Absolwenci 2012-2013

Klasa 3A
Wychowawca: Wiesław Dworski
1. Szymon BACZYŃSKI
2. Damian BARAN
3. Michał CURZYDŁO
4. Anna DROŻDŻ
5. Elżbieta FIGURA
6. Grzegorz FUS
7. Zuzanna GIL
8. Michał GÓRKIEWICZ
9. Grzegorz HUZIOR
10. Kinga JURKOWSKA
11. Krzysztof KACWIN
12. Marzena KACZMARCZYK
13. Szymon KNUROWSKI
14. Walenty KUŚMIERCZYK
15. Elżbieta ŁUKASZCZYK
16. Kamil MUSIELAK
17. Maria PIETRZAK
18. Marek POLAK
19. Katarzyna SOŁTYS
20. Rafał STECHURA
21. Katarzyna STEG
22. Mariusz STRZELCZYK
23. Adriana ZŁAHODA


Klasa 3B
Wychowawca: Bożena Szlembarska
1. Anna BABIK
2. Dawid BUGARA
3. Anna BURDYN
4. Katarzyna DUDEK
5. Klaudia GARLICKA
6. Anna GAZDA
7. Anna HOSANIAK
8. Beata HREŚKA
9. Ewelina JANCZY
10. Sara JANERKO
11. Dariusz KAMIŃSKI
12. Michalina KNAPCZYK
13. Michał KOTARBA
14. Anna KRÓL
15. Dominik KULEJ
16. Katarzyna LIGĘZA
17. Paulina MACHOWSKA
18. Maciej MARSZAŁEK
19. Kinga OPRZĘDEK
20. Justyna PAPUGA
21. Anna PISZCZEK
22. Anna RADOSZEK
23. Paulina SKUPIEŃ
24. Szymon STOPIAK
25. Zofia SZAFLARSKA
26. Katarzyna TEPER
27. Kacper WÓJCIK
28. Justyna ZADORA


Klasa 3C
Wychowawca: Katarzyna Żmuda
1. Ewelina BURDYN
2. Tomasz CHOWANIEC
3. Justyna CIĘCIWA
4. Beata DUDIN
5. Monika FRANCUZ
6. Dorota GAZDA
7. Sebastian GLEŃ
8. Tomasz JACHYMIAK
9. Barbara JEZIERCZAK
10. Karolina KALISZ
11. Anna KENIG
12. Gabriela KNAPEREK
13. Monika KOS
14. Angelika KULAWIAK
15. Natalia KULPA
16. Bożena LACH
17. Bartłomiej LEŚNIAK
18. Anna LUBERDA
19. Monika NOWORYTA
20. Adam PAWLIKOWSKI
21. Justyna PAWŁOWSKA
22. Dagmara PISZCZ
23. Mateusz POTAŚNIK
24. Agnieszka RUSNAK
25. Katarzyna SCHAB
26. Justyna STANEK
27. Monika ŚWIDNIAK
28. Rafał TRZOP
29. Jakub WĄSIK
30. Anna ŻEGLEŃ


Klasa 3D
Wychowawca: Grzegorz Klag
1. Aleksandra BEZŁADA
2. Marta BRYJA
3. Aleksandra CABAJ
4. Agnieszka FERKO
5. Weronika GACEK
6. Marcin GANDERA
7. Anna GAŹDZIŃSKA
8. Dawid JANDURA
9. Joanna JAROSZ
10. Joanna JEZIERCZAK
11. Iwo KOŚCIELNIAK
12. Emilia KOWALCZYK
13. Sylwia KOZUB
14. Aleksandra LUBERDA
15. Alicja LUBERDA
16. Alicja ŁOPATA
17. Mariola MILANIAK
18. Aleksandra MŁYNARCZYK
19. Dawid PAJERSKI
20. Danuta PLEWA
21. Dawid POLACZEK
22. Karol PORĘBA
23. Aneta SZWAJNOS
24. Katarzyna ZARYCKA


Klasa 3E
Wychowawca: Joanna Trybuła
1. Paweł BAFIA
2. Michał BARAN
3. Tomasz BRANDYS
4. Agnieszka BUKOWSKA
5. Karolina CHUDZICKA
6. Magdalena DOMALIK
7. Tomasz DYDA
8. Jędrzej DZIOBOŃ
9. Michał FORYT
10. Wojciech FUS
11. Daniel GOMBOS
12. Ewelina HORNIK
13. Aneta KOJS
14. Maciej KRAM
15. Magdalena LIGĘZA
16. Zuzanna ŁAŚ
17. Kamil MAGIERSKI
18. Aleksandra MOZDYNIEWICZ
19. Dominik OLCOŃ
20. Maciej OLEKSY
21. Dawid SMARDUCH
22. Gustaw TLAŁKA
23. Konrad TOMIAK
24. Oskar TYNUS
25. Piotr WANAT
26. Marek WÓJCIK
27. Patryk WRÓBEL
28. Marcin ŻÓŁTEK


Klasa 3F
Wychowawca: Agnieszka Paprocka-Maciaś
1. Patryk ADAMOWSKI
2. Renata BRYNKUS
3. Dominika DANIEL
4. Sabina GIL
5. Maria GOCAŁ
6. Marek JAMRÓZ
7. Agnieszka JURAS
8. Katarzyna KOLASA
9. Katarzyna KOSEK
10. Anna LENDECKA
11. Aleksandra LIPKOWSKA
12. Maria ŁĘCZYCKA
13. Monika MAŁECKA
14. Iwona MILANIAK
15. Kinga MISIURA
16. Ruta MUSKUS
17. Magdalena PAWLICA
18. Katarzyna POJEDZINIEC
19. Daniel SĄSIADEK
20. Maria STEFANIAK
21. Izabela SUSKA
22. Anita SZELIGA
23. Kamila WŁODARCZYK
24. Justyna WOJTASZEK
25. Emilia WÓJCIK
26. Zuzanna ŻELAZKO


Klasa 3G
Wychowawca: Wanda Domałacna-Teper
1. Natalia BACHULSKA
2. Magdalena BALON
3. Klaudia BURDYL
4. Irena DZIADKOWIEC
5. Marek GRECZEK
6. Anna JEZIERCZAK
7. Patrycja KACZMARCZYK
8. Monika KALATA
9. Renata KLIMOWSKA
10. Beata KRÓL
11. Iwona KUBACKA
12. Maciej LICHAJ
13. Angelika ŁOJEK
14. Paulina MAGIERSKA
15. Marta MROSZCZAK
16. Agnieszka MROWCA
17. Maria MROŻEK
18. Anna MRUGAŁA
19. Bartłomiej PCION
20. Joanna PLEWA
21. Dorota POSMYK
22. Michał PYZOWSKI
23. Jakub STOJEK
24. Maciej STOPKA-STUDENCKI
25. Franciszek SUTOR
26. Sabina SZEWCZYK
27. Daniela SZUMAL
28. Gabriela WĘGRZYNIAK


Klasa 3H
Wychowawca: Paweł Rozmus
1. Karolina BUJAK
2. Paulina DĘBSKA
3. Robert FRYSZTAK
4. Michał FRYŹLEWICZ
5. Łukasz HYBEL
6. Marta JAHN
7. Marek ŁUKASZKA
8. Paweł MICHAŁCZAK
9. Radosław MIELNICZEK
10. Magdalena NIECKARZ
11. Kamil NOWOBILSKI
12. Dawid OLCHAWSKI
13. Paweł PUSTUŁKA
14. Konrad STYPUŁA
15. Jan SULKA
16. Agnieszka TIMEK
17. Damian TOMASIK
18. Agata TYMEK


Klasa 3I
Wychowawca: Jagna Dziedzic
1. Katarzyna BRAŃKA
2. Karolina CHOWANIEC
3. Angelika CYRWUS
4. Michał DRZEWI
5. Justyna DZIGA
6. Magdalena DZIURKA
7. Szymon DZIWISZ
8. David GAWEŁ
9. Grzegorz GOŁCZYŃSKI
10. Danuta KARWACZKA
11. Justyna KOLASA
12. Aleksandra KOMPERDA
13. Natalia KOPYTEK
14. Dominika KWAK
15. Dagmara MARDAK
16. Marzena MROŻEK
17. Paulina MRÓWKA
18. Jolanta MURZYDŁO
19. Magdalena NIEDŹWIECKA
20. Krystian PACZKA
21. Alicja PARZYGNAT
22. Łukasz PUDZISZ
23. Karolina ROSIŃSKA
24. Wojciech RÓG
25. Natalia SABAK
26. Katarzyna SKWAREK
27. Paulina SYPEK
28. Klaudia SZATKOWSKA
29. Joanna SZCZERBA
30. Maria TEPERER
31. Ewelina WALUŚ
32. Anna WORKOWSKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl