Absolwenci 2010-2011

Klasa 3A
Wychowawca: Joanna Trybuła
1. Patrycja BAKALARZ
2. Ewa DOBRZYŃSKA
3. Jacek DROZD
4. Natalia FORNAL
5. Tomasz FRANCUZ
6. Angelika GAŁ
7. Bartłomiej GENEJA
8. Maksymilian GŁOWIŃSKI
9. Mateusz GRYGLAK
10. Jolanta KOŚCIELNIAK
11. Przemysław KOT
12. Krystian LENART
13. Jan LEŚNICKI
14. Joanna LICHAJ
15. Katarzyna LUBERDA
16. Mateusz MARUSARZ
17. Klaudia NYKAZA
18. Ewa PAŁKA
19. Andrzej PIERWOŁA
20. Jan PIERWOŁA
21. Marian SOŁTYS
22. Szymon WAKSMUNDZKI


Klasa 3B
Wychowawca: Krystyna Janczura
1. Agata BOTKO
2. Monika CHOWANIEC
3. Patrycja CHOWANIEC
4. Irena DĄBROWSKA
5. Katarzyna DYJEWSKA
6. Rafał FRYŹLEWICZ
7. Joanna GABOR
8. Bartłomiej GOMBOS
9. Dominika GRZYWACZ
10. Klaudia HARBUT
11. Piotr JASZEK
12. Hubert KNUROWSKI
13. Bartłomiej KOS
14. Kinga KOWALCZYK
15. Anna KOZIEŁ
16. Fabian LESNER
17. Kamil MATEJA
18. Natalia MAZUREK
19. Maciej MIĘTUS
20. Anna NADOLNY
21. Kinga NIŻNIK
22. Dominika PIŁAT
23. Aleksandra RAJSKA
24. Adam RYBIŃSKI
25. Filip RZEPECKI
26. Barbara SAMOLEJ
27. Agata SĄDELSKA
28. Michał SZKARADZIŃSKI
29. Krzysztof UFIR
30. Barbara URBAŚ
31. Jan WOLSKI
32. Kornelia ZGAMA


Klasa 3C
Wychowawca: Katarzyna Jarząbek
1. Barbara BUDZIUCH
2. Hubert BUKAŃSKI
3. Mateusz CHOWANIEC
4. Patrycja CHUDZICKA
5. Karolina CZERWIŃSKA
6. Kamila GRUSZCZYŃSKA
7. Leszek JAKOBISZYN
8. Michał JAKOBISZYN
9. Angelika JĄKAŁA
10. Paweł KACWIN
11. Mikołaj KIERSKI
12. Szymon KOLASA
13. Katarzyna KRÓLCZYK
14. Paulina KRÓLCZYK
15. Norbert KUBUSZEK
16. Bartłomiej KUMOR
17. Renata MRUGAŁA
18. Zuzanna MYCOŃ
19. Paulina NAPIERALSKA
20. Rafał NOWAK
21. Wioleta RUSIN
22. Marta SALAMON
23. Wioleta SIOŁA
24. Mariola SOLANA
25. Angelika STACHOŃ
26. Anna STOCH
27. Ewelina UBIK
28. Katarzyna WOŹNICA
29. Aleksandra ZIĘTAL
30. Katarzyna ZOŃ


Klasa 3D
Wychowawca: Ludmiła Figiel
1. Magdalena BATKIEWICZ
2. Karolina BIZUB
3. Aleksandra CHMIEL
4. Katarzyna CZAJA
5. Magdalena GAZDA
6. Hubert GIŁKA
7. Paweł GOŁĘBIOWSKI
8. Jakub HUBICKI
9. Sebastian HUZIOR
10. Anna JACHYMIAK
11. Magdalena JANCZY
12. Mikołaj KACPRZAK
13. Jakub KOSZAREK
14. Agnieszka KOŚCISZ
15. Grzegorz KOWALCZYK
16. Jagoda KRZYSTOŃ
17. Paulina KURUC
18. Wojciech MADEJA
19. Magdalena OLEJNICZAK
20. Justyna PODKANOWICZ
21. Karolina RABIAŃSKA
22. Natalia REŚCZAK
23. Karolina SIĘKA
24. Katarzyna SIKORA
25. Sylwia SOŁTYS
26. Iwona SOWA
27. Paweł WROŃSKI
28. Monika ZACZYK
29. Michalina ZARZYCKA


Klasa 3E
Wychowawca: Teresa Paśko
1. Robert BEDNARSKI
2. Bartłomiej BIELAK
3. Marcin BIGOS
4. Maria BOROWICZ
5. Piotr BUKAŃSKI
6. Joanna DROŻDŻ
7. Barbara GIŻYCKA
8. Krzysztof HANIACZYK
9. Grzegorz ISKRA
10. Damian JARZĄBEK
11. Dawid JASIURA
12. Agnieszka KAJDA
13. Mateusz KRÓL
14. Maciej MAJERCZAK
15. Daniel MISIOR
16. Dominik PIETRASZEK
17. Wiktor PRZYBYŁA
18. Marcin RAPACZ
19. Szymon SICHELSKI
20. Sławomir SOJKA
21. Karolina STASIK
22. Kamil SYDORIAK
23. Amadeusz SZCZODROWSKI
24. Bartłomiej WOJTAS
25. Dawid WOJTASZEK


Klasa 3F
Wychowawca: Joanna Jethon-Sułkowska
1. Agnieszka BABIARZ
2. Katarzyna BRYJA
3. Aleksandra BUDZYK
4. Weronika CHOLEWA
5. Julia CHOWANIEC
6. Anna CZUBERNAT
7. Dominika FRYŹLEWICZ
8. Małgorzata GOŁĘBIOWSKA
9. Paulina HANDZEL
10. Dominika HORNIK
11. Andrzej JACHYMIAK
12. Andżelika JĘDRUŚ
13. Ewa JÓŹWIAKOWSKA
14. Mariola KLOCEK
15. Jagoda KRET
16. Katarzyna MASŁOWIEC
17. Agnieszka MATUSZEK
18. Martyna MATYNIA
19. Klaudia MIŚKOWICZ
20. Aleksandra MŁYNARCZYK
21. Małgorzata NEPELSKA
22. Maria OLBRYCHTOWICZ
23. Sylwia PIWOWARSKA
24. Marzena POLIŃSKA
25. Justyna RABSKA
26. Marzena STACHURA
27. Dariusz STOPKA
28. Monika SZNAJDER
29. Daniel TRUTY
30. Natalia WARAS
31. Mariusz WCISŁO
32. Katarzyna WŁODARCZYK
33. Dorota WÓJCIAK
34. Klaudia ZACHWIEJA


Klasa 3G
Wychowawca: Mirosława Czyż
1. Dastin ADAMOWSKI
2. Ewa ANTOLAK
3. Paulina BACHULSKA
4. Monika CZAJA
5. Małgorzata DĘBSKA
6. Michał DZIURDZIK
7. Paulina FERKO
8. Monika FILAR
9. Janusz GACULAK
10. Hubert HERDUŚ
11. Aneta JAGIEŁA
12. Patrycja KALATA
13. Monika KLAMERUS
14. Oliwia KOPEĆ
15. Joanna KUBERSKA
16. Aleksandra KUKULSKA
17. Dominika KUZIEL
18. Małgorzata MIŚKOWICZ
19. Monika NĘDZA
20. Weronika PANEK
21. Mariusz ROZMUS
22. Katarzyna SMALEC
23. Marta SMARDUCH
24. Dominika WAJDA
25. Maciej WAKSMUNDZKI
26. Marek WRÓBEL


Klasa 3H
Wychowawca: Grzegorz Klag
1. Kamil BARSZCZEWSKI
2. Katarzyna FUŁA
3. Łukasz GACEK
4. Daniel KOLASA
5. Joanna MACIASZ
6. Mateusz MICHALSKI
7. Sebastian MRUGAŁA
8. Kamil WCISŁO
9. Jan ZEMBAL

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl