Nauczyciele 2004-2016

Zcyfryzował: Wiesław Stanek


 


Grono pedagogiczne w latach 2004–2016


Dorota ADAMCZYK - język angielsku, od roku 2016


Agnieszka BATKIEWICZ - wychowanie fizyczne, od roku 2015


Bartłomiej BIGOS – informatyka, w latach 2007-2009


Aneta BORKOWSKA – historia, wiedza o społeczeństwie


Krystyna BRYNIARSKA – pedagog szkolny


Andrzej CAPUTA (ks.) – religia, do roku 2007


Marek CIĘŻOBKA – informatyka, w roku szk. 2015/2016


Maria CIĘŻOBKA – język polski, od roku 2008


Leszek CIĘŻOBKA – język niemiecki, w latach 2007-2014


Bartłomiej CZERWIŃSKI (dr) – fizyka, informatyka, w latach 2010-2011


Szczepan CYPARA - przysposobienie obronne, w latach 2009-2011


Magdalena CYRWUS-WOJTYCZKA – podstawy przedsiębiorczości, od roku 2015


Mirosława CZYŻ – geografia, przedsiębiorczość


Mirosław ĆWIKIEL – wychowanie fizyczne, w latach 2007-2010


Elżbieta DAROWSKA-REGIEC – edukacja dla bezpieczeństwa, w latach 2014-2015


Marek DEWERA – matematyka, do roku 2006


Marta DOMALIK – język angielski


Wanda DOMAŁACNA-TEPER - geografia, przedsiębiorczość, do roku 2015


Jacek DUSIK – informatyka, w latach 2010-2012


Wiesław DWORSKI - matematyka


Jagna DZIEDZIC – biologia, chemia


Magdalena DZIOBOŃ – język polski, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, w latach 2014-2016


Mariusz DZIUBA (ks.)– religia, w latach 2007-2012


Ludmiła FIGIEL – historia, wiedza o społeczeństwie, do roku 2013


Dorota FIGURA – język angielski


Kamila FOLWARSKA – język niemiecki, w latach 2007-2009


Joanna FRĄCZEK – matematyka, od roku 2009


Magdalena GAŁECKA – język łaciński, od roku 2013


Maria GIEŁCZYŃSKA – fizyka, w roku szk. 2011/2012


Jan GIL – język polski, do roku 2014


Łukasz GIL – wychowanie fizyczne, w latach 2009–2012


Gabriela GŁODZIAK - chemia, od roku 2016


Tomasz GORCZYK - trener klasy sportowej, od roku 2016


Katarzyna GROBARCZYK – PIEKŁO (dr) – biologia, od roku 2014


Wojciech GRZYBEK – religia, od roku 2009


Piotr JABŁOŃSKI – wychowanie fizyczne


Krystyna JANCZURA – biologia


Franciszek JANCZY – historia, do roku 2006


Katarzyna JARZĄBEK – język niemiecki, od roku 2007


Joanna JETHON-SUŁKOWSKA – wychowanie fizyczne


Ryszard KACZMARCZYK – wychowanie fizyczne, w latach 2010-2013


Bohdan KALATA - przysposobienie obronne, w latach 2009–2011


Ryszard KILANOWICZ (ks.)– religia, od roku 2012


Magdalena KITA – język angielski, w roku szk. 2011/2012


Grzegorz KLAG – język polski, wiedza o kulturze


Agnieszka KLOCEK – fizyka, w latach 2004–2010


Alina KNIOTEK – pedagog, w roku 2015


Ewa KOLASA – przysposobienie obronne, od roku 2007


Jerzy KOLASKA – matematyka, informatyka


Ewa KOMPERDA – język angielski, od roku 2005


Maria KOPEĆ – matematyka


Zbigniew KOPEĆ – fizyka


Joanna KOWALÓW - biblioteka, od roku 2016


Barbara KOWALSKA – biblioteka, do roku 2007


Sławomir KOWALSKI (ks.) – religia, w latach 2004–2006


Renata KUBASZEK-GELATA – biblioteka, od roku 2007


Bogdana KUMELA – język polski, do roku 2015


Jadwiga LASKOWSKA – język angielski, w roku szk. 2011/2012


Krzysztof LASSAK – język polski, w latach 2004-2008


Jadwiga LEJA – język niemiecki


Tomasz LIGUDZIŃSKI - trener klasy sportowej, od roku 2016


Krzysztof LITWA (ks.)– religia, w latach 2007–2009


Stanisław MERTENS – historia, w latach 2014-2016


Justyna MICHERDZIŃSKA-STANISZ – matematyka, w latach 2013-2014


Łukasz MIŁEK – historia, w roku szk. 2010/2011


Dorota MOLEWICZ – język angielski


Maria NENKO – matematyka, w roku szk. 2015/2016


Konrad NOWAK – język francuski


Justyna PAŁKA – chemia – w latach 2008–2013 i od roku 2014


Marek PAŁYS – informatyka


Maurizio di PAOLA – język włoski, od roku 2012


Ewa PAPIERZ-ŁAPSA – język niemiecki, w latach 2010-2012


Agnieszka PAPROCKA-MACIAŚ – język angielski


Teresa PAŚKO – język polski, do roku 2013


Agata PAWLIKOWSKA – język rosyjski, od roku 2014


Krystyna PODKANOWICZ – matematyka, od roku 2009


Szymon POHREBNY - wychowanie fizyczne, od roku 2009


Renata PRZYBYŁA, geografia, od roku 2015


Michał PRZYBYŁO – matematyka, od roku 2014


Arkadiusz PYSZ – wychowanie fizyczne, w latach 2010-2013


Paweł ROZMUS – język angielski


Janusz RZEPA (ks.)– religia, do roku 2006


Magdalena SMRECZYŃSKA – język włoski, od roku 2007


Sylwia STEFKO – język polski, wiedza o kulturze, w latach 2013-2015


Zofia STOPKA – matematyka, do roku 2009


Dorota SUDER – język angielski w roku szk. 2011/2012


Hanna SIĘKA – język polski, wiedza o kulturze, od roku 2009


Katarzyna SIKORA - historia, od roku 2016


Aneta SIUTA - biologia, od roku 2016


Renata SPROCH – język rosyjski, w roku szk. 2012/2013


Bogumiła SZEWCZYK – matematyka, do roku 2006


Łukasz SZAJNOWSKI – historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka, od roku 2013


Bożena SZLEMBARSKA - chemia, do roku 2016


Halina SZYMUSIAK – chemia, do roku 2008


Stanisława ŚWIERCZEK – język rosyjski, w latach 2013-2014


Wojciech TISCHNER - wychowanie fizyczne


Joanna TRYBUŁA – matematyka, od roku 2006


Joanna WAGNER-PODLIPNI – język niemiecki, w latach 2006-2008


Jacek WAKSMUNDZKI – historia, wiedza o społeczeństwie


Barbara WCISŁO - wychowanie fizyczne


Małgorzata WĘGLARZ - język polski, wiedza o kulturze, od roku 2016


Katarzyna WYROBEK – historia, w latach 2010-2015


Barbara ZAPIÓRKOWSKA – język niemiecki


Katarzyna ZBROJA - matematyka, informatyka, od roku 2016


Rafał ZWINCZAK – język angielski


Dariusz ZYWAR -wychowanie fizyczne – w roku szk. 2010/2011


Dorota ŻMUDA - biblioteka


Katarzyna ŻMUDA – język polski

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl