Absolwenci 2011-2012

Klasa 3A
Wychowawca: Zbigniew Kopeć
1. Dominik BEDNARZ
2. Nina BRYNIARSKA
3. Maciej CIĄGWA
4. Lidia FLIG
5. Iwona GACH
6. Agnieszka GŁODZIAK
7. Piotr GÓROWSKI
8. Michał GWOREK
9. Aleksandra KAŁAFUT
10. Karol KARPIERZ
11. Patryk KASPRZAK
12. Damian KOSZAREK
13. Dominik KOTARBA
14. Marta KUDASIK
15. Katarzyna KULPA
16. Agnieszka ŁAGODZKA
17. Karolina MACIATA
18. Daniel MASTALSKI
19. Ewa MICHUŁKA
20. Bartłomiej MOZDYNIEWICZ
21. Roberto POPIELARSKI
22. Michał SKWAREK
23. Szymon SZCZĘCH
24. Kamil TOKARCZYK
25. Robert WACH
26. Paweł WOJTASZEK


Klasa 3B
Wychowawca: Bożena Szlembarska
1. Robert BIEDA
2. Natalia BRYNIARSKA
3. Renata BUDKOWSKA
4. Aneta BUDZYK
5. Andrzej CHOWANIEC
6. Agnieszka JANIK
7. Grzegorz JOBDA
8. Klaudia JONIAK
9. Edyta KAJDA
10. Karolina KALATA
11. Sonia KLICH
12. Magdalena KOTERBA
13. Anna KRUPA
14. Adrian LEJA
15. Karolina LEŚNIAK
16. Bartłomiej LIGĘZA
17. Lucyna ŁOSINIECKA
18. Katarzyna MIĘTUS
19. Urszula NĘDZA
20. Anita PILCH
21. Justyna PONIEDZIAŁEK
22. Anna RAMSKA
23. Karolina ROL
24. Joanna SEIDLER
25. Małgorzata SOŁTYS
26. Małgorzata STOCH
27. Magdalena STRAMA
28. Marcin TKACZYK
29. Małgorzata TOPÓR


Klasa 3C
Wychowawca: Bogdana Kumela
1. Norbert BIEDA
2. Halina BOBEK
3. Maciej BOGACZ
4. Edyta DOMALIK
5. Natalia DZIADOŃ
6. Dawid FINDURA
7. Monika FLOREK
8. Jędrzej FURCA
9. Maria GAWOREK
10. Katarzyna GIBLAK
11. Marta JĄKAŁA
12. Ewa JĘDRYSKO
13. Józef KACWIN
14. Aleksandra KOŹLAK
15. Piotr LELEK
16. Anita LICHAJ
17. Lucyna ŁOJAS
18. Sylwia MŁYNARCZYK
19. Ewa MOŚ
20. Anna PALENIK
21. Magdalena RZADKOSZ
22. Anna SIENICKA
23. Aleksandra SŁOTA
24. Marzena STRAMA
25. Magdalena SZLEMBARSKA
26. Marek SZYSZKA
27. Małgorzata TIMEK
28. Anna WOJTAS
29. Mariusz WRÓBEL
30. Dominika ZACHWIEJA
31. Anna ŻOŁNIERCZYK


Klasa 3D
Wychowawca: Hanna Sięka, Aneta Borkowska
1. Paweł ARNOLD
2. Bogumiła BABIARZ
3. Sabina BARAN
4. Weronika BISAGA
5. Paulina BOCHNAK
6. Renata CZUBERNAT
7. Magdalena FRYŹLEWICZ
8. Ewelina GOŁĘBIOWSKA
9. Bartosz GRZESIAK
10. Barbara JANDURA
11. Agnieszka JEZIORSKA
12. Artur KACZMARCZYK
13. Dawid MAŁECKI
14. Kamil MULARZ
15. Anita NOWAK
16. Katarzyna PIERÓG
17. Bartłomiej SARNA
18. Maksymilian SZAL
19. Justyna SZYSZKA
20. Jakub TRUTY
21. Jan WATYCHOWICZ
22. Aleksandra WĘGLARZ
23. Dawid WIRMAŃSKI
24. Patrycja WRONA
25. Sylwia WRONA
26. Anna ZIEMBLA
27. Renata ŻĄDŁO
28. Iga ŻEGLEŃ


Klasa 3E
Wychowawca: Krystyna Podkanowicz
1. Katarzyna BIELARCZYK
2. Aneta BIZUB
3. Szymon BUBLIK
4. Marek BUDZYŃSKI
5. Szymon FĄFROWICZ
6. Daniel GIEŁCZYŃSKI
7. Zuzanna HEŁDAK
8. Sabina KOJS
9. Izabela KONIECZNY
10. Szymon KOWALCZYK
11. Michał KUBIK
12. Aleksandra LICHAJ
13. Dominik LISZKA
14. Anna MARSZAŁEK
15. Mariusz PAŃSZCZYK
16. Tomasz PETRAŚEK
17. Szymon RZADKOSZ
18. Adam SAWINA
19. Ilona SOŁTYS
20. Jakub SZEWCZYK
21. Michał TKACZYK
22. Bartłomiej WCISŁO
23. Ryszard WORWA
24. Patrycja ZAJĄC


Klasa 3F
Wychowawca: Joanna Frączek
1. Agnieszka BABIAK
2. Marek BATKIEWICZ
3. Kinga BRYNCZKA
4. Renata BUDZ
5. Iwona CICHOŃ
6. Natalia CHLEBEK
7. Krzysztof DUDA
8. Angelika FIC
9. Monika FIGUS
10. Monika FLESZAR
11. Zofia GAŁ
12. Agnieszka KOTERBA
13. Joanna LEŚNICKA
14. Maciej MADEJA
15. Anna MSZANIK
16. Agata NYKAZA
17. Beata PEŁEŃSKA
18. Ewelina PUSTUŁKA
19. Magdalena RADZIK
20. Łukasz RAJSKI
21. Monika RYDZYK
22. Aleksander SKALSKI
23. Anna SOJDA
24. Aneta ŻÓŁTEK


Klasa 3G
Wychowawca: Magdalena Smreczyńska
1. Joanna ADAMCZYK
2. Paweł BRYNIARSKI
3. Tomasz BRYNIARSKI
4. Joanna DZIUR
5. Mateusz DZIURDZIK
6. Suzanne GRECZEK
7. Andżelika GRYWALSKA
8. Justyna GRZYBEK
9. Karolina HREŚKA
10. Jolanta JANDURA
11. Patryk JETHON
12. Agnieszka KABAT
13. Paweł KLIMCZAK
14. Karolina KRÓL
15. Magdalena KURANDA
16. Michalina MAREK
17. Dawid MROSZCZAK
18. Sandra NIEWIADOMSKA
19. Jakub NOWAK
20. Jolanta NYKAZA
21. Iwona PIETRASZEK
22. Monika SIEDLARCZYK
23. Łukasz SKUPIEŃ
24. Judyta SŁOWAKIEWICZ
25. Dominika SOŁTYS
26. Alicja STACHURA
27. Michał STARCZOWSKI
28. Magdalena WIŚNIEWSKA


Klasa 3H
Wychowawca: Wojciech Grzybek
1. Tomasz BRZANA
2. Magdalena CHOWANIEC
3. Jakub CZYSZCZOŃ
4. Albert FRYŹLEWICZ
5. Michał GARB
6. Maciej KACZOROWSKI
7. Kamil KULIKOWSKI
8. Kinga LEŚNIAK
9. Arkadiusz MIELNICZEK
10. Dawid PACYGA


Klasa 3I
Wychowawca: Maria Ciężobka
1. Monika BARAŃSKA
2. Antonina BĄK
3. Patrycja BOGACZYK
4. Anna BRYŚ
5. Izabela BUDNA
6. Agnieszka BYRCZEK
7. Justyna CHROBAK
8. Anna GAWEŁ
9. Dominika GÓRKA
10. Monika GRACZYK
11. Natalia HAJDUK
12. Alicja JACHYMIAK
13. Monika JĘDROL
14. Weronika KABELAK
15. Ewa KOWLACZYK
16. Danuta KRAM
17. Diana LEGUTKO
18. Magdalena MROZOWSKA
19. Karolina OSTACHOWSKA
20. Weronika PAKOS
21. Cezary PISZCZ
22. Anna PLEWA
23. Anna PODCZERWIŃSKA
24. Anna RÓG
25. Piotr RUSNAK
26. Martyna SADOWY
27. Joanna SAŁATA
28. Zofia SILCZUK
29. Anna SKOTNICKA
30. Gabriel SKWAREK
31. Karolina ŚCISŁOWICZ
32. Joanna URBAN
33. Anna WACH

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl