Sukcesy naukowe 2017/2018

Dominika Młynarczyk kl. 3A- nagroda Starosty Powiatu Nowotarskiego za sukcesy w nauce w r. szk. 2016/2017


Maria Sudoł kl. 3B- udział w etapie okręgowym 47. Olimpiady Biologicznej- opiekun dr Katarzyna Grobarczyk-Piekło


Natalia Siuta kl. 3E, Oliwia Smolarska kl. 1F- udział w etapie okręgowym XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności- opiekun mgr Jagna Dziedzic, dr Katarzyna Grobarczyk-Piekło


Małgorzata Frajdenberg kl. 2F, Paweł Kowalczyk kl. 2E – udział w etapie okręgowym Konkursu Neurobiologicznego UJ – opiekun mgr Jagna Dziedzic, dr Katarzyna Grobarczyk-Piekło


Piotr Rybczyński kl. 3E- udział w etapie okręgowym 64. Olimpiady Chemicznej- opiekun mgr Gabriela Głodziak


Maria Sudoł kl. 3B - laureatka Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ (indeks UJ) - opiekun mgr Justyna Pałka


Katarzyna Cetera kl. 3E i Piotr Rybczyński kl. 3E – finaliści Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ - mgr Gabriela Głodziak


Katarzyna Bielak kl. 2E, Błażej Knutekski kl. 2F, Kamil Pluciński kl. 2F – finaliści Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ – opiekun mgr Justyna Pałka


Maria Ignacok kl. 3B, Katarzyna Cetera kl. 3E, Michał Zubek kl. 3E – finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” – opiekunowie mgr Justyna Pałka, mgr Gabriela Głodziak


Karolina Fąfrowicz kl. 1E - finalistka, Adrianna Kobylarczyk kl. 1D, Julia Sikoń kl. 1D, Martyna Stankiewicz kl. 1D, Karolina Mroszczak kl. 1E- zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” – opiekun mgr Katarzyna Sikora


Patrycja Polak kl. 2C, Magdalena Pałka kl. 2E, Emilia Mszanik kl. 3G- 1- 3m. w szkolnym Konkursie o Stephanie Kingu (życie, twórczość) - opiekun mgr Dorota Żmuda, mgr Renata Kubaszek-Gelata


Dominik Machaj kl. 2A – finalista Małopolskiego Konkursu Jęz. Włoskiego. Wiktoria Zarębczan kl. 3D zajęła wysokie miejsce w tym konkursie – opiekun mgr Magdalena Smreczyńska


Dominik Machaj kl. 2A – zakwalifikowany do 2.etapu Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego – opiekun mgr Magdalena Smreczyńska


Paweł Rybczyński kl. 3A - laureat i Patryk Wojtyczek kl. 3A – laureat oraz Albert Bylinowski kl. 3A, Daniel Koszarek kl. 3A– udział w II etapie XI Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki – opiekun mgr Joanna Trybuła


Kamil Pluciński kl. 2F i Patryk Wojtyczek kl. 3A – finaliści II etapu Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego; Daniel Koszarek kl. 3A –udział w/w Turnieju - opiekun mgr Joanna Trybuła


Damian Kamiński kl. 3A- finalista, Joanna Rypel kl. 3A, Daniel Koszarek kl. 3A, Hubert Szczęch kl. 3A, Patryk Wojtyczek kl. 3A – laureaci Olimpiady „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”– opiekun mgr Joanna Trybuła


Nicole Lesner kl. 2E - 1m-ce, Paulina Pierwoła kl. 1D – 3 m-ce, Weronika Łukaszczyk kl. 1E – 7 m-ce oraz Barbara Kamińska kl. 2, Sara Gorzkowska kl. 2, Karolina Fąfrowicz kl. 1 i Edyta Batkiewicz kl. 1 – uzyskały najwyższe wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Jęz.Niemieckiego Deutschefreund – opiekunowie mgr Barbara Zapiórkowska, mgr Jadwiga Leja


Kamil Krzysztofek kl. 2C – 3 m-ce w XII Konkursie Informatycznym „Bóbr ''– opiekun mgr Katarzyna Zbroja


Paulina Krupa kl. 3D (część ustna), Anna Budz kl. 2F, Michał Babiarz kl. 3D, Oliwia Wnuk kl. 2D – udział w etapie okręgowym 48. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekunowie mgr Katarzyna Żmuda, mgr Hanna Sięka, mgr Maria Ciężobka


Karolina Mroszczak kl. 1E – 3 m-ce w rejonowych eliminacjach XLII Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. A. S. Florka – opiekun mgr Katarzyna Żmuda


Kacper Antolak kl. 3D – udział w II etapie 42.Olimpiady Języka Angielskiego – opiekun mgr Paweł Rozmus


Joanna Rypel kl. 3A – udział w etapie okręgowym Olimpiady Przedsiębiorczości – opiekun mgr Renata Przybyła


Martyna Furczoń kl. 1D, Paweł Świątkowski kl. 1A - etap diecezjalny XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekunowie ks. mgr Daniel Tomczak, mgr Wojciech Grzybek


Jakub Galica kl. 2D, Jakub Mikołajski kl. 2D, Andrzej Kuczak kl. 2D, Patryk Mardak kl. 2F – finał Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Liturgicznej – opiekunowie ks. mgr Daniel Tomczak, mgr Wojciech Grzybek


Grzegorz Hudyga kl. 1F – etap II Konkursu z chemii o Indeks Politechniki Śląskiej – opiekun mgr Gabriela Głodziak


Natalia Siuta kl. 3F, Piotr Rybczyński kl. 3F, Paweł Rybczyński kl. 3A, Albert Bylinowski kl. 3A, Daniel Koszarek kl. 3A, Michał Wojtarowicz kl. 3A – laureaci MZM kl. 3


Anna Ochmańska kl. 2E, Dawid Brynkus kl. 2D, Klaudia Pastwa kl. 2A, Agnieszka Kojs kl. 2A – laureaci kl. 2 MZM


Marcin Głodziak kl. 1A, Paweł Świątkowski kl. 1A, Marta Skibiga kl. 1F – laureaci kl. 1 MZM -


Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych (powiat tatrzański i nowotarski) – opiekunowie mgr Joanna Trybuła, mgr Joanna Frączek, mgr Maria Kopeć, mgr Katarzyna Zbroja, mgr Krystyna Podkanowicz


Wiktoria Galarowicz kl. 2G, Natalia Mąka kl. 2G – II etap XV Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych – opiekun mgr Krystyna Podkanowicz


Marcin Glodziak kl. 1A, OliwiaWnuk kl. 2D, Gabriela Zagata kl. 3G – m–ca 1–3 w III Konkursie Poprawnej Polszczyzny – opiekunowie: mgr Maria Ciężobka, mgr Grzegorz Klag, mgr Renata Kubaszek – Gelata, mgr Dorota Żmuda


Arkadiusz Guzik kl. 2D, Marcin Lenart kl. 3G – I i III m–ce w finale V edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i August Emil Fieldorf „Nil”” – opiekun mgr Aneta Borkowska


Hubert Szczęch kl. 3A, Patryk Wojtyczek kl. 3A – finał Powszechnego Internetowego Konkursu z Matematyki dla Uczniów Szkół Średnich org. przez Politechnikę Warszawską – opiekun mgr Joanna Trybuła


Antonina Vraimakis kl. 1F – finalistka II Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego UKSW w Warszawie – opiekun ks. mgr Daniel Tomczak


Klaudia Budzyk kl. 2F, Katarzyna Słowik kl. 2F – etap wojewódzki 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – opiekun mgr Katarzyna Żmuda

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl