Absolwenci 2015-2016

Klasa 3A
Wychowawca: Zbigniew Kopeć
1. Bednarczyk Dariusz
2. Bukowski Mateusz
3. Chmiel Karolina
4. Florek Marta
5. Górski Sobiesław
6. Guzik Adam
7. Jandura Łukasz
8. Jarosz Stanisław
9. Kabaciński Jan
10. Kałafut Małgorzata
11. Kopeć Izabela
12. Kopeć Szymon
13. Kowalczyk Maria
14. Królczyk Dawid
15. Krzystyniak Agnieszka
16. Niewiadomski Szymon
17. Nowobilski Jakub
18. Początek Patryk
19. Pranica Jakub
20. Regiec Natalia
21. Rusin Adam
22. Smarduch Klara
23. Sołtys Karolina
24. Sołtys Małgorzata
25. Sołtys Martyna
26. Szpuler - Dirak Anna
27. Topolnicki Alicja
28. Trojnarski Wojciech
29. Walczak Szymon
30. Zoń Gabriela
31. Zych Dagmara


Klasa 3B
Wychowawca: Bożena Szlembarska
1. Brodowska Aneta
2. Burdyn Mateusz
3. Czerwonka Gabriela
4. Derebas Hubert
5. Dziedzic Mariola
6. Jeziorska Anna
7. Kluska Magdalena
8. Kolasa Natalia
9. Kozdraś Aneta
10. Kozikowska Sandra
11. Krzak Matylda
12. Kunka Anna
13. Łukaszczyk Aneta
14. Mąka Anna
15. Nowak Maria
16. Parzygnat Natalia
17. Pilinda Adrian
18. Pluta Joanna
19. Podkanowicz Mateusz
20. Rusnak Zuzanna
21. Sroka Aleksandra
22. Szczerba Agnieszka
23. Torba Dominika
24. Wierzbińska Katarzyna
25. Worwa Julia
26. Zborowska Pola


Klasa 3C
Wychowawca: Renata Przybyła
1. Bednarczyk Dominika
2. Broja Aleksandra
3. Buroń Justyna
4. Cyrwus Jolanta
5. Dąbrowska Karolina
6. Domalik Izabela
7. Dziur Zofia
8. Fiedor Małgorzata
9. Hodorowicz Joanna
10. Hornik Karolina
11. Janowiak Żaneta
12. Jaromin Karina
13. Kania Aneta
14. Kasprzak Patrycja
15. Kowal Kacper
16. Mrożek Jolanta
17. Murzańska Karolina
18. Para Jakub
19. Paszkowska Aleksandra
20. Potocka Maja
21. Przędzik Anita
22. Rajska Agata
23. Rapacz Aleksandra
24. Rapacz Dawid
25. Rusnarczyk Joanna
26. Szlaga Patryk
27. Wcisło Roksana
28. Wolska Oliwia
29. Ziembla Szymon


Klasa 3D
Wychowawca: Barbara Wcisło
1. Chmiel Dominika
2. Chowaniec Maria
3. Dudzik Piotr
4. Galica Katarzyna
5. Górka Paulina
6. Gruszka Ewa
7. Jagiełowicz Julia
8. Kotowska Julia
9. Kret Edyta
10. Król Maria
11. Kusper Katarzyna
12. Lichaj Anna
13. Luberda Kinga
14. Łojas Magdalena
15. Łyszczarz Sylwia
16. Margosiak Katarzyna
17. Marusarz Kamila
18. Nidecka Anna
19. Pańszczyk Natalia
20. Polak Anna
21. Regiec Marlena
22. Skrzypek Marta
23. Stachura Anna
24. Swalarz Elżbieta
25. Zacher Aneta
26. Żółtek Karolina


Klasa 3E
Wychowawca: Agnieszka Paprocka-Maciaś
1. Bochnacka Iga
2. Cetera Łukasz
3. Chowaniec Karolina
4. Chryc Krzysztof
5. Cygler Joanna
6. Gal Agnieszka
7. Gąsienica Paulina
8. Gołczyński Adam
9. Hatłas Anna
10. Hudziak Dominika
11. Kowalczyk Weronika
12. Kubacka Magdalena
13. Ligęza Katarzyna
14. Pabin Agnieszka
15. Płoskonka Natalia
16. Sułkowska Justyna
17. Śmiech Wioleta
18. Wojeńska Ilona
19. Worobec Arkadiusz


Klasa 3F
Wychowawca: Hanna Sięka
1. Bafia Maciej
2. Czerniawska Monika
3. Drożdż Stanisław
4. Fornal Pamela
5. Germański Kacper
6. Kacik Wojciech
7. Łojas Natalia
8. Margosiak Andrzej
9. Ostwald Mateusz
10. Smarduch Kinga
11. Stopiak Sebastian
12. Suska Paulina
13. Szostek Mikołaj
14. Węglarz Magdalena
15. Wielkiewicz Aleksandra
16. Zając Izabela
17. Zarębczan Krzysztof


Klasa 3G
Wychowawca: Grzegorz Klag
1. Atanasow Ancew Wiktoria
2. Bednarska Daria
3. Bielak Natalia
4. Cachro Patrycja
5. Fryźlewicz Maciej
6. Gołębiowska Maria
7. Kamiński Krzysztof
8. Kulawiak Angelika
9. Łapsa Joanna
10. Łaś Daniel
11. Mrożek Magdalena
12. Nowak Aleksandra
13. Pępek Karolina
14. Plewa Joanna
15. Rzepiszczak Magdalena
16. Sarna Kamil
17. Stasik Maciej
18. Styrczula Paulina
19. Szaflarski Andrzej
20. Święty Urszula
21. Waksmundzki Kamil
22. Waksmundzki Szymon
23. Wojtanek Paweł


Klasa 3H
Wychowawca: Katarzyna Grobarczyk-Piekło
1. Bałajewicz Alicja
2. Bednarczyk Klaudia
3. Cudzich Paulina
4. Czyszczoń Izabela
5. Fijał Karolina
6. Jachera Justyna
7. Jachymiak Katarzyna
8. Kalata Dawid
9. Kidoń Natalia
10. Kowalczyk Maria
11. Krupa Anna
12. Majerczak Karolina
13. Ogórek Magdalena
14. Pieróg Jadwiga
15. Rogal Filip
16. Smółka Patrycja
17. Stanowska Alicja
18. Trojanowska Victoria
19. Tylka Katarzyna
20. Wojtarowicz Aleksandra
21. Wysoczyńska Magdalena
22. Zborowski Kamil
23. Złahoda Jakub

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl