Absolwenci 2014-2015

Klasa 3A
Wychowawca: Zbigniew Kopeć
1. Bartoszko Marta Zofia
2. Bednarczyk Marcin Wojciech
3. Borowicz Tomasz Józef
4. Cholewa Jakub Tomasz
5. Foltyn Łukasz Alojzy
6. Gapski Jan Franciszek
7. Gil Katarzyna Justyna
8. Głąbińska Kinga Dominika
9. Janos Daniel Andrzej
10. Kowalczyk Izabela Anna
11. Krasowski Marian
12. Michniewicz Agnieszka Anna
13. Nowak Oskar Tadeusz
14. Orszulak Marcin
15. Pańszczyk Maria Alicja
16. Pirchała Magdalena Maria
17. Polińska Izabela Joanna
18. Rozmus Konrad Jan
19. Salamon Mateusz
20. Słowakiewicz Kinga Beata
21. Szpuler-Dirak Agnieszka Róża
22. Szyszka Dominika Weronika
23. Świder Krzysztof Marcin
24. Wiącek Amelia Maria

Klasa 3B
Wychowawca: Maria Ciężobka
1. Bąkowska Dobrawa Magdalena
2. Bury Damian
3. Cygoń Małgorzata Monika
4. Czarnecki Marcin Paweł
5. Dziubińska Klaudia Weronika
6. Gil Justyna Wioletta
7. Gogola Klaudia Anna
8. Grygiel Julia Aleksandra
9. Jachymiak Karolina Katarzyna
10. Kaczor Stanisław Adam
11. Komperda Joanna
12. Kosakowska Anna Maria
13. Kusper Izabela Justyna
14. Malinowska Aleksandra Anna
15. Marusarz Dawid Adam
16. Masny Alicja Anna
17. Olejarz Zuzanna Anna
18. Pach Magdalena Anna
19. Pietraszek Edyta Elżbieta
20. Radecka Katarzyna Teresa
21. Rubin Jaremi
22. Spyrka Urszula Maria
23. Trybuła Małgorzata Katarzyna
24. Waksmundzka Ewelina Halina
25. Warmuz Katarzyna Anna
26. Wojtaszek Aleksandra Barbara
27. Woźniczka Jakub Sebastian
28. Zborowska Natalia Maria

Klasa 3C
Wychowawca: Dorota Molewicz
1. Blicharski Marcin
2. Głodek Joanna Angelika
3. Jurek Jarosław Stanisław
4. Kałafut Gabriela Karolina
5. Kołat Jakub Piotr
6. Kowalczyk Grzegorz Kamil
7. Nykaza Mariusz Franciszek
8. Sięka Kamil
9. Sikora Jan Aleksander
10. Sobolak Adrian
11. Stanek Wiesław
12. Tański Piotr Jacek
13. Truczka Maciej Witold
14. Wawrzykowska Paulina Dorota
15. Zarębczan Krzysztof Piotr

Klasa 3D
Wychowawca: Aneta Borkowska
1. Bogdał Maria Karolina
2. Borowski Hubert Stanisław
3. Chrobak Monika Anna
4. Dobrzyńska Agnieszka Justyna
5. Florek Aleksandra Anna
6. Gacek Kamil Szymon
7. Hanzel Klaudia Anna
8. Jabcoń Kamil Mikołaj
9. Jessa Martyna Joanna
10. Kaczmarczyk Natalia Magdalena
11. Kosiński Mikołaj
12. Kret Piotr Stefan
13. Krzysztoń Kamila Maria
14. Kudasik Michał Wojciech
15. Luberda Piotr Szczepan
16. Łukaszczyk Paweł Stanisław
17. Materna Dominika Sylwia
18. Milaniak Karolina Maria
19. Nowak Kamil Jan
20. Obrochta Artur
21. Przybyło Martyna
22. Pustułka Maciej Grzegorz
23. Satała Mariusz
24. Szymusiak Michał Piotr
25. Walkowicz Marzena Agnieszka
26. Waras Paweł Maciej
27. Zachwieja Jakub Damian
28. Zarębczan Maria Katarzyna

Klasa 3E
Wychowawca: Bogdana Kumela
1. Aleksandrzak Pamela
2. Bachulska Sylwia Maria
3. Borowski Oskar Rafał
4. Bosak Katarzyna
5. Bryja Ewa Maria
6. Chlebek Szymon Piotr
7. Czaja Izabella Halina
8. Czernecki Mateusz Józef
9. Foryt Katarzyna Anna
10. Gach Monika Lucyna
11. Grońska Anna Maria
12. Klocek Dominika Magdalena
13. Krupa Anna Maria
14. Łacek Aneta Angelika
15. Łopata Karolina
16. Młynarczyk Paulina
17. Napieralska Justyna Elżbieta
18. Oleś Agnieszka Maria
19. Paczka Magdalena Beata
20. Pańtak Piotr Robert
21. Paternoga Marcin
22. Pawlica Karolina Danuta
23. Piszcz Kinga Celina
24. Pytelewska Adriana
25. Rudolphi Dawid Stefan
26. Rzadkosz Klaudia
27. Sulka Krystyna Bernadetta
28. Szatkowska Aleksanrda Kamila
29. Śledź Klaudia Renata
30. Waniczek Magdalena Kinga
31. Waruś Patryk Franciszek
32. Workowska Gabriela

Klasa 3F
Wychowawca: Krystyna Podkanowicz
1. Batkiewicz Paulina Zofia
2. Bednarczyk Urszula Monika
3. Budzyńska Ewa Anna
4. Burak Agata
5. Burdyn Aleksandra
6. Gal Wiktoria Anna
7. Gryglak Adriana Lidia
8. Grzegorska Gabriela Małgorzata
9. Kacica Alan Jakub
10. Kiełpiński Maciej
11. Knap Anna Monika
12. Kołodziej Barbara
13. Krzysztof Julia Magdalena
14. Ligas Maria Renata
15. Ligęza Anna Weronika
16. Marusarz Natalia
17. Pękała Małgorzata Patrycja
18. Ponicka Karolina
19. Potoczak Kinga Dorota
20. Pyszkowski Maciej Tadeusz
21. Sawina Paulina
22. Sienka Beata Anna
23. Skupień Sara Joanna
24. Słowik Aleksandra Karolina
25. Sulka Szymon Jacek
26. Talaga Dominika Jagoda
27. Tarczoń Diana Natalia
28. Tokarczyk Jolanta Karolina
29. Wilczek Kinga Maria
30. Zachwieja Jakub Stanisław
31. Zalot Bartłomiej
32. Zatłoka Emilia Karolina

Klasa 3G
Wychowawca: Joanna Frączek
1. Bielarczyk Aneta Faustyna
2. Bomba Grzegorz Tadeusz
3. Bryja Urszula Anna
4. Bryniczka Katarzyna Michalina
5. Drożdż Dominika Teresa
6. Dziedzic Natalia Edyta
7. Fryźlewicz Aleksandra Ewa
8. Fudala Justyna Kinga
9. Gawęda Bartosz Filip
10. Guńka Bartłomiej
11. Guzda Oskar Piotr
12. Habas Karolina
13. Haza Rafał
14. Hosaniak Wioleta Gabriela
15. Jabłońska Justyna Anna
16. Janczy Dawid Józef
17. Jaróg Natalia Maria
18. Jąkała Małgorzata
19. Kolasa Anna Dorota
20. Kundziarz Marta
21. Landowska Aleksandra Alicja
22. Mamak Magdalena Dagmara
23. Mąka Monika Barbara
24. Murzydło Beata Anna
25. Pietrzak Michał Konrad
26. Sroka Natalia Daria
27. Truta Anna Maria
28. Wąsik Marcin
29. Wilczek Justyna Barbara
30. Wiśniewski Adrian Zbigniew
31. Wójciak Monika Anna
32. Duda Daniel

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl