Absolwenci 2009-2010

Klasa 3A
Wychowawca: Dorota Molewicz
1. Piotr BOROŃ
2. Marta CUDZICH
3. Maciej FILIPOWICZ
4. Dariusz FRANCUZ
5. Bartosz HREHOROWICZ
6. Michał JAROCKI
7. Marek JAROŃCZYK
8. Szymon KIERSKI
9. Piotr KOPEĆ
10. Tomasz KOWALCZYK
11. Aneta KOŹLAK
12. Magdalena KRÓLCZYK
13. Emilia KRZYSTYNIAK
14. Konrad KURSA
15. Katarzyna LASAK
16. Józef ŁUKASZ
17. Wojciech MACIATA
18. Monika MASŁOWIEC
19. Jan MUŚ
20. Jan PALIDER
21. Daniel PAWLUŚKIEWICZ
22. Anna PLEWA
23. Ewa PŁAWSZAK
24. Katarzyna RUMIN
25. Anastazja RUSNAK
26. Mateusz SAWINA
27. Mirosław SOŁTYS
28. Piotr SOŁTYS
29. Karol SPYRKA
30. Marcin SPYRKA
31. Agnieszka SROMEK
32. Adrian STARMACH
33. Piotr SZCZERBA
34. Barbara TOMALA
35. Bartosz ZELEK
36. Kamil ZUBEK


Klasa 3B
Wychowawca: Jagna Dziedzic
1. Anna BEKAS
2. Jakub BOBEK
3. Aleksandra BUTAS
4. Maksymilian DEWERA
5. Łukasz DRAUS
6. Marcela DZIOBOŃ
7. Paweł FILIPIAK
8. Renata GĘZA
9. Gabriel GRYGLAK
10. Anna GRYWALSKA
11. Gabriela HREŚKA
12. Paweł JAROCKI
13. Paulina JARÓG
14. Jolanta KAŁAFUT
15. Jakub KAPUŚCIARZ
16. Ewa KONDERA
17. Grażyna KRÓŻEL
18. Barbara KULIGA
19. Dawid KUTYŁA
20. Kacper MADEJA
21. Lucyna MAJDA
22. Agata MIŚKOWICZ
23. Paweł OSTWALD
24. Piotr PAWLICA
25. Anna SKOTNICKA
26. Olga SYDORIAK
27. Przemysław SZEJDEWIK
28. Zuzanna ZAPIÓRKOWSKA
29. Patrycja ZAMOJSKA


Klasa 3C
Wychowawca: Justyna Pałka
1. Kinga BOGACZ
2. Szczepan GROŃSKI
3. Krzysztof GRZESZCZAK
4. Elżbieta HOŁY
5. Danuta JARÓG
6. Damian KAMIŃSKI
7. Szymon KOWALCZYK
8. Izabela KRAUZOWICZ
9. Agnieszka LITWIN
10. Dominik MROZOWSKI
11. Aleksandra PATERNOGA
12. Krzysztof PAWLIKOWSKI
13. Mateusz PODCZERWIŃSKI
14. Oksana PUGACH
15. Szymon PYZOWSKI
16. Iwona SOŁTYS
17. Magdalena SZARADZIŃSKA
18. Małgorzata ŚWIEC
19. Grzegorz WIELKIEWICZ
20. Karol ZACHARIASZ LENART
21. Aleksandra ZARZYCKA
22. Szymon WRÓBEL


Klasa 3D
Wychowawca: Wiesław Dworski
1. Maria ANTOŁ
2. Iwona CHOLEWA
3. Anna FIGURA
4. Sabina HAJNOS
5. Agata JANCZY
6. Olga KOSIŃSKA
7. Marta LIGAS
8. Katarzyna ŁĘTOWSKA
9. Emilia ŁUKASZKA
10. Katarzyna ŁUKASZKA
11. Jacek MĄKA
12. Piotr NOWAK
13. Artur PACHNIOWSKI
14. Magdalena PIETRASZEK
15. Adrian PIETRZAK
16. Aleksandra PLEWA
17. Ewelina POLCZAK
18. Aneta PUDZISZ
19. Natalia PYTLIK
20. Paulina RACZYŃSKA
21. Paulina RUSNAK
22. Dagmara RYDZYK
23. Dorota SŁODYCZKA
24. Maria STANEK
25. Piotr SYPEK
26. Karolina SZAL
27. Agnieszka TOMASZKOWICZ
28. Robert ZARYCKI


Klasa 3E
Wychowawca: Ewa Komperda
1. Anna BACHULSKA
2. Joanna BUKOWSKA
3. Tomasz CYRWUS
4. Mateusz CZARNECKI
5. Krystian DUŻYŃSKI
6. Dorota GŁUC
7. Łukasz GRELA
8. Rafał JACHYMIAK
9. Hubert KLIMECKI
10. Sylwester KOJS
11. Karolina KOWALCZYK
12. Michał KOWALCZYK
13. Arkadiusz KRAUZOWICZ
14. Stanisława KUCZEK
15. Michał LEJA
16. Ewelina LENART
17. Jakub LIGĘZA
18. Piotr NENKO
19. Sebastian OLEKSY
20. Maria PIERÓG
21. Monika PIETRASZEK
22. Krzysztof PODKANOWICZ
23. Sebastian RUSIN
24. Daniel SICHELSKI
25. Aleksandra SIEDLARCZYK
26. Natalia SUSKA
27. Maciej STANEK
28. Agnieszka WACH
29. Michał WÓJCIK
30. Kamil ZABRZESKI


Klasa 3F
Wychowawca: Katarzyna Żmuda
1. Anna BIZUB
2. Renata BLICHACZ
3. Dorota BUDZYK
4. Marta FALECKA
5. Bożena FASICZKA
6. Mariola FĄFROWICZ
7. Magdalena GRYGIEL
8. Wioleta HAJNOS
9. Patrycja JACHYMIAK
10. Agnieszka JANECZEK
11. Aleksandra JANIK
12. Sylwia KACZMARCZYK
13. Kinga KOCZÓR
14. Katarzyna KOJS
15. Joanna KOZUB
16. Magdalena LIGAS
17. Joanna LIGĘZA
18. Katarzyna LISZKA
19. Małgorzata ŁUCZKOWSKA
20. Anita MIROFORIDU
21. Danuta PANEK
22. Jolanta PĘPEK
23. Marcin PODLIPNI
24. Katarzyna SERAFIN
25. Bartłomiej SPROCH
26. Danuta SZAFLARSKA
27. Sylwia SZELIGA
28. Magdalena SZPERLAK
29. Katarzyna TURKOT
30. Aleksandra WOJTASZEK
31. Agnieszka WÓJCIAK
32. Mateusz ZIEMBLA


Klasa 3G
Wychowawca: Wanda Domałacna-Teper
1. Magdalena BAŁAJEWICZ
2. Tomasz BIAŁOŃ
3. Aneta BRZEGOWY
4. Katarzyna CZEPIEL
5. Partycja DOBRZYŃSKA
6. Anna DYDA
7. Marek GACEK
8. Magdalena JAROSZ
9. Karolina KACIK
10. Justyna KOWALA
11. Sylwia KOMPERDA
12. Karolina KRASIŃSKA
13. Rafał KUBIK
14. Konrad KUREK
15. Kornelia KUZIEL
16. Bartłomiej LIGAS
17. Agnieszka LUPA
18. Anna ŁABUZ
19. Sławomir ŁOPATA
20. Aleksandra MAZUR
21. Sylwia OPYT
22. Marta PAWLIK
23. Adrian PIĄTEK
24. Małgorzata PLEWA
25. Adrian PYZOWSKI
26. Monika STOŁOWSKA
27. Edyta ŚCISŁOWICZ
28. Martyna TYLKA
29. Aleksandra WACH
30. Patrycja WĘGRZYNIAK
31. Marek WNĘK
32. Paulina ZOŃ


Klasa 3H
Wychowawca: Joanna Jethon-Sułkowska
1. Władysław BRYNICZKA
2. Renata CHROBAK
3. Katarzyna KĄDZIOŁKA
4. Łukasz KOWAL
5. Małgorzata LASAK
6. Joanna MALEC
7. Wojciech MRUGAŁA
8. Bartłomiej NEUPAUER
9. Marek PUŁAWSKI
10. Łukasz SZUMAL
11. Patryk WIERZBA
12. Michał WIKTOR

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl