Absolwenci 2016-2017

Klasa 3A
Wychowawca: Szymon Pohrebny
1. Barański Marcin
2. Bednarczyk Marcin
3. Bigos Kamila
4. Budz Jakub
5. Chowaniec Jacek
6. Danielewicz Hubert
7. Duda Bartosz
8. Głodziak Mikołaj
9. Gombos Bartłomiej
10. Kluś Kamil
11. Kojs Alicja
12. Kuros Sylwia
13. Lis Łukasz
14. Majerczyk Andrzej
15. Młynarczyk Dominika
16. Pierwoła Kamil
17. Skowyra Dagmara
18. Sproch Jadwiga
19. Stach Konrad
20. Złydaszyk Jakub


Klasa 3b
Wychowawca: Krystyna Janczura
1. Batkiewicz Jan
2. Bienias Joanna
3. Birecka Aleksandra
4. Figura Daniel
5. Jachymiak Aleksandra
6. Kmin Klaudia
7. Kosakowski Krzysztof
8. Kostrz Michał
9. Kotarba Zuzanna
10. Kowalczyk Magdalena
11. Kowalczyk Monika
12. Kozak Aleksandra
13. Kozub Kamil
14. Król Krystyna
15. Lelek Katarzyna
16. Leśniak Karolina
17. Migiel Marcin
18. Misiura Aleksandra
19. Mrugała Natalia
20. Nowak Julia
21. Nowak Natalia
22. Pawlica Zuzanna
23. Petryla Aleksandra
24. Pierwoła Jan
25. Pyzowska Barbara
26. Sięka Pola
27. Solarczyk Izabela
28. Strama Jan
29. Świst Weronika
30. Wójcik Melchior


Klasa 3c
Wychowawca: Łukasz Szajnowski
1. Batkiewicz Szymon
2. Biel Joanna
3. Bus Jakub
4. Cepuch Joanna
5. Chowaniec Kamil
6. Chowaniec Karol
7. Cyran Szymon
8. Habura Jakub
9. Kaczor Di Paola Simone
10. Krzeszowski Kamil
11. Lelito Rafał
12. Maciaś Maksymilian
13. Młyński Amadeusz
14. Morawa Radosław
15. Pietrzak Piotr
16. Rusnak Bartosz
17. Sarna Bartłomiej
18. Skóbel Dawid
19. Stopka Rafał
20. Suska Wioletta
21. Środa Maryla
22. Trzciński Maciej
23. Zaręba Hubert


Klasa 3d
Wychowawca: Aneta Borkowska
1. Batkiewicz Jakub
2. Biernat Paulina
3. Bobek Agata
4. Brynkus Dominika
5. Cabaj Jędrzej
6.Chowaniec Karolina
7. Czaja Magdalena
8. Dziur Maria
9. Ferko Karolina
10. Fryźlewicz Halszka
11. Gacek Joanna
12. Gil Paulina
13. Główka Gabriela
14. Grzybacz Magdalena
15. Hubicki Kacper
16. Huzior Maria
17. Jagieło Artur
18. Janowiak Paula
19. Klich Natalia
20. Kłak Karina
21. Kubicz Monika
22. Kuraś Katarzyna
23. Madeja Iwona
24. Niedźwiedzka Dorota
25. Palluth Michał
26. Pietraszek Paweł
27. Pulit Dawid
28. Radecki Marek
29. Sowa Weronika
30. Suska Justyna
31. Zachwieja Kinga
32. Zeliaś Katarzyna
33. Złahoda Alicja


Klasa 3e
Wychowawca: Katarzyna Żmuda
1. Babik Piotr
2. Brynczka Izabela
3. Brynczka Zuzanna
4. Ciągwa Karolina
5. Czyszczoń Alicja
6. Haręza Damian
7. Jendrusiak Daniel
8. Kołodziej Aleksandra
9. Krupa Sabina
10. Kubinek Mariola
11. Lech Anna
12. Łaś Mariusz
13. Łukaszka Weronika
14. Maciaszek Sylwia
15. Oskwarek Hubert
16. Para Paulina
17. Paternoga Marek
18. Pietrzak Antoni
19. Pociecha Mateusz
20. Podkanowicz Zuzanna
21. Sarna Marcela
22. Skrzypek Anna
23. Spirczak Justyna
24. Surlas Justyna
25. Weglarz Justyna
26. Wilczek Justyna
27. Wróbel Dominika
28. Zamojski Miłosz
29. Zatłoka Dorota
30. Zborowska Sylwia
31. Zubrzycki Szymon


Klasa 3f
Wychowawca: Wiesław Dworski
1. Atanasow- Ancew Natalia
2. Bachleda Piotr
3. Bednarczyk Klaudia
4. Burdyl Justyna
5. Chrobak Michał
6. Fudala Gabriela
7. Głowa Anna
8. Grzelak Rafał
9. Kolasa Paweł
10. Komperda Natalia
11. Kozioł Patrycja
12. Krężel Karolina
13. Kubasiak Gabriela
14. Kuchta Iwona
15. Kwak Weronika
16. Pcion Bernadeta
17. Rapacz Dominika
18. Rusnak Katarzyna
9. Steskal Natalia
20. Stołowska Magdalena
21. Szaflarski Radosław
22. Trybuła Małgorzata
23. Waksmundzki Szymon
24. Wierczek Katarzyna
25. Wolski Mikołaj
26. Zając Bartłomiej
27. Zięba Karolina
28. Zubrzycka Kamila


Klasa 3g
Wychowawca: Mirosława Czyż
1. Batkiewcz Maciej
2. Budz Ewelina
3. Chmiel Edyta
4. Ciężczak Kamil
5. Fryźlewicz Izabela
6. Fryźlewicz Patrycja
7. Fryźlewicz Tomasz
8. Galarowicz Agnieszka
9. Głodek Dominika
10. Gołdyniak Ewa
11. Gucwa Karolina
12. Howaniec Marcelina
13. Jaworski Kamil
14. Kenig Amadeusz
15. Knapczyk Kamil
16. Królczyk Marcin
17. Pierwoła Karolina
18. Radecka Karolina
19. Raducki Norbert
20. Siedlarczyk Katarzyna
21. Skowrońska Daria
22. Sojda Karolina
23. Szaluś Urszula
24. Tomaszkowicz Robert
25. Wodziak Anna
26. Wojtas Łukasz
27. Wojtaszek Gabriela
28. Zabrzewska Joanna
29. Zagata Joanna


Klasa 3h
Wychowawca: Joanna Jethon- Sułkowska
1. Batkiewicz Agata
2. Bryniarska Kinga
3. Budz Patrycja
4. Bukowska Iwona
5. Chowaniec Patrycja
6. Dzioboń Gabriela
7. Gal Anna
8. Jankowska Magdalena
9. Jaróg Magdalena
10. Kapłon Kaja
11. Karkoszka Faustyna
12. Kłak Patrycja
13. Knurowska Pola
14. Krawczyk Wiktoria
15. Krempaska Julia
16 Krzysztof Angelika
17. Kubowicz Sara
18. Kulesza Oliwia
19. Łaciak Natalia
20. Mrugała Dorota
21. Pępek Kinga
22. Półtorak Weronika
23. Rękas Kamila
24. Sołtys Helena
25. Sołtys Małgorzata
6. Szlembarska Klaudia
27. Szymusiak Julia
28. Tokarczyk Urszula
29. Waksmundzka Karolina
30. Wdówka Weronika

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl