Absolwenci 2008-2009

Klasa 3A
Wychowawca: Rafał Zwinczak
1. Konrad BRYCZEK
2. Beata BUDZ
3. Karolina BUDZ
4. Łukasz BUDZ
5. Magdalena CUDZICH
6. Monika CZUBERNAT
7. Karolina FURCA
8. Izabela FURCZOŃ
9. Jacek GÓRECKI
10. Rafał GRECZEK
11. Krzysztof JOBDA
12. Anna KASPRZYCKA
13. Katarzyna KOT
14. Aneta KOWALSKA
15. Angelika KUBUSZEK
16. Sylwia ŁAŚ
17. Monika MALEC
18. Edyta MULARZ
19. Tomasz MROŻEK
20. Agnieszka NOWAK
21. Weronika PAJĄK
22. Kinga PIERWOŁA
23. Teresa PIERWOŁA
24. Justyna SROKA
25. Małgorzata SULKA
26. Maciej SZATKO
27. Łukasz SZULC
28. Klaudia TEKIEL
29. Dawid ZAJĄCZKOWSKI


Klasa 3B
Wychowawca: Jadwiga Leja
1. Justyna BOBROWSKA
2. Karolina BURDYL
3. Szymon CHOWANIEC
4. Karolina CZUBERNAT
5. Anna DZIUR
6. Anna GOŁDA
7. Joanna GRYWALSKA
8. Krystyna JEZIERSKA
9. Bartłomiej JUSZCZAK
10. Sonia KACZMARCZYK
11. Karolina KOWALCZYK
12. Tomasz KRAWCZYK
13. Klemens KUBIŃSKI
14. Ryszard KURPIEL
15. Bożena MIESZKOWSKA
16. Zofia MŁYNARCZYK
17. Kamila PAWLICA
18. Katarzyna PIERWOŁA
19. Jaśmina POLAK
20. Magdalena SIODŁAK
21. Piotr STANEK
22. Paulina TĘTNOWSKA
23. Magdalena TREBUNIA
24. Katarzyna WOJASIŃSKA
25. Anna ZALIŃSKA
26. Aneta ŻĄDŁO


Klasa 3C
Wychowawca: Marta Domalik
1. Katarzyna ADAMCZYK
2. Angelika BLACHARCZYK
3. Beata BOCHNAK
4. Ewa BOGDAŁ
5. Aleksandra BUBISZ
6. Dorota CIĘŻOBKA
7. Katarzyna CYRWUS
8. Karolina DZIOBOŃ
9. Katarzyna FRYŹLEWICZ
10. Joanna GAŁDYŚ
11. Dominika HABER
12. Alicja HORNICZAK
13. Justyna MULARCZYK
14. Katarzyna OLEKSY
15. Aneta PAŁAC
16. Krzysztof PIERCHLAK
17. Paulina PLEWA
18. Jeremiasz SAŁEK
19. Katarzyna SKRZYPCZAK
20. Katarzyna SZYMSAJ
21. Zuzanna URBANIAK
22. Paulina WOLIŃSKA
23. Patryk ZEP
24. Marcin ZIELIŃSKI


Klasa 3D
Wychowawca: Zbigniew Kopeć
1. Anna ANTOLAK
2. Jolanta BIAŁOŃ
3. Katarzyna CISOŃ
4. Renata DIURCZAK
5. Łukasz DUDA
6. Patrycja GARB
7. Joanna IGLAR
8. Ewa JAGIELSKA
9. Barbara JANCZY
10. Patrycja JASNOCHA
11. Wojciech KALISZ
12. Marcin KOWALCZYK
13. Piotr KRAUZOWICZ
14. Wojciech KWIATEK
15. Karolina KĄDZIOŁKA
16. Michał ŁADANOWSKI
17. Angelika MACH
18. Wojciech MARUSARZ
19. Tomasz PARZYGNAT
20. Edyta PTAŚ
21. Justyna RUSNAK
22. Andrzej TYLKA
23. Bartosz UJWARY
24. Mikołaj WAWRZONEK
25. Monika ZWIERZ


Klasa 3E
Wychowawca: Dorota Figura
1. Józef BATKIEWICZ
2. Urszula BATKIEWICZ
3. Michał BIEL
4. Jakub BIEL
5. Mieczysław BIELARCZYK
6. Maciej BIENIEK
7. Iwona BREDLICH
8. Annette CISZEK
9. Maria DŁUGA
10. Dawid DROŻDŻ
11. Ewa DWORSKA
12. Paweł FRYŹLEWICZ
13. Krzysztof KLOCEK
14. Łukasz KRAUZOWICZ
15. Aleksandra KUBACKA
16. Maciej KUBIK
17. Joanna KULIKOWSKA
18. Krzysztof ŁAŚ
19. Urszula PLUCIŃSKA
20. Małgorzata POSPIESZAŁOWSKA
21. Zofia PRZESŁAWSKA
22. Klaudia SANEK
23. Dawid STAWOWIAK
24. Grzegorz STOPKA
25. Maria SZAFLARSKA
26. Maria TOMCZAK
27. Maciej TOTA
28. Jakub WAKSMUNDZKI
29. Przemysław WEREWKA
30. Michał WOJAS
31. Marcin ZYWAR
32. Konrad ŻELAZKO


Klasa 3F
Wychowawca: Bożena Szlembarska
1. Magdalena BAŃKOSZ
2. Ewa BOROWICZ
3. Piotr BOROWICZ
4. Grzegorz CHUCHMACZ
5. Magdalena CYGAN
6. Magdalena CYGLER
7. Dorota GRUSZKIEWICZ
8. Szymon HAZA
9. Renata JANCZY
10. Magdalena JUREK
11. Aneta KARKOSZKA
12. Anna KNUROWSKA
13. Anna KOWALCZYK
14. Aleksandra KRÓL
15. Klaudia KRZYSIK
16. Monika MURZYDŁO
17. Aneta NIEMIEC
18. Wojciech PAJERSKI
19. Maria PAWLUSIŃSKA
20. Barbara PISZCZEK
21. Justyna POLACZEK
22. Paula PTAŚ
23. Magdalena RĄCZKIEWICZ
24. Anna ROKICKA
25. Katarzyna STOLARCZYK
26. Michał SZPURNÓG
27. Patrycja ŚMIAŁKOWSKA
28. Justyna WIĄCEK
29. Elżbieta WOJTAS
30. Jakub WOLSKI
31. Wioleta WÓJCIAK
32. Dorota ZAJĄC
33. Jakub ZAMOYSKI
34. Tomasz ZUCH


Klasa 3G
Wychowawca: Bogdana Kumela
1. Magdalena BEZŁADA
2. Jolanta CHMIELAK
3. Irmina CHROBAK
4. Lidia CZEPIEL
5. Dawid DRĄG
6. Jakub FURCZOŃ
7. Paulina GOLENIOWSKI
8. Kornelia GROŃSKA
9. Izabela GRYWALSKA
10. Damian HEŁDAK
11. Justyna KARKOSZKA
12. Katarzyna KLOCEK
13. Katarzyna KOCAŃDA
14. Aneta KRZYSIK
15. Maria KURUC
16. Marta KWAK
17. Katarzyna ŁOPATA
18. Paweł ŁOPATA
19. Katarzyna NOWOROLSKA
20. Joanna PAWLIKOWSKA
21. Dominik REMIASZ
22. Edyta SOŁTYS
23. Michał STANEK
24. Halina TRZOP
25. Artur WĘGRZYNIAK
26. Anna ZAPOTOCZNA
27. Aneta ZBOROWSKA


Klasa 3 LPS
Wychowawca : Agnieszka Paprocka- Maciaś
1. Lidia AMBROŻ
2. Joanna BEDNARZ
3. Natalia BIEDROŃ
4. Paulina BRYJA
5. Jakub BUDZYK
6. Paulina CIĘŻCZAK
7. Monika FAFROWICZ
8. Justyna FRYŹLEWICZ
9. Monika HUZIOR
10. Katarzyna KOWALCZYK
11. Karolina KRUPA
12. Joanna KUBICZ
13. Agnieszka LUBERDA
14. Natalia ŁUKASZ
15. Monika MAZIAK
16. Natalia MICHALAK
17. Anna MUCHA
18. Ewa PALEJ
19. Marianna PARZYGNAT
20. Sylwia RYCHTARCZYK
21. Natalia SIĘKA
22. Agata SZAŁWIA
23. Jolanta WIELKIEWICZ
24. Magdalena WÓJCIK

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl