Nauczyciele 1945-2004

Zcyfryzował: Wiesław Stanek


 


Nauczyciele Gimnazjum i Liceum im. Seweryna Goszczyńskiego wg zasobów archiwum Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nowym Targu 1945 - 2004 /Jan K. Jagła, Zuzanna Szpórnóg/


Angielski Władysław - język niemiecki, język łaciński


Antoniak Halina - geografia


Apostolska Iga - zajęcia praktyczne


Apostoł Józef - matematyka


Babecki Piotr - język angielski


Bala-Pierwoła Edyta - język niemiecki


Barbachen Stanisław - przysposobienie obronne


Beleski Andrzej - geografia


Bercal Stanisław ks. - religia


Berrean Patricia Beth - język angielski


Bogacz Aniela - fizyka


Bogacz Edward - język polski


Borkowska Aneta - historia, wos, podstawy przedsiębiorczości


Brach Adam - informatyka


Bryniarska Krystyna - pedagog szkolny


Bulas Stefania - język angielski


Capiak Stanisław ks. - religia


Caputa Andrzej ks. - religia


Cyrek Franciszek - fizyka


Cyrek Zofia - historia, z-ca dyrektora


Czyż Mirosława - geografia, z-ca dyrektora


Dąbrowski Jan - język rosyjski


Dewera Marek - matematyka, informatyka


Dłubacz Tadeusz


Dobrzyński Andrzej ks. - religia


Domalik Marta - język angielski


Domałacna-Teper Wanda - geografia, podstawy przedsiębiorczości


Dworski Julian - chemia


Dworski Wiesław - matematyka


Dziedzic Jagna - biologia


Feldman Marek - matematyka


Figiel Ludmiła - historia, wos, przysposobienie do życia w rodzinie, religioznawstwo


Figura Dorota - język angielski


Francuz Irena - chemia


Fus Danuta - biologia


Gawlik Antonina - geografia


Gąsior Mariusz - język angielski


Geblowa Maria - historia, nauka o konstytucji


Gil Jan - język polski


Gil Teresa - język niemiecki


Gliński Ryszard - wychowanie muzyczne


Górka Patrycja - język polski


Grabiec Anna - wychowanie techniczne


Gruszka Tadeusz - wychowanie fizyczne


Grzybek Józef - historia, śpiew


Grzybek Katarzyna - pedagog szkolny


Gutowski Wiktor - rysunki


Hadło Danuta - higiena


Hałoń Lucyna - język niemiecki


Hnatik Ewa - wychowanie muzyczne, chór szkolny


Hubicki Mieczysław - wychowanie fizyczne


Jabłoński Piotr - wychowanie fizyczne


Jabłoński Pius - język polski, język słowacki


Jagła Jan - historia


Jagła Stanisława - język rosyjski


Jagła-Tokarska Kinga - język polski


Jakób Krystyna - chemia


Janczura Krystyna - biologia


Janczy Franciszek - historia, wos, dyrektor


Janczy Halina - język rosyjski


Jarmuła Józef - chemia


Jarosz Alina - biologia


Jarząbek Katarzyna - język niemiecki


Jasiński Jan ks. - religia


Jethon Piotr - wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne


Jethon-Sułkowska Joanna - wychowanie fizyczne


Jędrzejowski Mieczysław dr - matematyka - pracownik UJ


Kaczmarczyk Kazimierz - wychowanie fizyczne


Kamiński Adolf - matematyka, fizyka


Kielian Józef - język angielski


Kielian Leokadia - geografia, kierownik internatu


Kłaput Franciszek - gimnastyka korekcyjna


Kolanowski Marek - matematyka


Kolaska Jerzy - matematyka, informatyka, z-ca dyrektora


Kołucka Jadwiga - język rosyjski, język francuski


Konopka Anna - matematyka


Kopeć Aleksandra - język polski, bibliotekarz


Kopeć Zbigniew - fizyka


Kopystiańska Daria - fizyka


Kosowicz-Barszcz Helena - fizyka, chemia


Kotlarczyk Stefan - historia, łacina


Kowalczyk Stanisław - wychowanie społeczno-prawne


Kowalska Barbara - bibliotekarz


Kowalska Wanda - chemia


Kowalski Wiesław - przysposobienie obronne


Krasiński Zdzisław - historia


Krawczyk Janina - chemia, biologia, z-ca dyrektora


Krejcza Jan ks. - religia


Krupa Jan - historia


Krupa Stanisław - język niemiecki, język angielski


Krzystyniak Jan - język niemiecki, język łaciński


Kudelski Stanisław ks. - religia


Kühn Stanisław - matematyka


Kumela Bogdana - język polski


Kurpik Janina - język rosyjski


Kuskowski Stanisław - wychowanie plastyczne


Kuźniecoff Rita - język rosyjski


Latko Renata - język angielski


Leja Jadwiga - język niemiecki


Ławczys Kazimierz - wychowanie techniczne


Maciasz Andrzej - historia


Maczewski Stanisław - geografia, kierownik internatu


Majewski Jan - wychowanie fizyczne


Markocka Maria - biologia


Mazur Anna - fizyka


Mikołajczyk Wanda - język polski


Młynarczyk Jadwiga - fizyka


Mochizuki Sakae - język japoński


Mogilska Julia - język polski, z-ca dyrektora


Molewicz Dorota - język angielski


Motowski Alojzy - historia


Mykietyn Julian - przysposobienie do życia w rodzinie


Niedźwiedzki Jan - rysunek techniczny


Niemczyk Józef - matematyka, logika


Nosek Janusz - historia, wos


Nowak Jan - historia


Nowak Konrad - język francuski


Nowak Wanda - wychowanie fizyczne


Nowinowski Jan - historia


Nowobilski Bolesław - język polski, dyrektor


Ochońska Danuta - biologia, z-ca dyrektora


Onishi Yoshiko - język japoński


Orski Stanisław - wychowanie obywatelskie, kierownik internatu


Pałys Marek - informatyka


Paprocka-Maciaś Agnieszka - język angielski


Pasternak Kazimierz - biologia


Paśko Henryk ks. - religia


Paśko Teresa - język polski


Pawelczak Józef - matematyka


Pawlak Irena - przysposobienie obronne


Pawlica-Caja Elżbieta - język rosyjski


Pawluk Jerzy - chemia


Pierwoła Franciszek - język niemiecki, język łaciński, kierownik internatu


Pilch Maria - matematyka, dyrektor


Pilchowski Włodzimierz ks. dr - religia


Piszczek Kazimierz - matematyka


Plata Małgorzata - język angielski


Plebankiewicz Irena - wychowanie techniczne


Plewa Andrzej - historia


Plewa Katarzyna - fizyka


Pływacz-Salicka Maria - biologia


Podkanowicz Marian - język polski, logika, filozofia, język łaciński


Podkanowicz Krystyna - matematyka


Podpłomyk Alina - język polski


Podstawski Stanisław - język rosyjski, rysunki


Pogodzińska Maria - chemia


Poznańska Dorota - matematyka


Poznański Paweł - język angielski


Przesławski Eugeniusz - fizyka, matematyka, z-ca dyrektora


Pukiewicz Lila - język polski


Pysz Halina - wychowanie fizyczne


Radzik Irena - zajęcia techniczne


Rayska-Świst Barbara - wychowanie fizyczne


Rączka Józef - uczył "karate"


Rochowicz Stanisław


Rosak Anna - język niemiecki


Rosak Zdzisław - fizyka, dyrektor


Rozmus Paweł - język angielski


Różański Józef - higiena


Rusin Marek - wychowanie społeczno-prawne


Rużyczka Anna - geografia


Rybakowa Józefa - wychowanie fizyczne


Ryskalok Barbara - język rosyjski


Rzepa Janusz ks. - religia


Satoła Eugeniusz - matematyka


Scherantz Elżbieta - fizyka


Seweryn Bohdan - gimnastyka korekcyjna


Sięka Małgorzata - pedagogika, psychologia


Skodowa Irena - język polski


Sobolewska Anna - biologia


Sobolewska-Świst Maria - pedagogika, psychologia


Sochacki Dariusz - język angielski


Sowa Anna - historia


Stokłosa Adam - przysposobienie obronne


Stołowska Aniela - matematyka


Stopka Zofia - matematyka


Studentowicz Jan - geografia


Suder Dorota - język angielski


Szaflarski Józef - historia


Szarek Anna - geografia


Szatkowski Stanisław - fizyka, chemia


Szemberg Tomasz dr - matematyka - pracownik UJ


Szewczyk Bogusława - matematyka


Szlembarska Bożena - chemia


Sznajder Tadeusz - geografia, astronomia


Szoska Maria - język polski, język niemiecki, język łaciński


Szostek Janina - język niemiecki, język łaciński


Sztolberg Tadeusz - matematyka, fizyka


Szymaszek Agnieszka - język polski


Szymaszek Ryszard - fizyka, z-ca dyrektora


Szymaszek Stanisława - język rosyjski


Szymusiak Halina - chemia


Titz Józef Edmund - chór


Tokarski Dariusz - historia


Urbański Julian - wychowanie plastyczne


Urszula Kubik - język polski


Waksmundzki Jacek - historia, wos


Walisch Zofia - język rosyjski


Waradzyn Eugeniusz - wychowanie muzyczne


Waś Bogusław - fizyka


Waś Maria - matematyka


Wcisło Barbara - wychowanie fizyczne


Weber Kazimierz - historia


Wiglusz Stanisława - język polski


Wolska Eliza - język polski, bibliotekarz


Wójcik Klaudiusz dr - matematyka - pracownik UJ


Wójtowicz Wit - historia, wos, dyrektor


Zalot Janusz - historia


Zapiórkowska Barbara - język niemiecki


Zwinczak Rafał - język angielski


Żebrowski Krzysztof - język polski


Żmuda Anna - język polski, chór


Żmuda Dorota - muzyka, chór


Żmuda Katarzyna - język polski


Żmuda Renata - wychowanie fizyczne


Żygadło Stanisław - historia, propedeutyka nauki o społeczeństwie, dyrektor.

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl