Sukcesy naukowe 2016/2017

Urszula Tokarczyk 3D, Julia Szymusiak 3D, absolwent Maciej Fryźlewicz oraz Mikołaj Głodziak 3A – wyjazd studyjny do Brukseli nagrodą za ubiegłoroczną wygraną naszej „Zyngry” w Debatach Tischnerowskich – opiekun mgr Grzegorz Klag.


Klaudia Bieda 1E, Joanna Skupień 1E i Robert Tomaszkowicz 3G – udział w finale Małopolskim Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”- opiekunowie mgr Katarzyna Żmuda, Hanna Sięka.


Beata Bryniarska 2A, Zuzanna Laska 2A, Joanna Rypel 2A i Kamil Chlebek 2A – wyróżnienie za udział w II Edycji konkursu "Prolog – wstęp do PRL-u". Joanna Rypel dostała nagrodę indywidualną za zdobycie największej ilości punktów - opiekun mgr Łukasz Szajnowski.


Dominika Młynarczyk 3A – 2 m. w etapie finałowym Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora PPWSZ w Nowym Targu oraz Kacper Antolak 2D – wyróżnienie w/w konkursie oraz udział Wioli Misiury 2D – opiekun mgr Paweł Rozmus.


Dominika Młynarczyk 3A – zakwalifikowana do etapu okręgowego 41. Olimpiady Języka Angielskiego – opiekun mgr Paweł Rozmus.


Dominika Dudas 2F – zakwalifikowana do finału Małopolskiego Konkursu Języka Włoskiego – opiekun mgr Marta Smreczyńska.


Jacek Chowaniec 3A, Dominika Młynarczyk 3A, Kamil Pierwoła 3A, Joanna Cepuch 3C, Rafał Lelito 3C, Urszula Tokarczyk 3H, Oliwia Kulesza 3H, Joanna Zagata 3G i Norbert Raducki 3G – zakwalifikowani do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki o Diamentowy Indeks AGH – opiekunowie mgr Joanna Trybuła, mgr Krystyna Podkanowicz, mgr Joanna Frączek.


Michał Kostrz 3B, Miłosz Zamojski 3E, Urszula Tokarczyk 3H - finaliści Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ - opiekunowie mgr Justyna Pałka, mgr Gabriela Głodziak.


Aleksandra Leja 2D - zakwalifikowana do etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - opiekun mgr Maria Ciężobka.


Arkadiusz Guzik 1D i Marcin Lenart 2G - zakwalifikowani do etapu finałowego IV eydcji "Małopolskiego Konkursu Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki i Danuta Siedzikówna ps. Inka w panteonie polskiej historii". Opiekun mgr Łukasz Szajnowski.


Halsza Fryźlewicz 3D - zakwalifikowana do etapu okręgowego 41. Olimpiady Artystycznej - opiekun mgr Grzegorz Klag.


Klaudia Kmin 3B, Miłosz Zamojski 3E, Julia Krempaska 3H i Magdalena Jaróg 3H - zakwalifikowani do finału konkursu z chemii o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej - opiekunowie mgr Justyna Pałka, mgr Gabriela Głodziak.


Alicja Kojs 3A, Dominika Młynarczyk 3A, Sylwia Kuros 3A, Bartosz Duda 3A, Kamil Pierwoła 3A, Jacek Chowaniec 3A, Mikołaj Głodziak 3A, Joanna Zagata 3G - zakwalifikowani do finału Ogólnopolskiej Olimpiady z matematyki o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej - opiekunowie mgr Joanna Trybuła, mgr Joanna Frączek.


Natalia Czerniak 1E, Nicole Lesner 1E, Anna Pawlikowska 1E - finalistki XIII Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - opiekun mgr Jadwiga Leja.


Wojciech Kaleta 1A - zakwalifikowany do finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym - opiekun mgr Katarzyna Sikora.


Dominika Młynarczyk 3A - laureatka, uzyskała Indeks w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z matematyki o Złoty Indeks AGH - opiekun mgr Joanna Trybuła.


Damian Waksmundzki 2E - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Neurobiologicznego UJ - opiekun mgr Jagna Dziedzic.


Anna Budz 1F, Małgorzata Frajdenberg 1F, Izabela Łaś 1 - etap diecezjalny XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej - opiekun mgr Wojciech Grzybek.


Norbert Raducki 3G, Aleksander Bandyk 2D, Joanna Kołat 1G - etap wojew. XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK - opiekun mgr Mirosława Czyż.


Kamil Krzysztofek 1C, Wiktoria Galarowicz 1G, Marek Mikołajczyk 1A - uzyskali najwyższe wyniki  w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" - opiekun mgr Joanna Trybuła, mgr Krystyna Podkanowicz, mgr Wiesław Dworski.

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl