
10. Michał KOLASA
11. Joanna KOMPERDA
12. Katarzyna KUBINA
13. Barbara ŁABUDA
14. Tomasz ŁAPSA
15. Katarzyna MAREK
16. Krzysztof MROSZCZAK
17. Paulina NALEPKA
18. Tomasz RUCHAŁA
19. Anna SAMOLEJ
20. Agata SIKORA
21. Daniel SROMEK
22. Arkadiusz STAŃSKI
23. Aleksandra STAWARSKA
24. Ewa WALKOSZ
25. Magdalena WIĄCEK
26. Aleksandra ZUBEK
27. Magdalena ZYCH

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl